Відгуки

  1. Тарас Тарасенко ★★☆☆☆

    На другому поверсі дуже сильний сморід горілої олії. Навіть в чебуречних так не смердить. Видавайте клієнтам протигази перед входом на 2 поверх.

  2. Дмитро Степченко ★☆☆☆☆

    Нє ну це прикол ладно виготовник ну назва російською це перебор

  3. Тоня Проценко ★★★★★

    Дуже задоволена якістю та обслуговування в цьому магазині. Весь персонал уважний, чи це касир, чи це прибиральниця, охорона, чи це продавець. Особливо вдячна дівчатам, хто робить рибу оселедець власного посолу, ну це просто смакота, завжди 100% не солона. Ну і звісно зірочкам з гастрономії особливо дяка, молодці! Гарне ставлення, завжди порекомендують і порадять під ваш смак! Завжди цікаві акції та пропозиції. Рекомендуємо!

  1. Доктор Стрендж ★☆☆☆☆

    Ніколи більше незайду до цього магазину. Продавців на місці немає.чекав більше 15 хвилин , а потім виявилося що ціна на ціннику кардинально відрізняється від справжньої . Нераджу цей магазин

  2. Людмила Миколаєвська ★★★★★

    Магазин в якому є все для щоденного користування. Велика парковка.

  3. Яна Шулика ★★★☆☆

    Часом буває брудно. Постійно великі черги на касах. 2 каси самообслуговування не змінюють обстановку увечері

  1. Дмитро Михайличенко ★★★★☆

    Сучасний супермаркет, але є протермінований товар і з ним нічого не можна зробити! Потрібно акцію на такий товар - знайшов отримай його майже безкоштовно, як в Атб, Фуршет, Білла!... Сьогодні 28.11 були дуже великі черги, а автомат самообслуговування дуже тормозив при пошуку товару, це зайняло багато часу, коли все таки знайшов товар, не було на екрані оплатити, щось не доопрацьовано, і коли прийшов охоронець зробити щоб я міг оплати, він нажав, що вже потрібно оплачувати, навіть не уточнивши чи я пробив бонусну карту, і вона була не пробита... Знову протерміновані чіпси 30.11, без акції на протермінований товар діла не буде... !

  2. Аліна Максимчук ★☆☆☆☆

    Жахливе місце, хочете отруїтись- варто взяти там піцу. За годину стало так погано до втрати свідомості, добігши додому, тричі рвота, печіння шлунку і безліч таблеток до вечора . Перед тим дитина теж скуштувала піцу, добре що не дала їй їсти далі, ввечері дитина почала блювати, відкачуємо. Я не знаю шо ви там таке робите , яку просрочку туди пхаєте, але я завтра ж буду розбиратись з магазином, це уже занадто, на вас було безліч скарг на піцу, але мабуть ви думаєте що все зійде з рук.

  3. Олександр Васильович ★☆☆☆☆

    Магазин розчаровує. Дурять покупців на розвісному печеві та інших продуктах де вже є стікер, також салати які вони продають готовими при нормальному терміні виявляються зіпсовані та містять запліснявілі складові. Після таких знахідок та різній ціні в чеку та на стікері купувати там бажання зникає

  1. Vitalii Shestak ★☆☆☆☆

    Ці хитруни розміщують в одному кошику продукцію схожу на вигляд, але таку , що відрізняється по ціні в два з половиною рази. І така ситуація майже по всім рядам. В морозиві також, поруч з порціями по 10..15 грн знаходяться пачки по 40..50грн. Але це не саме страшне в цьому місці. Гадюшнік, що називається у них "кафе" не витримує ніякої критики. Це місце, де збираються обкурені підлітки. Частина парковки в кутку магазина, де збирається ця публіка вся обригана та запльована. Але і це ще не самий страшний гріх цього магазину. Через недорозвиненість архітектора, а також тих хто затвердив проєкт і тих хто його реалізував, проїзд дорогою повз цей магазин практично весь час в денну пору паралізований. А все через те, що рампа виходить прямо на вулицю. Навіть тротуар для пішоходів вони зробили з "трампліном".

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Кирила Осьмака, 1б, Київ, Україна, 02088

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements