Дуже хамовита піцейола (жіночка середніх років, блондинка). Вже не перший раз незрозуміле спілкування. Першого разу зробили замовлення піцци онлайн, а коли прийшли забирати замовлення, то в свою адресу отримали що «ви нічого в мене не замовляли», що «ми якось не так говоримо (хоча цілком адекватно розмовляли)», «і що по додатку нічого не замовляли, і ніколи не можна було замовити, скільки вона там працює». І взагалі вела себе хамовито. Адміністратор вирішив проблему (був збій через відключення світла). Чоловік 30-35 років. Йому 5 зірок. Сьогодні хотіли замовити піццу. Звернувся із словами «добрий день, а можна замовити піццу?» на що отримав у відповідь «ні, не можна». Знову від мене «а чому?». І у відповідь «бо не можна, у мене багато роботи». Живу тут 4 роки, і вперше таке чую. Зазвичай кажуть що просто чекати довго, і тоді вже вирішую чи чекати, чи замовляти. Хочу звернути увагу що є гарні, привітні люди, з якими ніколи не було проблем. Але саме сьогодні 20.12.2025 (14-15год) знову ця жіночка.
Фотогалерея
Відгуки
-
Андрій Портянко ★☆☆☆☆
-
Анна Скабицька ★★☆☆☆
Раніше була чудової думки про магазин; продавці та охорона ввічливі, компетентні. Досить неприємною стала ситуація сьогоднішнього ранку: замість того, щоб купити і випити кави зранку, отримала зіпсований настрій через грубість, гримаси прибиральниці! Прошу адміністрації закладу звернути увагу на морально-етичний аспект поведінки співробітників!
-
Анна Ларионова ★★☆☆☆
живу біля цієї фори, тому доволі часто купляю тут продукти та випічку. в цілому все подобається, але є одне велике АЛЕ. піца. не один раз при замовленні відмовляли робити через те, що великий наплив роботи і очікування було би дуже довгим. я можу це зрозуміти, бо сама працювала колись в закладі громадського харчування. але сьогодні сталась дуже неприємна ситуація. прийшла замовити піцу, мені сказали очікування півгодини. я погодилася, назвала піцу (її навіть записали на листочку). коли вернулась за нею, дівчини, яка робить піцу, не було на місці, стояла табличка, що вона повернеться о 16.00 (за замовленням я прийшла о 14.40). я підійшла до працівниці магазину, вона сказала, що моєї піци нема (замовляла американо). вона пішла шукати піцейолу, намагалась до неї додзвонитися, але все було марним. я взяла іншу піцу, але справа не в цьому, справа у відношенні до клієнта та організації роботи. прохання до керівництва влаштувати роботу таким чином, щоб мінімізувати такі ситуації. я людина терпляча та часто входжу в положення працівників, проте іноді воно виходить поза рамки. (окреме дякую хотіла сказати працівниці, яка намагалась знайти піцейолу і запропонувала приготувати мою піцу, за неї ставлю + зірочку).
-
Irina Lopatko ★☆☆☆☆
Три години прочекала своє замовлення, так і не дочекалась. Дуже прикро що таке ставлення до покупців. Номер замовлення 24238432. Доставка була с 14 до 16.збирати почали тільки після 16, після другого дзвінка на гарячу лінію. В 17 с хвостиком так ніхто не передзвонив, щоб повідомити про час доставки... Сумно
-
Микола Семенюк ★☆☆☆☆
У формі і біля фори багато маргіналів
-
Максим Левченко ★★★★★
Хороший супермаркет. Не раз виручав! Рекомендую!
-
Oksana les ★★★☆☆
Придбала сир. Ввечері відкрила, зверху на вигляд був нормальний, знизу - стан видно на фото, запах відповідний вигляду. Пішов у смітник
-
Owl Olya ★★★★☆
Сьогодні порадували апаратами самообслуговування. Завжди підкажуть, як що знайти в залі. Не натрапляли на зіпсовану продукцію. 4 тому що є касир, яка без мого дозволу вже вдруге знімає бонусні кошти, навіть не запитавши.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою Голосіївський проспект, 118, Київ, Україна, 03127
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням