Відгуки

  1. Оксана Мисник ★☆☆☆☆

    Хамська поведінка при дзвінку працівника Євгенії Терлецької. Доставка не доставлена вчасно.

  2. Данііл Корягін ★☆☆☆☆

    Відношення до покупців жахливе, кричать, незадоволене обличчя у працівників, покупці наче щось винні персоналу, чи життя їм зламали, робіть щось з персоналом, сподіваюсь відгук про ваш магазин не буде пустим місцем, ситуації по типу слухати недовольство персоналу або слухати, що я маю робити і так далі не хочеться

  3. Norman William ★★★★★

    все супер, а головне, поруч

  1. Дмит Рич ★☆☆☆☆

    Чому тут написано що фора кш 90 а фотки з фори кш 100?

  2. Оленка Башинська ★☆☆☆☆

    Кошиків та візків при вході немає, але на касах їх купа.. Цінники не відповідають ціні що потім виясняється на касі в чеках, а на деяких товарах їх зовсім немає. Товарів на полицях часто немає в наявності, особливо акційних товарів. Коли запитали у працівника чи є даний товар у наявності, вона грубо відповіла що в неї не 10 рук, і вона не встигає все викладати на полиці...

  3. Ольга Гаврилюк ★☆☆☆☆

    Продукти низької якості та ще й просрочені, останньою каплею були заморожені мідії під час приготування яких сморід здійнявся на весь будинок, якщо хочете зберегти своє здоров'я то краще невідвідувати даний магазин, дуже хочеться щоб всі хто має відношення до продажу таких продуктів їв такі просрочкі до кінця життя разом зі своїми дітьми. Взагалі придбання продуктів харчування в Борисполі це велика проблема, вимушені їздити в Київ та в околишні села на базар. Накипіло.

  1. Sergii Mokin ★☆☆☆☆

    Декілька разів був у цьому магазині. В усіх випадках, навіть при візиті на декілька хвилин, мій одяг провонюється та починає сильно тхнути кухнею та смаженим. Витяжка не справляється, або не правильно організована. В магазині постійно тхне кухнею та стоїть туман з гарі від піци чи ще від якоїсь випічки.

  2. velo max ★★★★★

    Дорого. Якійсно . Як завжди працює одна каса .Кола по 25 грн

  3. Татьяна Сотникова (Tanya) ★★★★★

    Я у захваті! Більше року не була в цьому магазині Фара на Пожарці в Борисплі, бо раніше він мені страшенно не подобався своєю неохайністю, зашарпаністю і страшенною незручністю організаціїї внутрішнього простору. З дитячою каляскою там взагалі надзвичайно тяжко було продертися. Согодні зайшла і очам своїм не повірила - це став абсолютно інший магазин: затишний, дуже зручний, ідеально оздоблений. Звідти не хотілося виходити. Чудовий стенд з дитячими книгами, яких не зустрічала в інших супермаркетах; неймовірно симпатичні і невисокі стілажі з товарами, що завдякі своїй невеличкій висоті зробили магазин НАДЗВИЧАЙНО затишним і просторим - бо раніше було таке відчуття, що потрапила не в магазин, а в якийсь склад товарів з височенними стілажами і надзвичайно вузькими та нескінченно довгими тонелями між ними. Словом, дизайнеру, що займався переплануванням та оформлнням цього магазину я б поставила "5+++". Навіть цікаво стало заглянути в інші магазини Фори, може там кругом тепер стало так саме затишно? Якби ще персонал всередині попривітнішим був, то взагалі б було б казково. Перснал оцінюю на "4-". Можливо слід зважати на те, що вже була 21 година вечора і вони дуже стомилися під кінець робочого дня, бо майже всі були дуже непривітні. Крім молоденької касирки.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Київський шлях, 90, Бориспіль, Київська область, Україна, 08301

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements