Відгуки

  1. Alexsey Moshkin ★★★★★

    Поступово почав брати там майже все! Почав колись з пельменів, але все інше настільки смачне та якісне, що зараз купляю там майже все! Дуже смачні також сирники, млинці, запіканки, торт "наполеон" - бімба! М'ясо, сало, яйця, тушкованка. Готові страви (салати, ковбаски) - все дуже смачне! І ціни норм! Дуже раджу магазин, до того ж дуже приємний персонал! Лесі особливий привіт! Дякую!

  2. Lera Lyashuk ★★★★★

    Чудовий магазин! Завжди свіже мʼясо, є власна заморозка, теж смачна. Рекомендую ще дуже смачні пиріжки, сирну запіканку, млинці та сметану. Приємні ціни

  3. Алексей Мухин ★★★★★

    Замовляли готові страви на Різдво та Новий Рік. Сподобалось: запечена качка, салати та ковбаски були смачні. Ще часто беремо заморозку та стейки для грілю

  1. Vasyl Ivashchenko ★★★★★

    Заходимо після роботи, завжди є свіже м‘ясо, готові страви та власні напівфабрикати. Привітний персонал

  2. Паша Максимов ★★☆☆☆

    Абсолютно посередній магазин, єдиний плюс - це чистота. М'ясо не кращої якості за ціною вище середнього. При це в безпосередній близькості є інший м'ясний з набагато кращим вибором м'яса і більш демократичними цінами. Напівфабрикати теж смачні, пробував майже все, що у них є. Загалом, можна ходити тільки в разі, якщо вам ліньки йти / їхати в інший нормальний магазин.

  3. Tatiana Esaulova ★☆☆☆☆

    Продають тухлятину, рекомендую обходити стороною

  1. Rodger Rabbit ★★☆☆☆

    М'ясо, як в сільпо (смердить і підвітряного), а ціна вище. Відкрився магазин місяць-два тому. Навіщо ці показові працівники які ліплять напівфабрикати на очах у перехожих? Показний маркетинг вже не працює, якщо м'ясо погане - одного разу вистачить, що б туди за ним не ходити. А персонал відставте в спокої, хай ліплять продукцію в цеху, а не в акваріумі. Ковбаса тут не погана, в'ялене м'ясо теж, лише тільки тому оцінка дві зірки.

  2. Gala Khoruzhenko ★☆☆☆☆

    після відкриття був дійсно гарний магазин. але за останні два місяці дуже споганився - три рази підряд курка воняла і довелося викидати. шкода, бо магазин спочатку дуже сподобався. тепер і морожені продукти страшно купувати, не знаєш яке м'ясо в середині.

  3. Anatoliy Pavliuk ★★★★★

    Все чудово

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Свято м'яса?

Свято м'яса знаходиться за адресою вулиця Михайла Драгоманова, 44А, Київ, Україна, 08631

Який номер телефону Свято м'яса?

Зв'язатися з Свято м'яса можна за номером телефону +38 (067) 725-25-20

Як можна дістатися до Свято м'яса?

Дістатися до Свято м'яса можна за посиланням

Advertisements