Відгуки

  1. Klim Tsytulskyi ★☆☆☆☆

    Одним словом - жах. Відгук для тих хто іде на батути. Батути застарілі і поступово але впевнено заробляють собі аварійне становище, деякі з них мають дірки (батьки зверніть увагу) у які легко провалитись ногами, деякі батути провисають, наражаючі на небезпеку вдаритися об підлогу. Одна зона батутів взагалі закрита, адже там вже порвався батут. Тому будьте пильні коли ідете на батути. Зона із мʼякими кубами занедбана, куби брудні, а пол під ними з дірками (див.на фото). Самих кубів мало! І окремо скажу про плейстейшн, ігри давно не оновлювалися, геймпади лежать розряджені, скористатися не вийшло. Всі фото прикріпив до відгуку.

  2. Наталия Рябущиц ★☆☆☆☆

    Парк в дуже поганому стані ((((повне розчарування.... все дуже брудно стан просто жахливий!!!! До цього всього хотіли придбати пільговий квиток дитині УБД (в прайс і є така пропозиція) та виявляється, що це надається тільки тільки безпосередньо УБД, а не дитині)))прикро що люди кажуть, що гадають такі послуги насправді цього туту немає!!!!!

  3. Анна Калініченко ★★★★★

    Чудовий велетенський дитячий простір. Класна "пісочниця" для малечі. Багато гірок, машинок, розваг, лабіринт. Щира рекомендація!

  1. Iuliia Zezul ★☆☆☆☆

    Не рекомендую цей заклад для відвідування нікому, особливо діткам) Заклад потребує капітального ремонту, а адміністрація відхрещується тим що вони допомагають на фронт хлопцям і типу ремонт не поспішають робити, виходить нехай діти граються в занедбаному закладі і платять за вхід не малі гроші. Також хочу додати що персонал не вміє співпрацювати з особливими дітками, і тільки можуть дорікати батькам щоб за ними дивилися. Тому в цей заклад більше ні ногою!

  2. Людарл Здрачук ★☆☆☆☆

    Немає води безкоштовної,розрахунок гальки готівкою,грязно. Жахливо. Не рекомендую((( Сподіваюсь адміністрація прийме міри(((

  3. Юлія Кучерява ★☆☆☆☆

    ДУЖЕ БРУДНО!!!! ПРИБЕРІТЬ!!! Поломані батуту,брудна підлога,скрізь пил,гидко ставать на підлогу! Відвідали заклад 03.01.22 ні одного працівника не знайшли на всій території протягом 3х годин,ніхто не спостерігає за дітьми на поломаних батутах

  1. Анна ФотоспалАХ ★★☆☆☆

    Потребує ремонту та гарної хімчистки. Зона з батутами небезпечна - можна провалитись і залишити ногу. Підлітки грали міні баскетбольним мячем у футбол у зоні з батутами, на зауваження дорослих відповіли, що м’яч тут був, тому можна. Адміністрація просто зробила зауваження і пішла. Не вистачає, щоб хтось з адміністрації був постійно присутній на батутах. Лабіринти цікаві, але хочеться, щоб був дорослий, який би слідкував за дітьми всередині, або продумати таку можливість для батьків. У вихідні точно не варто сюди їхати.

  2. Igor G ★☆☆☆☆

    Всі автомати всередині ігрової не працювали. Коли повідомили адміністратора про це, у відповідь почули хамство і "бикування". Не розумію, чому на дитячому святі я маю псувати собі настрій, через таку людину... Куплені жетони довелось нести повертати. Діти лишились засмученими. Нам, через грубощі, що ми не заслуговували, теж було ніяково. Святкували тут день народження в останнє. Нажаль не рекомендю до відвідування!..

  3. Kateryna Faifura ★★★★☆

    Багато елементів потребують заміни або принаймні ремонту. Деякі локації відверто занедбані. Але великий простір та доброзичливий персонал рятують ситуацію. Діти гарно відпочили

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Fly Park?

Fly Park знаходиться за адресою Оболонський проспект, 21б, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Fly Park?

Дістатися до Fly Park можна за посиланням

Advertisements