Відгуки

  1. Ann ★★★★★

    Ніколи не редагувала відгук, але завдяки тому що підключився до вирішення питання директор Лео Кераміки Володимир, питання було вирішене та конфлікт врегулювано. Суть проблеми:Вже жалкую, що вирішила купувати вхідні двері саме тут (а ще хотіла і міжкімнатні замовляти, плитку та все для сантехніки). Двері приїхали з браком, серцевина від Кале хотя купували Мотура. Тепер нижним замком неможливо користуватись. В підсумку маємо вже понівечені нові двері з "випираючим" замком. Більше того менеджер Аліна бреше, що передала серцевину майстру, а той сказав що нічого не отримував і більше того треба ЩЕ чекати якусь додаткову деталь, щоб двері у нас зачинялись з середини на один оберт, а не як зараз потрібно на 2 замикати. Директор магазину зовсім не володіє інформацією. Центральний офіс також не вбачає важливим вирішити цю проблему, а також відмовив у компенсації. Дуже розчарували....

  2. Анастасия Зинчук ★★★★★

    З усіх великих мереж, обрали саме Лео Кераміку на Палладіна. З першого разу замовили все необхідне в квартиру (плитка, ламінат, двері та фурнітура, плінтуси). Якість і швидкість відпрацювання замовлення, на висоті. Особистий підхід і консультація, також. Окреме дякую фахівцям магазину, Вікторії та Микиті) За професіоналізм та швидке вирішення наших питань, які складались впродовж ремонту! Рекомендую!

  3. Андрей Радушинский ★★★★☆

    Здивований великою кількістю негативних відгуків. Особисто у нашої сім'ї позитивні враження від Лео Кераміка. Всю плитку на досить великий ремонт ми купували саме тут, Київ, Окружна 4, біля Ашану. Спочатку брали зразки (варіантів ледь не до 10-ти), прикладали їх на свої стіни та підлогу, повертали назад, брали знову. Бо в салоні плитка виглядає по одному, а в ваших стінах та освітленні зовсім інакше. В результаті за короткий час підібрали гарну плитку за розумною ціною. Нам пощастило з уважним консультантом Оксаною. Ми не були знайомі до цього, але з першої зустрічі отримали професійну консультацію і людяне відношення. При першому візиті встановила нам чат бот, щоб ми могли дивитися акційні пропозиції та новинки і активно себе поводила при подальших консультаціях. Хочу зазначити, що навіть, коли телефонували в її вихідний день і треба було докупити плитку, то Оксана організувала її резерв і її хлопці колеги все чітко забронювали і плитка була на складі. Склад на Нивках не дуже зручно шукати, але це лише в перший раз. Консультанти навіть схему розміщення в тій промзоні малюють щоб людям зручніше було знайти. В подальшому після плитки, купували там же унітази, кнопки зливу, душову систему, скло в душеву, умивальник з дзеркалом, змішувачі та багато інших дрібниць. Була проблема з кришками унітазів. Вони приїхали не ті, але менеджер Оксана коректно і в короткий термін владнала це питання і все замінили на потрібні кришки. Вибір в салоні можливо не самий великий, але достатній, щоб підібрати потрібний формат і колір плитки. Всім спокійного ремонту та гарної плитки!

  1. Даниїл ★☆☆☆☆

    Не рекомендую ні магазин ні саму контору дуже багато обману перед клієнтом і не виконання своїх обіцянок.А конкретно по часу доставки самого товару по розташуванню самого складу та доставки битої та коцаної плитки для них це взагалі норма.Не рекомендую ніяку співпрацю з ними!!!!!!!!

  2. Тетяна Тертична ★★★★★

    Гарний вибір плитки, сантехніки, ламінату. Купуємо плитку тут вже вдруге. Є система знижок. Менеджери люб'язно допомагають у виборі, професійно консультують. Можливий самовивіз та доставка.Рекомендую!

  3. Sergiy Shenderovskiy ★★☆☆☆

    Хороший вибір плитки, жахливий сервіс. Звертались до дизайнера з приводу прорахунку плитки, нарахували забагато, але нам обіцяли можливість повернути залишок протягом 14 днів від дати отримання. Ми звернулись на 14-й день, але виявилось, що відвантажена зі складу вона була на день раніше, ніж приїхала до нас. Звичайно, про це нас ніхто не попереджав. Тому приймати вони її відмовились. У конкурентів ціни такі самі, тож є сенс шукати кращий сервіс. До того ж, оплату вони приймають тільки готівкою, терміналів немає, а плитка ж не копійки коштує. Велика мережа, а ніякої прозорості.

  1. Валентин Лихолит ★★★★★

    Чудове обслуговування,хороші фахівці.

  2. Ksenia Kuzmenko ★★★★★

    Магазин мені сподабався. Широкий асортимент, уважні та компетентні консультанти.

  3. Svitlana S. ★★★★★

    Хороший магазин, великий вибір. Було трохи некомфортно від російської попси початку дев"яностих, а в цілому сам магазин сподобався.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Лео Кераміка?

Лео Кераміка знаходиться за адресою Велика Окружна вулиця, 4, Київ, Україна, 03134

Який номер телефону Лео Кераміка?

Зв'язатися з Лео Кераміка можна за номером телефону +38 (050) 409-75-03

Як можна дістатися до Лео Кераміка?

Дістатися до Лео Кераміка можна за посиланням

Advertisements