Відмінний вибір для того, щоб приємно провести час. У ньому поєднується все, починаючи від затишного і дорого виглядає інтер'єру і закінчуючи приємною, тихою музикою. Просто шик !! Стильно і тусовочно! І пофоткаться є де))) Обслуговування теж відмінне, швидке! Мені все дуже сподобалось! Ще й смачна кухня! Рекомендую всім відвідати даний заклад, не пошкодуєте - це точно!
Фотогалерея
Відгуки
-
Андрей Козак ★★★★★
-
Alexandra Brailo ★☆☆☆☆
Капучіно має вартість кав'ярні з ім'ям, але пити неможливо. Салати та сандвічі з холодильника... музика кафе перекрикує музику із магазинів, не затишно.
-
Alex Key ★☆☆☆☆
Жахлива кава, довго обслуговували. Не рекомендую.
-
Oleksandr Kursik ★☆☆☆☆
Жахлива кава, довго обслуговували. Не рекомендую.
-
Mary Syan ★★★★★
Приємне місце, привітні милі дівчини за стійкою, зручно, не був забитий, напої супер (брали чай персик і огірковий лимонад). Свіжі продукти в млинці і бейгл, стиглий авокадо (просто як масло, що рідкість). Єдине зауваження - в найменування "бейгл з АВО і копченим м'ясом" можна було б додати шматочок якогось - то овоча або шматочок сиру, оч суха булочка просто)
-
Юлия Филоненко ★☆☆☆☆
Абсолютно не смачна кава і жахливе обслуговування! Нажаль вирішили випити каву з ранку саме в цьому місці. Мало того, що дівчина яка нам її віддавала попросила почекати замовлення, хоч це був ранок і людей не було. В неї були якісь проблеми з кавомашиною, будо враження що вона бачить її перший раз. Але ми замовили фільтр каву, яка була вже готова бо не мали багато часу, але навіть її довелось чекати. Я 3 рази підходила і по частинам забирала наше замовлення. Але і кава була не краща. Абсолютно не ароматна і не насичена. Таке враження, що випила водички з кольором. Враховуючи кількість кав’ярень і конкуренцію, краще вибрати інше місце Не рекомендую!
-
Julia K ★☆☆☆☆
Абсолютно не смачна кава і жахливе обслуговування! Нажаль вирішили випити каву з ранку саме в цьому місці. Мало того, що дівчина яка нам її віддавала попросила почекати замовлення, хоч це був ранок і людей не було. В неї були якісь проблеми з кавомашиною, будо враження що вона бачить її перший раз. Але ми замовили фільтр каву, яка була вже готова бо не мали багато часу, але навіть її довелось чекати. Я 3 рази підходила і по частинам забирала наше замовлення. Але і кава була не краща. Абсолютно не ароматна і не насичена. Таке враження, що випила водички з кольором. Враховуючи кількість кав’ярень і конкуренцію, краще вибрати інше місце Не рекомендую!
-
Victoria Lesiva ★★★☆☆
Смачно, красиво, концептуально. Але дуже довго обслуговують. Все б зрозуміла, якщо завантаження велика, але зайняті 3 столи зі мною і спостерігаю, як три офіціантки стоять без діла, поки я чекаю на свій напій. Довелося нагадати про себе. За очікування вибачились. + за бар. Алкогольні коктейлі правильні.
-
Anna Eliz Klacsanzka ★★★★★
Дуже смачна кава, рекомендую
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Gloria Cafe?
Gloria Cafe знаходиться за адресою Берестейський просп., 24, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до Gloria Cafe?
Дістатися до Gloria Cafe можна за посиланням