пліснява у печиві та тістечках тм «хіт ціна». продавці перепаковують на свіжу дату, хоча по факту товар вже лежить нібито тижня два. вже видно що їжа вкрилася крапками плісняви. будьте обачні при виборі солодощів!
Фотогалерея
Відгуки
-
Дар'я Олійниченко ★☆☆☆☆
-
Валя Луцай ★☆☆☆☆
Жахливо,біля м'ясного сморід такий що ригати хочеться ,продавчині на кулінарії не охайні ,ні добрий день а можуть і зовсім ігнорувати,касири не привітні зновуш таки ні добрий день.Центер міста ,біля парку ,в магазині грязно ,покупців мало .Варто задуматися.Це не Бонус а магазин Продукти 1990 року
-
Вадим S ★☆☆☆☆
Був останнім покупцем, касир,як їй здалося непомітно, просканувала два рази один той самий товар. Вже на вулиці перевірив чек, намагався потрапити в магазин, щоб з'ясувати-ігнорували мої строби достукатися.
-
Tania Putina ★☆☆☆☆
Сьогодні продавчиня у м,ясному відділі відмовила продати шматок м,яса. Я попросила щоб відрізали половину від великого шматка. Аргументувала, що не може, бо ніхто в неї інший шматок не купить. А що робити людині в якої немає достатньо грошей?. Зіпсований настрій. Більше не прийду. Адміністратор магазину також не компетентна. ..
-
666 ★☆☆☆☆
20 червня був в магазині «Bonus» за адресою Героїв Небесної Сотні. У магазині було виявлено печиво, еклери иа інші товари без дати виготовлення, строку придатності, складу та вимог зберігання. Наліплений був тільки артикул з цифрами. У холодильних камерах збереження лежать риба, креветки та інші морепродукти з порушеною упаковкою та неналежним маркуванням, а саме відсутня дата виготовлення та дата до якої можна споживати товари. Я попросив покликати адміністратора. Після того як прийшла жінка яка представилася адміністратором я задав їй питання про еклери, випічку та морепродукти. Оригінальну упаковку з датою виготовлення та іншою інформацією показати нам відмовилися та почали вести себе неадекватно. Бабця яка відповідає за хлібний відділ почала кричати що забороняє себе фіксувати на відео. Адміністратор магазину почала сміятися в обличчя покупця та поводити себе по хамські, почала розповідати історії як її били лозиною в дитинстві та про те що вона сама била своїх дітей. Це все було сказано російською мовою, що я вважаю недопустимим та порушує статтю 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». На вимогу показати строки придатності до морепродуктів жіночка адміністратор переклала провину на співробітника «айтішніка» який не може розробити правильне маркування товару вже 4 місяці адже крабові палички у яких була порушена цілісність упаковки була упакована 25.02.2024 року та не мала строку придатності. Вимагаю провести перевірку що до надання повної інформації на вимогу клієнта та провести профілактичну бесіду або змінити адміністратора на компетентну людину.
-
Тетяна Самойленко ★★☆☆☆
Цінник дорогий. Сервіс 0. Багато цінників переклєених.
-
KOZAK KOZAK ★★★★☆
Є непогані акції.
-
светлана микитенко ★★★★☆
Чисто, прибрано, але ціни трохи вище інших супермаркетів.
-
Andero DeBroz ★★★★★
Немає тісняви. Не потрібні намордники. Приємний магазин. Свіже м'ясо завжди і часто акції.
-
Foxy Fox ★☆☆☆☆
Весь час на всю вулицю оре їхня реклама. Принципово не буду ходити у цей магазин
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Bonus?
Bonus знаходиться за адресою вулиця Героїв Небесної Сотні, 5, Бровари, Київська область, Україна, 07400
Як можна дістатися до Bonus?
Дістатися до Bonus можна за посиланням