Відгуки

  1. Sasha Zharova ★☆☆☆☆

    Не вперше купувала техніку у цитрусі та додаткову гарантію цсервісу. Постійно були проблеми з обслуговуванням та затримки у наданні будь-якої інформації щодо покупок. Спочатку скидала все на разове непорозуміння, але. За останньої покупки пилососа, сталась поломка не по вині під час користування, здала у магазин на діагностику та ремонт по страховому випадку. Товар прийняли, місяць часу ні від кого немає відповіді за статус, чи місцезнаходження пилососу ні від цсервісу, ні від страхової, ні від менеджерів гарячої лінії. Ніхто не вирішив ситуацію, досі очікую дзвінок, у разі чого розбиратимусь фізично у магазині чи залучати правоохоронні органи

  2. Назар Петрунь ★☆☆☆☆

    Майстри в сервісному центрі не компетентні, дитячий електросамокат здав на ремонт, через тиждень зателефонували представники сервісного центру повідомили що можна забрати, приїхав - проблема не вирішена, самокат не їде, зʼявляється помилка Е5, залишив на повторний ремонт - знову та сама історія, залишив в третє, зателефонували - приїжаю а помилка світиться як світилась і самокат не їде. Працівник сервісного центру мені розповідає що коли тестували техніку, все працювало а тепер не працює, прям містика якась… Вмикав та хотів перевірити що працює самокат в сервісному центрі з представником. Висновок: дитина ображена адже літо закінчується а на самокаті не каталась(доречі який придбала за кошти які збирала самостійно), що далі робити не знаю, надії вже немає що працівники даного сервісу зможуть відремонтувати, адже компетенції нуль! При можливості старайтесь не звʼязуватись з даною мережею!!!

  3. Kiril Romanchenko ★☆☆☆☆

    Сервіс повний жах, обслуговування теж, відав самокат щоб мені змінили колесо і полагодили проблему з зарядкою, спочатку мені вирішили впихнути кучу непотрібних опцій і цінник у 6000, після розмови цінник став 3000, але після ремонту я отримав брудний самокат, кріплення всі люфтять (затягну сам вже), а проблема з зарядкою нікуди не ділась, акамуляторний блок горить зеленим, а самокат не заряжа. На мою скаргу перший оператор мене проігнорував, а другий сказав що механік це все перевіряв і воно працювало. Не знаю як він перевіряв, бо самокат був заряджений на 40% саме на такому заряді я його відправив назад. Нікому не рекомендую, потратите нерви, гроші і час у пусту

  1. Ольга Горбатенко ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс! Нікому не раджу купувати додаткову страховку. Витрачені даремно гроші та нерви. І мою думку підтверджують всі відгуки, що залишилися нижче. Не виключаю, що змушена буду звернутися до суду! Ось на це я точно не пошкодую грошей. Здала в ремонт за страхом пристрій, номер квитанції про прийняття товару #КП000000734 Від 14.12.2021. Сьогодні 04.01.2022, жодної відповіді. Читаю відгуки та розумію, що мене жорстко обдурили. 1. Чому за страхом ремонт займає 2-3 тижні і більше. Коли ремонт за гроші здійснюється лише за пару днів? 2. Чому ремонт здійснюється аж у Одесі? Я планшет здавала у Києві. Пахає відкатиками. 3. Чому коли звертаєшся до сервісної служби, не можуть взагалі чітко сказати, в якому статусі ремонт. Хоча мені адміністратор Леонід Вашого торгового об'єкта за адресою Мішуги4 чітко озвучив, що мені за номером заявки маємо сказати статус ремонту та термін повернення. Наступного разу спілкування буде тільки з увімкненим диктофоном! 4. Не зрозуміла історія із доплатою. У документі на страховку написано чітко повне покриття ремонту. Нічого не сказано про доплату та алгоритм її розрахунку. Вже обман, причому доведений юридичним шляхом. 5. Не зрозуміла поведінка співробітників служби підтримки/сервісної служби, і чому один контактний номер для всіх. Дзвонять, проходить секунд 5 і скидають, ти передзвонюють - тобі відповідають, що не знають чого дзвонили, але обов'язково передадуть, щоб передзвонили, потім передзвонюють і запитують - навіщо я їм дзвонила, тобто відбувається банально зображення бурхливої ​​діяльності, а за фактом питання ніхто не вирішує та не веде в електронному вигляді історію звернень. З усього вище написаного, я можу зробити висновки, що мене за фактом обдурили, причому двічі: 1. Коли продавали страховку. 2. Коли забрали пристрій та не повертають, а це вже крадіжка та махінації. Я дуже рішуче налаштована забрати до 10.01.2022 свій планшет, причому відремонтований. Або я йду до поліції пишу заяву і далі спілкування через адвоката.

  2. Oleg Matviichuk ★☆☆☆☆

    Риплячий динамік в телефоні списали на брудну сітку і запропонували почистити за шалені гроші, а якщо не допоможе, тоді вже візьмуть на сервіс на 2 тижні, але скоріш за все повернуть. Пішов у людяний сервіс, замінили динамік за півгодини, все працює. Висновок: працюють шахраї, що будь-яким шляхом уникають гарантійного обслуговування.

  3. Batman TV (Good) ★☆☆☆☆

    Кидалово! Привіз електровелосипед є байк. Проблема була в зарядці акамулятора. 08.06.2021 здав на ремон. 09.06.2021 прийшла смс, що відремонтовано, прийшов і мені винесли б/у акамулятор навіть з другим номером. Коли я на це показав менеджеру той пішов і переліпив наклейку. Короче поміняли новий акум на б/у. Менеджер Павло- Кидало! Майте на увазі!

  1. SB7 SB7 ★★★★★

    Дуже крутий сервіс!!! Рекомендую.

  2. Наталья Касьяненко ★★★☆☆

    Повільно. Але є вода і кава))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Цитрус Сервіс?

Цитрус Сервіс знаходиться за адресою вул. Вербова, 17А, Київ, Україна, 04073

Який номер телефону Цитрус Сервіс?

Зв'язатися з Цитрус Сервіс можна за номером телефону +38 (093) 170-20-33

Як можна дістатися до Цитрус Сервіс?

Дістатися до Цитрус Сервіс можна за посиланням

Advertisements