Відгуки

  1. Olha ★★★★★

    Затишно, смачно, не дорого, привітний персонал. Враження залишились хороші.

  2. Владислав Марченко ★★★★☆

    Щось треба вирішувати з музичним контентом. Обслуговування - супер! Привітна офіціантка Оля!

  3. Василь Шеремета ★★★★★

    Бармен Іван ну просто красава!))) Я, як людина, яка обіймає певну посаду та має певний досвід, рекомендую власнику мережі поспілкуватись особисто та звернути увагу на його вміння реалізовувати продукцію та вести діалог із відвідувачами! Ставлю 5 зірок!

  1. Віталій Стрільцов ★★☆☆☆

    Як і в інших мережевих закладах Портер пабу: дуже обмежена наявність позицій в меню ; мала кількість обслуговуючого персоналу (в суботу ввечері, в день футбольного матчу України весь заклад обслуговувало 2 офіціанти та один адміністратор, який вимушений був стояти за барною стійкою). Якщо хочете гарно провести вечір краще обрати інший заклад

  2. Іван Бухтіяров ★★★★☆

    Непоганий, приємний заклад у ніші відносно недорогих пабів. Вибір пива у меню значно кращий, аніж у реальності, тож одразу питайте, що є. Влітку всередині кондиціонер не працює, але паб знаходиться у підвальному приміщенні, і за рахунок цього там не дуже спекотно.

  3. дима жидкий ★★★★☆

    Вчора відвідали ваш заклад. Загалом сподобалось, але є мінуси - це відсутність деяких позицій з меню в наявності в самому ресторані. Пиво смачне, їжа також непогана (в співвідношені ціна-якість). Нам з офіціантом пощастило - це була молода дівчина. Порадила смачну їжу та пиво. Обов‘язково завітаємо ще

  1. paulo PASTOR ★★☆☆☆

    Ввійшовши до даного закладу був приємно вражений атмосферою, отримавши меню та дізнавшись що половина меню відсутня дещо враження погіршилось але все ще налаштований позитивно зробив замовлення стейк свинний , картопля по селянскі з шкварками , салат літній і шашлик тройна порція . Отримавши замовлення стейк був чудовий АЛЕ картопля була без шкварок стейк і шашлик був без соуса крім цього що було найгіршим шашлик був сирим його не їли залишили так . Повідомивши про всі недоліки офіцианту жодних альтернатив запропоновано не було що в свою чергу було розчаруванням навіть більшим ніж сирий свинний шашлик.

  2. Юлия Марущак ★★★★★

    Нам вчора пощастило з подругами зайти в Портер Паб на Арсенальній. Зрозуміло що по меню кухні і ресторану є стандарти мережі, але по персоналу кожний паб унікальний. Щиро вдячні адміністратору за оперативно вирішене питання вільного столика, за його почуття гумору, за його ввічливість і приязність. П.С. гарний настрій ми принесли з собою.

  3. Yurii Zilanov ★★★★☆

    Хороша атмосфера, приємні ціни З мінусів, в комплексному обіді немає вибору (лише один варіант)

  1. Олена Кобржицька ★★☆☆☆

    На жаль з кожним разом все гірше і гірше. Ходимо з колегами раз на кілька тижнів. Пиво ще не розчарувало, але закуски... З кожним разом все менше і менше, ціни піднімаються. А сьогодні взагалі, в наборі "Асорті фрі" (картопля фрі, курячий "поп-корн" та нагетси), замість нагетсів якийсь фарш у паніровці. Я в шоці. Думаємо куди тепер ходити

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Портер?

Портер знаходиться за адресою вулиця Івана Мазепи, 3, Київ, Україна, 01010

Який номер телефону Портер?

Зв'язатися з Портер можна за номером телефону +38 (044) 280-19-96

Як можна дістатися до Портер?

Дістатися до Портер можна за посиланням

Advertisements