Великий торговий центр, але туалети нібито не прибирають.
Фотогалерея
Відгуки
-
Davyd ★★★★★
-
Виктория Елагина ★☆☆☆☆
Найжахливіший ТЦ в якому мені приходилось бути !!!!! Туалети брудні , гидко заходити , двері всі зламані , ескалатори НІКОЛИ не працюють ( це не через світло ) Дитину не заведеш в туалет бо просто бридко , про який шопінг можна говорити ? Звідти просто хочеться і треба бігти. Більше ніколи , ні за яких умов, сюди не прийдемо .
-
Liya ★★★★★
Величезний торговий центр! Дуже красиво прикрашен всередині, акваріум з рибами вражає і розміром і різноманітністю представників
-
Dmitry Shyguan ★★★★★
Просто неймовірна організація свята для діток!!! Суперські аніматори і розважалки для діток. Величезне ДЯКУЮ організаторам
-
Лилия Федоренко ★★★★★
Гарне місце для родинних подарунків та покупок. Дуже багато магазинів в одному місці, від одягу до різноманітної техніки. Є ресторани та кафе на будь-який смак. Розваги для дорослих та дітей. Також можно придбати все до столу у великому магазині "АШАН", де вибір вражає різноманіттям овочів, фруктів, напоїв, сирів ковбас та багато іншого. Навіть най прискіпливійший гурман знайде в цьому багатому асортименті саме те, що йому потрібно. Оcean Plaza це один з найбільших торгівельно-розважальних центрів міста Києва. Це ОКЕАН задоволень в одному місці.
-
Людмила С ★☆☆☆☆
Враження від ТЦ залежить від зручностей, кількості бутіків, наявності умов для усіх категорій населення тощо. Водночас зіпсувати його, а то і звести до нуля, може ставлення до клієнтів персоналу. Сьогодні у мене саме такий випадок. Магазин Reserved неприємно "здивував". Консультант у жіночій примірочній не лише не прослідкував за тим, що в кабінку, з якої вийшла потенційний покупець замінити одяг (попередивши консультанта), зайшла я з донькою, він ще й дозволив дамочці виганяти нас з неї у чому мама народила. Уточню, що він стояв безпосередньо біля кабінки й особисто видав нам номерки. Сказати, що мені було неприємно чути у свій бік "теплі" слова від молодої панянки, це ніщо порівняно зі сльозами, з якими вилетіла з магазину моя донька, яка обирала собі спідницю на останній дзвоник. Гадаю, що подібних інцидентів у ТЦ більше не буде, оскільки приділятимуть більшу увагу професійній підготовці працівників
-
Галина Шевченко ★★★☆☆
Вчора відвідали цей ТРЦ. Все чистенько,акуратненько. Були в різних магазинах. Але. Не сподобалось декілька моментів:.1. Зробили перестановку у магазині Waikiki. Це -жах!!!!! Тепер цей магазин схожий на дешевий склад одягу!!!!! А він в нас завжди був одним з улюблених. Тепер нічого не зрозуміло:,де жіночий одяг,де чоловічий,бе дитячий, де вихід!!!!! Чому б не зробити так як в більшості магазинiв? Таких як Colins, Caliope???????2. В магазині Colin's було лише 3 консультанти,які просто не встигали обслуговувати всіх!!!! Трохи згодом додалось ще 2. Але це вже десь під обід. Але взагалом враження залишилось позитивне. Акції та знижки та ввічливий персонал!!!! 3. Магазин New Yorker. Та сама проблема що і в Waikiki. Купа речей,які просто як на складі висять,лежать,розкидані. Черги скрізь,-в примірочні та на касу. 4. Були в Ашані. Візитом були задоволені.
-
Омельченко Максим ★★★☆☆
На мій погляд ТЦ втрачає позиції. З одного боку розташування чудове, можна дістатись як авто, так і громадським транспортом. Проте є недбальство з боку ТРЦ: - постійно запарковані проїзди, ще частину проїзду ТРЦ заставило перешкодами; - на вході не облаштовані місця для паління, через що спостергіаємо не приємну картину і запахи; - за самим ТРЦ теж перестали дивитись, воно стало якимось тьмяним, вбиральні старшними. - начебто багато магазинів і розважальних зон, але якось не сильно тягне їх відвідувати.
-
Єлизавета Тараненко ★★★☆☆
В цілому враження від ТРЦ позитивні, велика кількість брендових магазинів, можна купити трендовий одяг. АЛЕ є величезний мінус. У паркінгу відбувається суцільний жах, щоб виїхати з нього доводиться чекати мінімум пів години (вихідний день). Відсутність паркоматів - основна причина, оплата відбувається готівкою у руки паркувальникам, а це додатковий час, адже вони мають іноді шукати решту. Також не зважаючи на цю проблему паркінг доволі не дешевий у порівнянні з іншими ТРЦ у яких черга в паркінгу відсутня, бо є паркомати.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ocean Plaza?
Ocean Plaza знаходиться за адресою вул. Антоновича, 176, Київ, Україна, 03150
Який номер телефону Ocean Plaza?
Зв'язатися з Ocean Plaza можна за номером телефону +38 (044) 591-39-09
Як можна дістатися до Ocean Plaza?
Дістатися до Ocean Plaza можна за посиланням