На другому поверсі дуже сильний сморід горілої олії. Навіть в чебуречних так не смердить. Видавайте клієнтам протигази перед входом на 2 поверх.
Фотогалерея
Відгуки
-
Тарас Тарасенко ★★☆☆☆
-
Дмитро Степченко ★☆☆☆☆
Нє ну це прикол ладно виготовник ну назва російською це перебор
-
Тоня Проценко ★★★★★
Дуже задоволена якістю та обслуговування в цьому магазині. Весь персонал уважний, чи це касир, чи це прибиральниця, охорона, чи це продавець. Особливо вдячна дівчатам, хто робить рибу оселедець власного посолу, ну це просто смакота, завжди 100% не солона. Ну і звісно зірочкам з гастрономії особливо дяка, молодці! Гарне ставлення, завжди порекомендують і порадять під ваш смак! Завжди цікаві акції та пропозиції. Рекомендуємо!
-
Доктор Стрендж ★☆☆☆☆
Ніколи більше незайду до цього магазину. Продавців на місці немає.чекав більше 15 хвилин , а потім виявилося що ціна на ціннику кардинально відрізняється від справжньої . Нераджу цей магазин
-
Людмила Миколаєвська ★★★★★
Магазин в якому є все для щоденного користування. Велика парковка.
-
Яна Шулика ★★★☆☆
Часом буває брудно. Постійно великі черги на касах. 2 каси самообслуговування не змінюють обстановку увечері
-
Дмитро Михайличенко ★★★★☆
Сучасний супермаркет, але є протермінований товар і з ним нічого не можна зробити! Потрібно акцію на такий товар - знайшов отримай його майже безкоштовно, як в Атб, Фуршет, Білла!... Сьогодні 28.11 були дуже великі черги, а автомат самообслуговування дуже тормозив при пошуку товару, це зайняло багато часу, коли все таки знайшов товар, не було на екрані оплатити, щось не доопрацьовано, і коли прийшов охоронець зробити щоб я міг оплати, він нажав, що вже потрібно оплачувати, навіть не уточнивши чи я пробив бонусну карту, і вона була не пробита... Знову протерміновані чіпси 30.11, без акції на протермінований товар діла не буде... !
-
Аліна Максимчук ★☆☆☆☆
Жахливе місце, хочете отруїтись- варто взяти там піцу. За годину стало так погано до втрати свідомості, добігши додому, тричі рвота, печіння шлунку і безліч таблеток до вечора . Перед тим дитина теж скуштувала піцу, добре що не дала їй їсти далі, ввечері дитина почала блювати, відкачуємо. Я не знаю шо ви там таке робите , яку просрочку туди пхаєте, але я завтра ж буду розбиратись з магазином, це уже занадто, на вас було безліч скарг на піцу, але мабуть ви думаєте що все зійде з рук.
-
Олександр Васильович ★☆☆☆☆
Магазин розчаровує. Дурять покупців на розвісному печеві та інших продуктах де вже є стікер, також салати які вони продають готовими при нормальному терміні виявляються зіпсовані та містять запліснявілі складові. Після таких знахідок та різній ціні в чеку та на стікері купувати там бажання зникає
-
Vitalii Shestak ★☆☆☆☆
Ці хитруни розміщують в одному кошику продукцію схожу на вигляд, але таку , що відрізняється по ціні в два з половиною рази. І така ситуація майже по всім рядам. В морозиві також, поруч з порціями по 10..15 грн знаходяться пачки по 40..50грн. Але це не саме страшне в цьому місці. Гадюшнік, що називається у них "кафе" не витримує ніякої критики. Це місце, де збираються обкурені підлітки. Частина парковки в кутку магазина, де збирається ця публіка вся обригана та запльована. Але і це ще не самий страшний гріх цього магазину. Через недорозвиненість архітектора, а також тих хто затвердив проєкт і тих хто його реалізував, проїзд дорогою повз цей магазин практично весь час в денну пору паралізований. А все через те, що рампа виходить прямо на вулицю. Навіть тротуар для пішоходів вони зробили з "трампліном".
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою вулиця Кирила Осьмака, 1б, Київ, Україна, 02088
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням