Відгуки

  1. Людмила Сологуб ★★★★★

    Люблю купувати тут хліб- бо він смачний) дуже смачні тістечка та круасани)

  2. Vitalii ★★★★☆

    Смачна кава і дуже багато дечертів на вітрині. Також є сніданки цілий день. Два місця на терасі і доволі багато столиків всередині кафе. По інтер'єру затишно, але продавці трохи зажаті.

  3. Mark Parfenov ★★★★★

    Затишне кафе, де є сніданки протягом усього дня. Смачно!

  1. Viktoria Kuchma ★☆☆☆☆

    Жахливий персонал. Не раз купувала продукцію, нарікань не було. Сьогодні, прогулюючись з дитиною, виникла термінова необхідність сходити у вбиральню. Хоч вхід в торговий центр був на відстані 100 м, але ситуація була критична. Ми просто забігли в кав'ярню. Через 2хв виходячи з закладу нас зупинив адміністратор і піблічно, на весь заклад, почала нам дорікати, що ми не запитали дозволу та не привітались. Я спробувала пояснити ситуацію, також ще один клієнт закладу почав підтримувати мене, але адмінітраторку було не спинити. Вона в хамській інтонації, в присутності дитини, продовжувала свою тираду про те, що ми порушили правила. Інформація про те що я періодично купую продукцію її не зупиняла. Прошу керівництво даної мережі ретельніше ставитись до підбору персоналу або пояснювати людям з диких джунглів, що таке сервіс та людяність. Адміністратор представилась Стефанією.

  2. Макс Демчик ★★☆☆☆

    Ставлю оцінку 2, але це закладу який біля СмартПлази. Сьогодні купляв каву, попросив з собою, зробили в чашку, потім переливали мені в стакан. Черга, працівники не райдужні.

  3. Aljona Nosikova ★★☆☆☆

    Обслуговування рівня забігаловки, персонал дозволяє собі бути пасивним. Дит столик надали брудний і не зовсім у готовому до використ.стані. Для закладу з досить ненизькими цінами варто замислитись над покращенням сервісу. Страви смачні.

  1. Светлана Рабинович ★☆☆☆☆

    Персонал (Яна)працює без маски та рукавичок,зробила каву "манікюрними ноготочками2см!!!"доторкнулась до каси ,грошей,кави,круасана!!!При цьому огризається,з приводу Covid-19.P.S. Дивно,її погляди на життя нас не цікавлять,я мешканка цього будинку і чому хамське відношення (Яни)ніхто не контролює.

  2. Evgen Levenko ★★★★☆

    Гарно, акуратно, чисто, спокійно і дорого. Як і скрізь у Волонконських. Зручно забіги на каву і перекус. Завжди свіжа перепічка, круасани чудові. Ланчів немає, хоча вивіска на фасаді є. Проте можна взяти супчик чи замовити декілька видів кишу з різними начинками. Невеличкий заклад, цікаво сидіти біля вікна і спостерігати за людьми що поспішають вздовж проспекту, звісно якщо є час

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Волконський?

Волконський знаходиться за адресою вулиця В'ячеслава Чорновола, 27, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Волконський?

Зв'язатися з Волконський можна за номером телефону +38 (050) 435-72-48

Як можна дістатися до Волконський?

Дістатися до Волконський можна за посиланням

Advertisements