Поступово почав брати там майже все! Почав колись з пельменів, але все інше настільки смачне та якісне, що зараз купляю там майже все! Дуже смачні також сирники, млинці, запіканки, торт "наполеон" - бімба! М'ясо, сало, яйця, тушкованка. Готові страви (салати, ковбаски) - все дуже смачне! І ціни норм! Дуже раджу магазин, до того ж дуже приємний персонал! Лесі особливий привіт! Дякую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Alexsey Moshkin ★★★★★
-
Lera Lyashuk ★★★★★
Чудовий магазин! Завжди свіже мʼясо, є власна заморозка, теж смачна. Рекомендую ще дуже смачні пиріжки, сирну запіканку, млинці та сметану. Приємні ціни
-
Алексей Мухин ★★★★★
Замовляли готові страви на Різдво та Новий Рік. Сподобалось: запечена качка, салати та ковбаски були смачні. Ще часто беремо заморозку та стейки для грілю
-
Vasyl Ivashchenko ★★★★★
Заходимо після роботи, завжди є свіже м‘ясо, готові страви та власні напівфабрикати. Привітний персонал
-
Паша Максимов ★★☆☆☆
Абсолютно посередній магазин, єдиний плюс - це чистота. М'ясо не кращої якості за ціною вище середнього. При це в безпосередній близькості є інший м'ясний з набагато кращим вибором м'яса і більш демократичними цінами. Напівфабрикати теж смачні, пробував майже все, що у них є. Загалом, можна ходити тільки в разі, якщо вам ліньки йти / їхати в інший нормальний магазин.
-
Tatiana Esaulova ★☆☆☆☆
Продають тухлятину, рекомендую обходити стороною
-
Rodger Rabbit ★★☆☆☆
М'ясо, як в сільпо (смердить і підвітряного), а ціна вище. Відкрився магазин місяць-два тому. Навіщо ці показові працівники які ліплять напівфабрикати на очах у перехожих? Показний маркетинг вже не працює, якщо м'ясо погане - одного разу вистачить, що б туди за ним не ходити. А персонал відставте в спокої, хай ліплять продукцію в цеху, а не в акваріумі. Ковбаса тут не погана, в'ялене м'ясо теж, лише тільки тому оцінка дві зірки.
-
Gala Khoruzhenko ★☆☆☆☆
після відкриття був дійсно гарний магазин. але за останні два місяці дуже споганився - три рази підряд курка воняла і довелося викидати. шкода, бо магазин спочатку дуже сподобався. тепер і морожені продукти страшно купувати, не знаєш яке м'ясо в середині.
-
Anatoliy Pavliuk ★★★★★
Все чудово
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Свято м'яса?
Свято м'яса знаходиться за адресою вулиця Михайла Драгоманова, 44А, Київ, Україна, 08631
Який номер телефону Свято м'яса?
Зв'язатися з Свято м'яса можна за номером телефону +38 (067) 725-25-20
Як можна дістатися до Свято м'яса?
Дістатися до Свято м'яса можна за посиланням