Відгуки

  1. Яна М ★★☆☆☆

    Кавʼярня працює по незрозумілому графіку- коли не прийдемо, бариста на обіді, час перерви ніде не вказано, на Гугл картах графік не відповідає дійсності!

  2. Александр Лысенко ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Нажаль не можу залишити нуль балів! Поки чекав, зайшов випити кави, замовив фільтр - мені здавалось що його складно зробити погано, але саме у цій кавʼярні це можливо. Тут фільтр кава, то якась субстанція, після першого ковтка якої особисто у мене виникли …. позиви. Столики геть усі брудні, я розумію що не завжди можливо прибирати але я був сам, дівчатка нічим не зайнять, нудьгують але не прибирають. Доречі гроші не повернули, вибачень звісно теж не було, ну то таке. Разом зі мною дівчина купувала іншу каву, попросила додати сироп, відмовили, вона каже у холодній каві цукор не розтане, все рівно не додали.

  3. Anastasiia Koval ★★★☆☆

    Кава та інші напої непогані, однак обслуговування - жах. Сьогодні барвиста була дуже неввічливою, ніби абсолютно все одно на клієнтів. З таким зверхнім ставленням працювати в сфері обслуговування не можна!!!

  1. Артем Моргонюк ★★★★★

    Смачна кава та приємний персонал.

  2. TerZ ★★★★★

    Очень классное место, приятные бариста, вкусный и не дорогой кофе, за отметку в сторис дали очень вкусную зефирку. Однозначно рекомендую посетить

  3. Ірина Казанцева ★★★☆☆

    Люблю цей заклад і давно відвідую. Гарна кава й асортимент продукції. Однак мені неприємно, що до мене звертаються російською мовою, хоча я спілкуюся з дівчатами українською. Я розумію, що не всі добре володіють українською з різних причин, але ж можна вивчити хоча б декілька стандартних фраз! Ще декілька разів ставала свідком сперечань між дівчатами-баристами. Невже не можна якось не в присутності клієнтів з'ясовувати стосунки? Дизайнери створили вельми затишний заклад, в якому хочеться відпочити, але з новим складом бариста якось нема бажання залишатися і просто беру каву з собою.

  1. Iryna Sudarieva ★★★☆☆

    Люблю цей заклад і давно відвідую. Гарна кава й асортимент продукції. Однак мені неприємно, що до мене звертаються російською мовою, хоча я спілкуюся з дівчатами українською. Я розумію, що не всі добре володіють українською з різних причин, але ж можна вивчити хоча б декілька стандартних фраз! Ще декілька разів ставала свідком сперечань між дівчатами-баристами. Невже не можна якось не в присутності клієнтів з'ясовувати стосунки? Дизайнери створили вельми затишний заклад, в якому хочеться відпочити, але з новим складом бариста якось нема бажання залишатися і просто беру каву з собою.

  2. Віталік Дячик ★★★★★

    Чай і кава тут дивовижні а обслуговування на вищому рівні )))

  3. Sergiy Tyshkevych ★★★★★

    Чудовий кофе. Вдосталь місця. Ввічливий бариста. Діють усі штучки від Сільпо. Рекомендую!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Feeltrd?

Feeltrd знаходиться за адресою проспект Павла Тичини, 1В, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Feeltrd?

Дістатися до Feeltrd можна за посиланням

Advertisements