Відгуки

  1. Anna Petrusha ★☆☆☆☆

    Ми з чоловіком відвідували Театр-студію «11» у Києві протягом трьох останніх місяців. Спочатку курс етюдів (два місяці), потім почали курс монологів, який мав тривати три місяці. Після одного місяця ми вирішили припинити відвідування з власних причин. Однак нас навіть не запитали, чому ми ухвалили таке рішення, а натомість тон спілкування змінився і ми зіткнулися з грубим і хамовитим ставленням Павла в переписці та негайним видаленням з чатів, що позбавило можливості попрощатися з викладачем і учасниками групи. На додачу, нам відмовили в відпрацюванні занять, незважаючи на обіцянки. Хоча ,до того як ми озвучили , що не будемо оплачувати подальше навчання - відпрацювання було можливим( як виявилось лише в теорії) До викладання, особливо Марини, питань немає, організаційна сторона та комунікація студії залишили гірке враження. Відсутність поваги та виконання обіцянок – це те, що потребує негайного перегляду. Можливо ми би і хотіли повернутися до навчання в майбутньому, але не після цієї історії.

  2. Інна Матвійчук ★★★★★

    Чудова студія, і дуже приємні турботливі викладачі. Стати перед чужими людьми у етюді, це ще той стрес, але під керівництвом Марини, тривога та страх зникли. Дуже вдячна за цей досвід і гарно проведений час. Однозначно буду брати участь далі.

  3. Олег Адаменко ★★★★★

    Гарний парк, гарне місце для відпочинку на природі. Дикі звірі, настільки довіряють людям що беруть їжу з рук. Без жменьки соняшникового насіння чи горішків сюди краще не приходити ;)

  1. Наталия Батеева ★★★★★

    Відмінна театральна студія, приголомшлива атмосфера, кваліфіковані фахівці. Моя дочка в захваті. Всім рекомендую.

  2. Oleksandra Vytvitska ★★★★★

    Місце, куди хочеться повертатися, місце, якого завжди мало, місце зростання і розвитку. Театр-студія 11 - це про творчість, про сімейний затишок і про безумовну любов. Рада бути частиною цього всесвіту.

  3. Ірина Сопільняк ★★★★★

    Довго не могла обрати театральну студію, однак після пробного заняття чітко зрозуміла, що хочу навчатися акторській майстерності в Театр-студії "11".  З того моменту пройшло 1,5 роки, я навчаюсь на 3-му курсі, зараз разом з групою працюємо над виставою. За цей час, люди в Театр-студії "11" стали моєю великою театральною сім'єю.

  1. Тетяна Усова ★★★★★

    Не розумію, як я раніше жила без Театр-студія "11"... Дякую за теплу, майже сімейну атмосферу. За щирість, за настрій! Ви - неймовірні! ❤

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Театр-студія "11"?

Театр-студія "11" знаходиться за адресою вулиця Джона Маккейна, 20Б, Київ, Україна, 01042

Який номер телефону Театр-студія "11"?

Зв'язатися з Театр-студія "11" можна за номером телефону +38 (099) 774-52-03

Як можна дістатися до Театр-студія "11"?

Дістатися до Театр-студія "11" можна за посиланням

Advertisements