Дуже брудні крісла і неприємний запах в залі, все занедбане, неохайне
Фотогалерея
Відгуки
-
Lena Lesik ★★☆☆☆
-
Yuliia Zaitseva ★☆☆☆☆
Відгук саме про бар у кінотеатрі. Один і той самий б/а коктейль на барі і ціна та сама... Попросила у склянку - налили у це... запитую чого без льоду - "так без льоду"©. Перед цим не міг бармен відповісти які ягоди у ягідному коктейлі. Ну і на смак - ніби забродивше чи скисле вино. Жах. Більше ніколи і нізащо.
-
Yana Kolomiets ★★★★★
Завжди є квитки, парковка прямо перед кінотеатром і + локація центрова. Мінусів немає
-
Olexandr Demch ★☆☆☆☆
Це кінотеатр, який, здається, робить усе, щоб відбити бажання приходити знову. Сеанс "Парк Юрського періоду" мав розпочатись о 20:00. Я підійшов до кінотеатру о 20:04 — охоронець вже зачиняв двері. Подивився на мене і просто сказав: «Ви запізнились!» Я перепитав: «Ви що, вже не працюєте?» — на що охоронець почав кликати касира. Я чекав 10 хвилин. Нарешті касир з’явився — і повідомив, що каса вже закрита, а оплатити можна тільки готівкою. На годиннику 20:15, фільм вже йде. Купити квиток я не можу. What is going on? Розвернувся і пішов. Інше питання — невже кінотеатр настільки заповнений, що може дозволити собі так ставитись до клієнтів? Нуль сервісу, нуль гнучкості, просто закрита каса і байдуже ставлення.
-
Анна Савчук ★★★★★
Чистий кінотеатр, людей мало, нічим не гірший тих, що продають квитки за 500-850грн. сенсу переплачувати не бачу . На сеансі було до 10людей. Попкорн смачний
-
Dimitri Andreevich ★★★★★
Один з найулюбленіших кінотеатрів Києва. Ходжу сюди ще з середини нульових. За цей час не зіпсувався ані трішки. Зручне місце розташування. Поряд Мегамаркет, метро та зупинка транспорту.
-
Корнест «Корнест» Корнест ★☆☆☆☆
Не дешеві білети, ще й за парковку заплати. В цілому, не дуже залишились задоволені, мало місця для ніг. Є місця набагато кращі та комфортні. Не можу рекомендувати.
-
Roman Roman ★☆☆☆☆
Найгірша якість зображення в Києві, попкорн неїстівний, з найдешевої сировини із супермаркету.
-
Лидия Полегешко ★★☆☆☆
Відвідала кінотеатр на минулому тижні. Дивилась фільм Дюна в 3D. Якість зображення просто обурила. Фільм був занадто темним. І деякі кадри на екрані взагалі не можливо було роздивитися. В самому залі чисто, але відчувався дивний неприємний запах. Здивувалась, коли окуляри видали в одноразовому рожевому целофановому пакетику. А краще б дали одноразову антисептичну серветку.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Баттерфляй DeLuxe?
Баттерфляй DeLuxe знаходиться за адресою вул. Антоновича, 50, Київ, Україна, 03150
Який номер телефону Баттерфляй DeLuxe?
Зв'язатися з Баттерфляй DeLuxe можна за номером телефону +38 (044) 206-13-22
Як можна дістатися до Баттерфляй DeLuxe?
Дістатися до Баттерфляй DeLuxe можна за посиланням