Відгуки

  1. Misha ★★★★☆

    у магазині завжди чисто. персонал приємний, кассир Галина добра дуже людина, та приємна у спілкуванні. але бажано було би, щоб мережа магазинів, звернули увагу на інтер'єр магазину. тому що розвернутися маже нема де. а так все чудово, чудовий магазин за товаром слідкують.

  2. Slava Jan ★★★★★

    Чудовий магазин біля дому. Багато асортименту. Касири приємні, ну поки ще не бачив щоб касири були погані. Охорона теж саме. Все життя скупляюсь тут!!!

  3. Денис ★★★★★

    Домашній магазин... Улюблений Чисто, ввічливо 6★ п.с. Пиво! краще і дешевше ніж поряд у розливайках ( просто супер). З'явилися працівники котрі також полюбляють свій магазин. З'являвся величезний генератор!

  1. Steisha 18 ★☆☆☆☆

    Це жах. 28.05 купила сир Брі у якого на етикетці вказаний термін до 07.06, але він виявився зіпсований. Поверх плісняві, яка характерна для даного сиру неозброєним оком видно сіру плісняву, яка вказує на його не придатність. Як так можно ставитися до здоров’я своїх покупців? Якби забрала чек, то пішла б в магазин роботи повернення коштів, а без чеку сенсу не має.

  2. oles shyryy ★★★★☆

    Мереже приємно радує якістю і сервісом. Помітний розвиток.

  3. Maxim Negoda ★★★★★

    Досить великий, як для Фори вибір, уважні співробітники. Є каси (термінали) самообслуговування. Смачна піца без товстих краєчків. Все подобається

  1. Grigoriy Babenko ★★★★★

    Приємного та позитивного дядьку на касі сьогодні зустрів. Продавчиня у відділі м'яса, м'ясних виробів та сиру дуже терпляче та вічливо обслуговували нерішучу пенсіонерку – молодець. Мені дууууже сподобалася "піч-вітрина" з підігрівом, де можна взяти готову піцу. Цікаво, чи є така ж в нас на Шолуденка. Невеличке побажання - зробіть біля каси вайфай із мінімааааальною швидкістю, аби можна було під'єднатися та відкрити мобільний додаток. Бо лайф майже не ловить у цьому магазині, а водафон чогось відмовився працювати. Довелось купувати "мимо" програми лояльності. Дякую і бажаю успіхів.

  2. Юлія Левітіна ★☆☆☆☆

    Працює одна каса, але це було б не проблемою, якщо б одну людину не обслуговували хвилин 10. А ваші касири ще повільніше працювати вміють? Це практика далеко не одного разу! Зробіть щось з персоналом, а то це просто не можливо!!! Магазин ок, а на касах стоїш як викопаний.

  3. Helena Tkaczenko ★★★★☆

    Якість обслуговування в непіковий час висока! Проте не знаю, яка вона в години піку, не перевіряла. Спробуйте перевірити самостійно!;)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Ентузіастів, 7, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements