Відгуки

  1. Віктор Гончаренко ★☆☆☆☆

    три людини за баром, 2 гостя в залі. каву треба забирати тільки самостійно, а поки ти з другого поверху почуєш що вона готова вона буде холодна. щоб забрати дві кави і дві води треба пройтись по дуже крутим сходам, а може і впасти якщо це зима і у приміщенні не прибрано

  2. Anastasiia Koliesnik ★★★★★

    Дуже затишно, ввічливий персонал, смачна їжа і кава. Мали чудовий час. Дякуємо.

  3. Алеся Дмитренко ★☆☆☆☆

    Щойно взяла матча тонік, його пити неможливо, дуже кисле. І не дивно, подивіться, який шмат лимону мені поклали(((((

  1. Світлана Карпенко ★★★★★

    Ціни- вище середнього Смак їжі дуже смачно, при отриманні страви отримуєш естетичну і смакову насолоду. Атмосфера при вході тебе привітно зустрічають і допомогають визначитися. Якість обслуговування 5+ Принесли воду, побажала додати лід, все виконали без зайвих запитань. Офіціанти дуже привітні та одягнені охайно в єдиний стиль. Інтер’єр дуже цікавий, який хочеться розглядати до кожної деталі Музика ненав’язливо грають приємні хіти. Загальне враження настільки хороше, що незважаючи на ціни вище середнього цю кав’ярню хочеться відвідувати кожного дня! Всім смачного❤️

  2. Марія М ★☆☆☆☆

    Жахливий заклад. Офіціанти спілкуються російською, ще й грубо. Про слова "доброго дня", "вам щось підказати", "будь ласка" офіціанти тут не чули. Ми замовили два холодних напої та два десерти. Чекали на все це близько сорока хвилин. Хоча аналогічні напої (холодний чай) в інших кав'ярнях готують за 2-5 хвилин. Зате заклад може пишатися тим, що називає себе кав'ярнею "четвертої хвилі", і неймінг, скоріш за все, виправдання ЖАХЛИВОМУ сервісу і не надто смачним десертам.

  3. Andriy Baklyko ★☆☆☆☆

    Кава файна, але. Вчора після Хантенманна я з дружиною єлі як доповзли туди, саме туди бо там файна кава, замовили, нам дали все ок, моя кохана попросила ще трошки кокосового молока-окремо щоб добавляти , так як в любому місці нормальний бармен дає окремв трішки молочка... ну і тут, я стою, після евента, не спва, пройшов з готелю десь к"м бо до дому в ночі доїхати було не реальео, піднявся по тій вулиці догори тільки щоб саме таи попити ту каву... і шо думаєте, на моє прохання бармена долити трішки молочка - мені кажуть што " такой пазіції у нас нету і добавіть отдельно чучуть молочка ми не можем" якщо позиції нема то від себе як аху*ний бармен шоб зробити приємно людям - Можна... але до того не додумались... кароч, ми ту каву так і залишаємо і йдкм далі в Bali Bowl де нам роблять каву ще краще і ше смачно кормлять! Дякую Балі Бол! Ви най кращі! Long story short- went to drink coffee after Oliver. Huntenmann Went to Takava especially in half dead condition without sleeping...ordered coffee, my wife asked for a little bit cocounat milk aside so she can add to her drink, on what they told me "sorry it is not in our position such request" so we left their coffee since they dont know how to treat their clients and went to just 500 meters up to a vegan coffee , had fantastic coffee and tasty breakfast and of course a proffesional service.

  1. Masha Rybak ★☆☆☆☆

    Офіціанти розмовлять російською мовою. З боку персоналу відсутня будь-яка гостинність, персонал абсолютно не привітливий і хамовитий. Але це проблема багатьох закладів. Більше мене обурило те що столики так званої "тераси" від вашого закладу, стоять прямо на тротуарі і поки ти п'єш каву тебе обходять пішоходи зі всіх сторін, бо заклад практично на перехресті. Офіційної тераси я думаю у вас не існує, за що і ставлю 1 зірку. До того ж ваша "тераса" та її столи, які хитаються на тротуарній цеглі, практично підпирають іржаву конструкцію сусіднього закладу і це вже насправді жесть. Враження наче побувала в привокзальному кафе дуже низької якості. Сумно, була про вас кращої думки.

  2. Тарас Війтович ★☆☆☆☆

    Класна локація, яскраві і приємні люди навкруги, приємне френдлі обслуговування. І звичайно, ціни вище середніх. Але... Клієнтоорієнтованість... Прошу американо - нема, тільки фільтр кава. Питаю - а можете зробити еспресо і додати води? Відповідь - ні. Верх професіоналізму!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса TAKAVA Coffee-Buffet?

TAKAVA Coffee-Buffet знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 43/16, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону TAKAVA Coffee-Buffet?

Зв'язатися з TAKAVA Coffee-Buffet можна за номером телефону +38 (073) 138-63-15

Як можна дістатися до TAKAVA Coffee-Buffet?

Дістатися до TAKAVA Coffee-Buffet можна за посиланням

Advertisements