Як на мене - платна парковка для такого трц - патологічне жлобства. Усе інше - типове для усіх трц м. Києва
Фотогалерея
Відгуки
-
Aleksandr Boychenko ★☆☆☆☆
-
Вадим Ю ★☆☆☆☆
Велика парковка, багато вільного місця для паркування, але парковка з посвідченням УБД платна!((( В Києві в центрі, та в великих ТРЦ парковка з посвідченням безкоштовна!!!
-
ГЕТЬМАН 67 ОМБр ★☆☆☆☆
Зустрічався по справах на паркінгу ТРЦ. Підійшов до адміністрації і спитав для для учасників бойових дій паркінг безкоштовний? Мені відповіли що колись був, а тепер вже платний для всіх. Так от в мене питання Ми не заслуговуємо хоча б пільгу на паркінг?
-
Евгений Стужнев ★★★★★
Супер зручний та багато функціональний. Є де поїсти, що подивитись, де розважитись. Та екслюзив є навіть готель в ТРЦ. Вони як одне ціле
-
Andrey Andreev ★★★★☆
Атмосфера - доволі компактний і судячи по ще не відкритим бутікам - новий торгівельно-розвантажений центр. Із торгівельного тут в основному небрендовані бутіки та магазин Сільпо, а з розважального - кінотеатр Мультіплекс, ролледром, ігрова площадка для малюків, більярдний зал, декілька барів. Також є тут і тренажерний зал. На першому поверсі розташований великий паркінг (ціна паркування - 30 грн на годину).
-
Олександра ★★★★★
Хороший торговий центр багато різних магазинів, ролики, боулінг і більярд дитяча зона та кінотеатр!!!! Немає проблеми з парковкою як у багатьох торгових центрів.Раджу відвідати
-
Сергей Яременко ★★★★★
Хороший торговий центр з безлічю корисних вітділів. Є кінотеатер, льодова арена, сільпо і багато інших чудових крамничок
-
V U ★★★★★
Гарний торговий центр, тут ніколи не буває занадто людяно. Мені дуже подобається тут магазин "Сільпо" та Jusk.
-
Sergii ★★★★☆
Оформлення ТРЦ прекрасне. Стрічка великих екранів навкруги справляє гарне враження. Плюс: поки ми в червоній, на вході перевіряють ковід-сертифікат. Але, майже всі вивіски на магазинах російською, реклама на екранах російська, навіть локація магазинів вказується російською. Немає бажання в ці магазини заходити. Роледром, хоч і невеликий, але, коли порожній - класно кататись. Туалети чисті, вода прохододна, але не зимня.
-
Оксана Бевз ★★☆☆☆
Відсутність людей мені здалася великим мінусом, немає руху, життя, все якесь порожнє і безлюдне. Ароматизація на висоті, при вході мене вразив приємний і доволі навязливий аромат, часто схожим пахнуть арабські чоловіки ) але повертатися сюди бажання не має
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Атмосфера?
Атмосфера знаходиться за адресою Столичне шосе, 103, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Атмосфера?
Зв'язатися з Атмосфера можна за номером телефону +38 (044) 207-54-55
Як можна дістатися до Атмосфера?
Дістатися до Атмосфера можна за посиланням