Відгуки

  1. Анна Жиліна ★★★★☆

    За адресою вул. Теліги знов не працює пристрій який зчитує додаток. Не змогла за бонусы взяти десерт. Прикро. Хоча обслуговування хороше.

  2. D E L E S ★☆☆☆☆

    Не раджу. Звичайний МАФ з дуже посередньою кавою та хамкою продавчинею.

  3. Андрій Макаров ★★★★★

    Дуже зручна кав'ярня: її розташування повністю підходить для любителів взяти напій та піти пройтися в парках, які знаходяться через дорогу (впринципі туди кожного разу і йдеш, так як поряд одна з центральних доріг Києва і не хочеться стояти і слухати "звуки дороги")

  1. A М ★★★★★

    Дуже зручна кав'ярня: її розташування повністю підходить для любителів взяти напій та піти пройтися в парках, які знаходяться через дорогу (впринципі туди кожного разу і йдеш, так як поряд одна з центральних доріг Києва і не хочеться стояти і слухати "звуки дороги")

  2. Юра Самусь ★☆☆☆☆

    Уже довгий час не можна розрахуватися бонусами, персонал каже, мовляв, програма не працює, і скоріше за все не запрацює. Звідси питання: сенс щось купувати й користуватися цією бонусною програмою, якщо від бонусів жодної користі і не можна за них щось купити

  3. Rita Okana ★★★★★

    На протязі багатьох років ходжу до цієї кав‘ярні В кав‘ярні працюють дуже ввічливі баристи Зу сіх я можу виділити Дарину,вічлива,коректна,завжди посміхнеться і побажає гарного дня,ще ніколи я не скаржилась на погану каву ,знає свою роботу і вміє її робити Якщо рівняти атмосферу кав‘ярні рік тому і зараз то сюди стало приємніше ходити ,ніхто не на хамить і не зробить каву «беріть але швидше і відципись» Став дуже великій вибір різних смаколиків Приходила і буду ще і ще приходити І раджу багатьом ❤️ Дякую!

  1. Анна Кононенко ★☆☆☆☆

    Була сьогодні в вашій кав'ярні. Це був мій останній раз, я до вас кожен день приходила, більше не буду поки буде працювати ця мягко кажучи "бариста". Сьогодні я прийшла замовити каву як завжди, дівчина яка там працює (висока, темноволоса) , я не знаю як її звати, тому що вона була без бейджика. Вона мало що мені нагрубила, за те що я їй попросила тихіше говорити по телефону, вона сиділа біля вікна і на всю кав'ярню говорила з кимось про своє життя вживаючи не тільки слова, а і грубі мати і дуже голосно сміялась, так плюс до цього зробила мені просто холодне молоко з кавою, хоть я замовляла латте. Коротко говоря моя сім'я і я будемо ходити краще в другу кав'ярню, бо з таким відношенням до гостів, я не маю бажання купувати у вас щось! Дякую за розуміння , дуже хочу почути вашу відповідь на цю ситуацію)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Aroma Kava?

Aroma Kava знаходиться за адресою вулиця Олени Теліги, 19/2, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Aroma Kava?

Дістатися до Aroma Kava можна за посиланням

Advertisements