Цей магазин далеко не кращий в мережі. Мабуть, є якісь причини, але одна з них це працівники. Сьогодні касир Дядюра Таїсія, сказала мені, покупцеві, що, якщо мені щось не подобається, нічого приходити в наш магазин, ходіть в інші. Такого я не чула давно. Картку з прізвищем ваш співробітник не захотіла показати, прізвище я прочитала в чеку. Цікаво, це виключення чи така політика існую в мережі?
Фотогалерея
Відгуки
-
Н. К. ★☆☆☆☆
-
Юлія Поліщук ★★★★☆
Зручно, що на набережній є супермаркет, який працює навіть під час тривог (декілька разів під час тривог точно працював, не впевнена,що це стабільне правило). Можливо, через те, що вони знаходяться в підвальному приміщенні - типу укриття. Асортимент нормальний, морозиво чи водичку точно знайдете. Із мінусів: черги на касах, зазвичай працює 2 каси і треба хвилин 5-10 почекати. Спуск сходами буває слизький попри резинові накладки, тому варто бути уважним.
-
Iryna Riabtseva ★★★☆☆
Іноді заходжу в цей магазин. Буваю тут рідко, тому що загалом не подобається організація роботи цього супермаркету. Але тут печуть справді смачний і запашний хліб "Тигрес". Сюди можна хіба що зазирнути за чашкою кави чи морозивом, і то не в час пік. З п'яти кас найчастіше працює лише одна, іноді дві, збираючи довжелезні черги, незважаючи на час доби. Касир квапиться, починає обслуговувати наступного покупця, коли попередній ще не забрав свої покупки, що теж створює незручності, я часом і збитки - якось одна спритна пенсіонерка так тишком забрала на касі оплачений мною товар без жодних докорів сумління, незважаючи на святковий день св.Трійці. Цінники на овочі-фрукти часто вводять в оману, завжди не на користь покупця. Неодноразово уточнювала ціни, коли наприклад, на цінниках -20%, а насправді й близько такого нема. Або вказана ціна за кілограм 54 грн, а за штрих-кодом з вас знімуть 68 - подібне трапляється щоразу. Тому рекомендую бути пильними, якщо прийшли за покупками саме сюди.
-
Costa LaCosta ★★★☆☆
Добрий вечір! Дякуємо, що він є!
-
Станіслав Шепель ★★★☆☆
Краще ніж було до цього магазину, все є, але черги..
-
Андрей Колодочка ★★☆☆☆
Ну так собі касири дуже не чемні але не всі
-
Андрей Гетьман ★☆☆☆☆
Великі черги. Персонал не кваліфікований. Персонал ще вчити і вчити до рівня атб та сільпо.
-
Таміла Рейзіна ★☆☆☆☆
Завжди з задоволенням відвідувала цей магазин! Однак, сьогодні лише один негатив: стою на касі з двома дітками, одного з яких тримаю на руках, прошу пакет для продуктів. Касир пробиває пакет і, не відкриваючи його, кладе на касу. Я з трудом намагаюся відкрити цей пакет, а черга росте. Все! Пакет розкрито і продукти складено! Але попереду інше випробування - розрахунок: щоб прикласти картку до терміналу мені довелося разом з дитям нахилитися через касу і повернути до себе термінал, який касир навіть не спромігся направити на покупця. На фразу: «У нас каса самообслуговування?» касир-оператор зробила вираз обличчя ніби претензія не по адресі. Респект іншим касирам магазину - завжди доброзичливі!!!
-
alex c ★★★★☆
Велика крамниця. Великий вибір продукції. Багато акцій.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса VARUS to go?
VARUS to go знаходиться за адресою проспект Володимира Івасюка, 14Г, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону VARUS to go?
Зв'язатися з VARUS to go можна за номером телефону +38 (080) 030-70-80
Як можна дістатися до VARUS to go?
Дістатися до VARUS to go можна за посиланням