Відгуки

  1. Карина Минина ★☆☆☆☆

    Замовили на сайті книгу. По-перше, на сайті указано « Самовивіз сьогодні протягом 2х годин». Довелось чекати близько 5ти годин! По-друге, коли ми приїхали забирати книгу, вона була замотана в плівку. Розгорнули, виявилося, що пошкоджена упаковка книги. Попросили замінити, бо нам на подарунок дитині. Спочатку ми почули відповідь, що, мабуть, інших нема. Ми заперечили, бо бачили, що на полиці таких книжок вдосталь. Ми хотіли самі піти взяти іншу, щоб нам обміняли, але нам відмовили. Сказали, що треба, щоб співробітник приніс книгу. Ми встигли сходити в продуктовий відділ, зробити покупки, постоявши в черзі на касі, повернулись, а книгу ще не поміняли. Попросили підійти адміністратора. Адміністратор ВІДМОВИВСЯ підійти, сказавши, що книгу зараз принесуть. Через хвилин 30-40 книгу все ж таки принесли. Але НЕ ту, що ми замовляли. Пішла знову міняти. На наше прохання « можна якось швидше?», отримали відповідь: « Я не можу швидше. В мене ноги болять!» Нащо тримати співробітників, котрі не хочуть працювати? Загалом потратили на очікування заміни близько години. Дякуємо, що «цінуєте» час своїх покупців!

  2. Alexandr Nedilko ★☆☆☆☆

    Онлайн замовлення : Взуття: Вітаю , 25 го зробив замовлення на взуття в перше в онлайн магазині . Написали в боті що товар є 27.12 пришло смс номер ячейки . Жінка пішла забирати каж пусто . Я дзвоню сказали малий бокс типу був не вліз товар . Після телефоную на наступний день сказали що розглянуть і вирішать , то розглядати комірку незрозуміло було .пцсля бачу 29 го вже буде товар, звоню кажуть передадуть курьеру сьогодні і бачу авто думаю прийшло замовлення пішов але знов ні . Не відкриває , телефоную сказали що не укомплектований товар а як тоді його 27 го передали курьеру цікаво, дурять ! Як не можуть 5 й день укомплектувати товар . Сказали завтра спробують передати курьеру , немає слів одні ємоції. Як так людина чекає таке відношення халатне просто жах. Я на щось розраховую замовляючи взуття зимове . Шкодую що замовив . Це в останній раз . НЕ РЕКОМЕНДУЮ ОНЛАЙН .

  3. Ирина Нестеренко ★☆☆☆☆

    Вчора купила в епіцентрі штору для ванни, сьогодні зʼясувалось, що це друшляк. Вся штора злиплась між собою, спроба її розгорнути привела до купи дірочок на шторі, просто кошмар.

  1. Oleksandr Zaloznyy ★☆☆☆☆

    Продаж будівельних матеріалів передбачає, що мають бути відповідні парковки для їх вивозу після покупки під відповідні розміри авто. Але паркувальні місця розмічено під компактні міські авто, спіраль заїзду на верхню стоянку надмірно звужена та не зручна - тому верхня стоянка завжди пуста. Крім того, магазин під торгові площі загородив великий шмат вуличної парковки, домалювавши трошки місць на міському тротуарі. Заїзди до магазину організовані вкрай погано, в результаті постійна пробка на Стальського. Це яскравий прояв жадібності власників мережі. Це свідоме нехтування інтересами покупців та інтересами громади. Самозахват прилеглих до Епіцентру вулиць та тротуарів спостерігається по всьому Києву - тобто це свідома політика мережі. Для виправлення візьміть за приклад хоча б свого конкурента Леруа.

  2. Anastasiia Kokidko ★☆☆☆☆

    Вчора відвідала магазин "Епіцентр" розташований за адресою: м. Київ вул.Братиславська, 11 і була шокована. У відділі "сад та город" представлена сансевієрія розміром 9х35 у приблизній кількості 30 шт. Так ось, квіти знаходяться в жахливому стані, мають ознаки хвороби, гнилі. Із 30 шт я змогла обрати лише 3 більш-менш нормальні квітки. Шановні! Ви ж позиціонуєте ці квіти, як здорові і продаєте за повну вартість. Ще ціни які вказані на полицях не відповідають дійсності, мають недостовірну інформацію про опис товару. Консультантів майже нема. Хоча один консультант (білява жіночка, яка працювала в центрі відділу 25.05.2021 та 26.05.2021 ) залишив приємне враження. Дякую за терпіння та якісну консультацію Прошу додатково пояснити чому товар, який представлений на сайті із зазначенням про місцезнаходження в певному магазині по факту виявляється відсутнім у ньому. Синхронізуйте, будь ласка, роботу своїх магазинів та сайту....

  3. Роман Р ★★☆☆☆

    Завжди їздив в цей магазин, і все було добре, до моменту, коли ми вирішили просто купити офісний стілець. По перше продавців немає! Консультацію нам ще надали, але через 5хв вже піймати когось, щоб купити товар небуло. Продавець "Віталій" взагалі послав... "это не мой отдел, я по шкафах" і побіг. Ні добрий день, ні якихось, ні элементарної поради чи допомоги коментарів. Довелося відкривати продавців від інших покупців і з тисячею вибачень (це я перед покупцями вибачався) мені виписали 1 стілець! Але це було ще пів біди - на складі нікого не було. Зовсім. Я навіть на склад заходив! Покупець з вільним доступом на склад :) Мало того не було нікого від кухонь до відділу деко! Завдяки охороні на касі удалося з'ясувати, що очікування це наше все. В решті решт ми були щасливими власниками стільця всього лише за 40хв очікування! Це в 2021р. Це Персонал, в решті решт знайшовся і намагалися ситуацію виправити. В той же час, в цьому ж магазині, продавець з відділу Фарб, куди я зайшов, щоб обійти чергу, провів мене через пів магазину аби знайти мені лист полікарбонату! Хоча міг просто напрямок показати. Але ж панове, 40хв на купівлю 1 стільця це занадто!

  1. Vitaliy Tsaruk ★☆☆☆☆

    Якщо коротко - не видають гарантійний талон до товару з заявленою гарантією 3 роки. Докладніше - замовлення було з доставкою, при отримані не звернув увагу на відсутність у коробці гарантійного талона. На гарячій ліній сказали що можу його отримати у найближчому до мене магазині Епіцентру (він же був зазначений у чеку). Питання - і навіщо потрібна послуга доставки, якщо все одно необхідно їхати у магазин? Але далі ще цікавіше, адміністратор на ресепшені сказав що отримати гарантійний талон можна у відділи видачі інтернет замовлень, однак там видавати його відмовились. Відповідь була стисло така - "У нас їх немає, і взагалі вам продали з іншого магазину, туди й їдьте. А чого наша гаряча лінія, адміністратор та адреса на чеці посилає до нас, ми не знаємо". Сервіс на межі фантастики, далі буде...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Епіцентр К?

Епіцентр К знаходиться за адресою вулиця Братиславська, 11, Київ, Україна, 02161

Який номер телефону Епіцентр К?

Зв'язатися з Епіцентр К можна за номером телефону +38 (044) 561-27-85

Як можна дістатися до Епіцентр К?

Дістатися до Епіцентр К можна за посиланням

Advertisements