Відгуки

  1. Олена Стаднюк ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Коли не зайду, постійно по 8-10 людей в черзі. Каси самообслуговування не актуальні коли ти з готівкою. Я розумію нехватка кадрів, але на вечірній потік можна організувати додатковий персонал, всі поспішають додому, стояти в черзі не хочеться. Дякую за розуміння.

  2. Vika Vladimirova ★☆☆☆☆

    Самий жахливий магазин. Продавчині - противні бички. Стояла на мʼясному відділі, чекала 10 хвилин. Розумію, у людей робота. Але ця мадам (з мʼясного) пройшла повз мене, подивилась і пішла собі на касу до колег, стояти клеїти стікери і балачки водити. І тільки через 10 хвилин, після того, як я підійшла і спитала «чи є хтось на відділі», вона пішла. Моє зауваження «ви ж бачили мене, але проігнорували, аж поки я не підійшла» було благополучно теж проігнороване. І це вже така ситуація вдруге

  3. Mina Mori ★★★★★

    Для мене як людини ленивої магазин біля дому дуже гарний. Немає особливої потреби йти щось шукати в інших. Персонал привітний, особливо якщо бути привітним в відповідь. Бувають не відповідність до цін але всі працівники люди тому нічого страшного в тому нема. Охорона та касири працюють злагоджено і будь що підкажуть. В цьому враження позитивне, з усіх фор в яких мені доводилося скуповуватися ця займає 1 місце

  1. Pawel Ogyrec ★☆☆☆☆

    підійшов до каси з табаком, попросив стікі з капсулою виноград, якийсь хлопець (на вид охоронець) продав зовсім інші стікі, які я НЕ просив, та розказував за смаки інших стіків. чек НЕ видав, а потім, коли я прийшов зробити повернення, він сказав, що не може зробити повернення без чеку, який він НЕ видав, та сам викинув у смітник під кассою. Він почав кричати на весь магазин, що це моя вина, та просто пішов, хоча я з ним розмову не закінчив. Питання, чому охоронець стоїть на кассі, та чому людина, яка заміняє касира, не знає про продукцію, та не знає, що чек, він повинен видати покупцю. Та це, не в перший раз. Обслуговування та ставлення до покупці жахливе!

  2. Bekki P ★★★★☆

    Гарний маркет, привітні працівники. Щоправда тіснувато і деякий товар явно перележав своє.

  3. Корник Богдан ★☆☆☆☆

    Швидкість приготування піци просто жахлива!!! Простояв в черзі 40 хв. для того щоб мені сказали, що піцу готують до 21:00 і мені вже не встигнуть зробити, хоча це було о 20:50.

  1. Тетяна Корж ★★★☆☆

    Звичайний маркет.

  2. Николай Конопля ★★★★★

    Подобаэться але мясо і кулінарія на одну зірочку

  3. Влад Луференко ★★★★☆

    Магазин класний, недавно зроблений ремонт, персонал привітний , є лише одне зауваження, деякі охоронці не зовсім толерантні та хамовиті.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Березняківська, 36 а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements