Відгуки

  1. Олександр Ємельяненко ★☆☆☆☆

    Купив 8 білетів на Аватар для себе і друзів. Але за день до походу виявилося, що одна людина не може піти. Нічого не підозрюючи натис кнопку повернути, сайт не попередивши ні про що повернув всі 8 квитків! Ну ладно, швиденько викуповую 7 квитків і тільки потім виявив, що кошти не повернулися, прийшли якісь промокоди. Нахрена мені 8 промокодів, що я буду з ними робити, якщо за півроку у вас не буде не одного нормального фільму в 3D IMAX?! Використовувати їх на 2D, таке собі задоволення? Ще й обмеження по терміну використання півроку. Думаю це останній похід в цей кінотеатр.

  2. Володимир Кравченко ★☆☆☆☆

    Ходили сьогодні на фільм Аватар в IMAX 3 D на 19.00. На вході нам видали залапані, подряпані 3D окуляри з сухими серветками, щоб ми САМІ ЇХ ПРОТЕРЛИ!! В залі було брудно і сильно смерділо. До перегляду почалася реклама, яка тривала 20хв!!!!! І все це при вартості в 350 грн!!!!

  3. Ганна Лебеденко ★★☆☆☆

    Була в суперлюксі (зал №9) на фільмі «Ти - космос». Це вже другий мій перегляд цього фільму. (Бо сам фільм - ВАУ!). Перший раз дивилася в іншому місті та іншому кінотеатрі, тому є з чим порівняти. До комфорту питань немає. Але картинка і звук - це просто жах. Екран постійно був засвічений від підсвітки сходів та сидінь, сама картинка вся в шумах, всі лінії на картинці «ряблять». Рівень старого проектора, їй богу. Звук теж не кращий, абсолютно плоский, його було чути тільки з екрану. По залу або взагалі немає колонок, або вони просто не працювали. Чесно, навіть не подумала б, що в новому ТРЦ може бути настільки погана якість.

  1. Vladislav Cheredaiko (Vladislav) ★☆☆☆☆

    Сьогодні коли збиралися помітили величезного прусака. Прибиральниці схоже не здивувалися коли я їм сказав про це. Значить це норма. Пу пу пу

  2. Ilona Khomych ★☆☆☆☆

    Мультиплекс , це ПОЗОРИЩЕ. Знайомого пустили у відпустку на 5 днів, служить з перших днів, вперше за роки війни він вирішив сходити на фільм (і то тільки з нами за компанію) , втратити свої дорогоцінні три години. Я побачила що з травня по жовтень є акція Армія +60 , вмовила скористатися. На що йому відповіли , квиток діє тільки на звичайні зали. Правильно ! Нема чого комфортно сидіти ? Так ? І попросили купити повний квиток без знижки. Серед 49 місць, в залі було зайнято 20%. Питання , ви задоволені? Вам тепло у вашому кріслі ? Ось такий в мене не приємний осад сьогодні залишився . Я пошкодувала що не купила сама йому той квиток .

  3. Наталія ★★★☆☆

    Кінотеатр гарний, великий, те, що треба для відвідування усією родиною. Але сервіс, псує все враження. Великі черги всюди, і неорганізовані працівники. В пн на 17:10 придбали квитки на співай 2. Коли вистояла в черзі за 3д окулярами. Мені пробили в чеку 2 окулярів та кліпси на окуляри, але виявилося, що в касі немає цих кліпс і мене послали в іншу касу де продають попкорн. Там декілька разів перепитали чому я прийшла саме до них, адже кліпси повинні бути там де квитки у тій же касі. Десь хвилин 15_20 я стояла з чеком між класами поки касири з'ясовували де ці кліпси. Коли їх все таки знайшли то ніхто навіть не вибачився за цю ситуацію і настрій перед сеансом був вже трохи зіпсований.

  1. Дмитро ★★★★★

    Кінотеатр як кінотеатр. Є різні зали. В IMAX дають окуляри на вході.В мене були з іншого кінотеатру не підійшли. Відео та звук на рівні. Крісла задовольнили, автоматично трохи відкидаються назад. У маркеті є багато різних вкуснях, сухофпуктів, кабаносів, попкорн. Є на розлив пепсі, пиво в банках і пляшках. Великий та чистий туалет. Є невеличка зона очікування. Цікавинкою є невеличкі шафи замість гардеробу, це однозначно - плюс. Можна в магазині розрахуватися грошима з 1000 ГРН ЄПІДТРИМКИ, за виключенням алкоголю. В чеку з маркета прописано про програму лояльності, але перелопативши весь застосунок нічого не знайшов. В інших кінотеатрах, це приємний бонус

  2. Yuliia Savliuck ★★☆☆☆

    1 бал за безкоштовні шкафчики для зберігання речей і 1 бал за величезний туалет без черг. Це всі плюси кінотеатру як на мене. Попокрн маркет… Коли ми прийшли на сеанс поп-корну майже не було, і персонал не дуже квапився виправити цю проблему, не дивлячись на велику к-ти охочих. Деякі смаки, наприклад супер сирний і сирний були повністю відсутні, і персонал відповів що більше поп-корну робити не буде, типу або забирайте залишки того що є або до побачення. Зона пепсі на розлив - брудно, розлито всюди напій, відсутність кришок і стаканів окрім самих великих - персонал не поповнює тару і навіть не спішить прибирати. Кінозал - таких дешевих незручних крісел я не бачила мабуть вже років 10. Ну наче ж новий хороший кінотеатр, і очікуєш якийсь нові сучасні крісла для комфортного перегляду. А натомість - незручно, дешева оббивка, брудні крісла, які персонал теж не спішить прибирати. В кінотеатрі і кінозалах відсутній зв’язок і Інтернет, я подумала може для цього є вай фай для зручності гостей, але ні, і вай фай теж немає. З однієї сторони це плюс, бо люди не сидять в телефонах і не заважають перегляду своїми гаджетами, але все ж таки ситуації бувають різні, і хоч якийсь вид зв’язку має бути присутнім… За ці самі гроші можна піти в планета кіно чи Оскар і отримати набагато більше комфорту, сервісу і задоволення. Нажаль для себе зробила висновок що в даний кінотеатр і всю їх мережу ні ногою, дуже розчарували….

  3. Nastia Nastia ★★★☆☆

    Вчора вирішила перший раз відвідати Мультиплекс і одразу не задалось. Зал чілаут з мішками. Мав бути запис концерту Queen. В результаті нічого не подивились, бо не було звуку. Хвилин 40 намагалися пофіксити але безрезультатно. Гроші за квиток повернули, але ж є ще витрачений час на дорогу, очікування. В таких випадках було б ок давати якусь невелику плюшку вашим відвідувачам,' щоб було бажання прийти хоч ще один раз. Шафи замість гардеробу зацінила. Upd. Була ще на одному фільмі на місцях категорії good. Для мене крісла не зовсім зручні. Тверді і для того, щоб відкинутись назад треба прикладати зусиль. Так довго не просидиш. Ціна була ок (по хелоуінському промокоду), але більше вони і не коштують.

  1. Malina Ternovska ★★☆☆☆

    Чому вимагаєте показати документ при купівлі квитка? Дайте відповідь, будь ласка…Тому, що працівники кінотеатру неуповноважені здійснювати подібні перевірки. А значить вони порушують Закон України! За такі дії можна притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності! У даних документам окрім медичної інформації містяться і персональні дані, які людина має право також не розголошувати стороннім особам у даному разі працівникам кінотеатру. Адміністрація кінотеатру, візьміть до уваги дане звернення і зробіть , будь ласка, відповідні висновки, дії ваших працівників - протизаконні!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Multiplex Respublika?

Multiplex Respublika знаходиться за адресою Кільцева дорога, 1, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Multiplex Respublika?

Зв'язатися з Multiplex Respublika можна за номером телефону +38 (080) 050-53-33

Як можна дістатися до Multiplex Respublika?

Дістатися до Multiplex Respublika можна за посиланням

Advertisements