Відгуки

  1. Irina Chasnyk-Gorozhankina ★★★★★

    Домашня атмосфера закладу, дуже смачна їжа та ввічливий персонал. Власники вклали не тільки інвестиції а й квіткову душу.Я як була у родинному колі

  2. Іра Цісар ★★★★★

    Удивительный дизайн, обслуживание приятное. Чудова атмосфера, привітний персонал і головне кухня достойна, страви доведені до смаку

  3. Anastasia ★★★★★

    Найкраще місце в ЖК ❤️ Завжди смачно та швидко, курочка в кисло-солодкому мабуть одна з найкращих, які є в Києві (а ми багато де куштували саме цю страву), смачні панкейки з карамеллю, які оформлюють в залежності від сезону фруктами, улюблений нами "Фермерський сніданок", соковиті бургери і особливо подобається картопля до них, ну і для вечору - великий вибір смачних коктейлей. Персонал впізнає і вітається, навіть коли бачить нас на території самого ЖК, а не тільки в закладі, красивий інтерʼєр, можна з тваринками. Коли до нас приїзжають додому гості ми завжди ідемо саме сюди на сніданки та вечері, вже майже всі наші друзі тут були :) і всі нахвалюють) Класно, що є маленька тераса, особливо чудово, що розміщення в першому будинку, тому що вид на зелень, а не як в інших заклад на ЖК. Із приємного - ходили сюди ще з самого відкриття закладу, і з роками тут тільки покращення, кухня така ж смачна і взагалі продовжують тримати сервіс на висоті!

  1. Tanya G. ★★★★★

    Дуже подобається ця місцина. Єдиний такий заклад поруч з приємною атмосферою (ненавязливий дизайн, музика). Кухня смачна, персонал привітний. Окремо зауважу, що тут подають чи не найкращий борщ, який я коли-небудь коштувала.

  2. Ekaterina Balakan ★★★★★

    Дуже смачно і завжди Вам раді!

  3. Альона Янковська ★★★★★

    Не велика затишне кафе в якому можна відсвяткувати будь-яке свято від ювілею до Хрестин малючка.

  1. Galina Tsyganok ★★★★☆

    Святкували день народження в колі сім'ї, обрали кафе на території ЖК Місто квітів. Всі замовлені страви були дуже смачними, порадували порції та гарна подача; коктейлі також. Офіціант старався, запитував враження, вчасно реагував на прохання. Торт Наполеон не сподобався, якийсь наче перемерзлий на смак. Ціни, як у більшості кафе-ресторанах Києва.

  2. Tanya Klima ★★☆☆☆

    Як класно, коли біля дому є затишне та приємне місце. Саме таким здавалось Квітка кафе... Замовили вчора морозиво, яке нам не виносили хвилин 20. Довелось відмовитись від нього. В більш заповнених місцях страви подають за 15-20 хв, десерти подають за кілька хвилин. Тим паче нас ніхто не попереджав, що потрібно буде стільки чекати. Ну і ще із дрібниць: - персонал не дотримується маскового режиму - нам довелось сісти на лавочці біля кафе, адже не було місць. Коли місця з'явились, нам чомусь не запропонували пересісти. Мені здавалось, що персонал має думати про зручність відвідувачів. Бажаю покращення сервісу та розвитку бізнесу

  3. Alina Hryb ★★★★☆

    Куштувала в цьому місці салат Цезар і молочний коктейль. Салат був смачний, коктейль не дуже, за моєю суб'єктивною оцінкою. Цікавий інтер'єр, але виглядає не дуже гармонійно. Начебто хотілося змішати побільше стилів. І коли сидиш на диванчику, то не зручно їсти за столом, бо сильно низько. Але в цілому місце ок, можна зайти попрацювати і перекусити.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Kvitka cafe and bar?

Kvitka cafe and bar знаходиться за адресою ЖК Місто Квітів, вулиця Тираспольська, 60, Київ, Україна, 04136

Який номер телефону Kvitka cafe and bar?

Зв'язатися з Kvitka cafe and bar можна за номером телефону +38 (093) 008-71-71

Як можна дістатися до Kvitka cafe and bar?

Дістатися до Kvitka cafe and bar можна за посиланням

Advertisements