Відгуки

  1. Богдана Жовнир ★☆☆☆☆

    Сьогодні 26.12.25 придбали крабовий салат, який виявився простроченим а саме дуже кислим і з неприємним запахом... Дата виготовлення на упаковці була 22.12 а дата кінцевого строку реалізації аж до 10.01.26 . Дуже цікавий термін зберігання салату на майонезній основні. В 21:40 завітала в магазин щоб зробити повернення на салат але адміністратора вже не було на місці, повернення зробив охоронець. Також не хотіли віддавати фіскальний чек з яким я прийшла, операючись на те що це їм потрібно для документації. Але по закону України фіскальний чек це чек покупця!! З психами все ж таки чек віддали. Неприємний та агресивний персонал!

  2. Dmitry Ushenko ★☆☆☆☆

    Магазин поганий! продають зіпсовані продукти! Персонал хамить

  3. Людмила Овчаренко ★☆☆☆☆

    Треба перевіряти чек при покупці. Бо на касі бажають брати кошти за пакети, знаючи навіть, що пакети не належать магазину. І тоді, замість вибачень, чуєш багато негативу у свою адресу. Мабуть, треба щоб касири окреме навчання пройшли по спілкуванню з покупцями

  1. Мария Николаевна ★★☆☆☆

    Магазин сам по собі не поганий ,але якщо ти не прийшов туди за м'ясом,те що можна обирати самому останній раз жахливо тхнуло хлором чи білизною при чому все просто щось сильніше я так розумію про свіжість в уявляти не варто. Якесь трішки. Взявши курячий корпус який добряче смердів ,та гомілку просто підійшовши до обслуговуючого персоналу та поцікавившись про наявність Адміністрації хотілося почути що вони скажуть коли самі понюхають його мені відповіли що ніякого Адміністратора в них давно вже немає ,до речі як і книги скарг . Прямим текстом відповіли типу не подобається,не купуй ось і все . Страшно навіть уявити якої якості і свіжості те що вони самі важили і мотали в стрес плівку ,але я відносно можу уявити цей аромат . Дуже шкода що не можна тут передати в точності запах щоб покупці теж зрозуміли про що я саме говорю. Тим паче в них це не перший раз ,перед цим випадком теж двічи рік чи два точно не пам'ятаю в них була схожа ситуація тільки воно було замотане вже тому прямо на касі я відкривала щоб касир оцінив але вона сказала що їй не смердить,хоча аромат був немов воно розкладається і його ще вночі опариші їли яких вранці пострушували і швиденько його замотали

  2. Олена ★★☆☆☆

    Магазин маленький і сортимент не великий, але все необхідне можна придбати. Не подобається що на касі самообслуговування автоматично рахує пакети, навіть якщо я їх не брала. А мала б бути- рекомендація придбати пакет в кінці покупок. Змінюйтесь! Виправляйтесь! Такі дрібниці відбивають бажання приходити у мережу ваших магазинів.

  3. Эдуард Леонтьев ★★★★★

    Супер кулінарія власного виробництва! З березня 21 жодного разу не було проблем з м'ясними полуфабрікатами , а біфштекси та котлети взагалі поза конкуренцією ! Навіть куплені зі знижкою наприкінці терміну споживання на 12 балів!

  1. Дмитрий Береговой ★★★★★

    Дуже хороший магазин, часто роблю тут покупки. Є тільки одне побажання: На касах самообслуговування частина терміналів запитує пін код, для підтвердження оплати. Було б здорово встановити захисні щитки на такі апарати, щоб інші люди в магазині не мали можливості отримати таку інформацію про покупців, під час оплати товару Заранее спасибо і всього найкращого

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ВК Експрес?

ВК Експрес знаходиться за адресою проспект Соборності, 2, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до ВК Експрес?

Дістатися до ВК Експрес можна за посиланням

Advertisements