Десерти дуже смачні. Їхала спеціально з іншого міста щоб спробувати. Але розчарування від склянки, яка неприємно пахне тухлими яйцями, зіпсувала настрій. Неможливо було випити води. Приділіть будь ласка увагу посуду.
Фотогалерея
Відгуки
-
Marina Blakytna ★★★☆☆
-
Євген Івженко ★★★★★
Дуже приємний заклад, ввічливий персонал. Широкий вибір смачної їжі. Дуже часто треба почекати щоб сісти за столик. Можна придбати хліб чи випічку з собою
-
Вероника Остапчук ★★★★★
Заклад знаходиться в чудовому місці, недалеко від метро. В самому закладі дуже атмосферна музика та інтер'єр. Привітний персонал та гарне обслуговування! Щодо їжі та напоїв, було неймовірно смачно! в меню зараз наявні сезонні пропозиції, ми з подругою скуштували їх та були в захваті!
-
Helga Kulikova ★★★★☆
Кава смачна, але столики занадто близько один до одного й людей багатенько. Проте сіли одразу, хоча були в неділю ближче до вечора. Але всеодно некомфортно трохи(( І каву (лате) довгенько робили І інтерʼєр гарненький
-
Lana Ber ★★★★★
Це заклад, в якому можна спробувати щось зовсім нове, страви, які дивують навіть своїми назвами, на смак теж цікаві та доволі смачні. Наприклад, томатний суп з кавуном та фетою. Страви традиційної кухні теж є, багато різноманітних десертів, а також швидких страв, типу сендвичів та круасанів з начинкою. Обслуговування добре. Сучасний дизайн, приємні диванчики біля вікон. Атмосфера в вихідний скоріше активна, ніж затишна, людей багато, столики досить близько один до одного. Є місця на вулиці біля закладу, не тераса, а просто на тротуарі, який доволі вузький і пішоходи проходять майже впритул, якщо випити кави, то норм, але їсти дуже незручно. Із плюсів, є пледи для прохолодної погоди та можна сидіти з песиками. Щодо цін, то тут не дешево, хоча однією порцією равіолі з лососем за майже 600грн. можна наїстися, як на мене.
-
Freel Freel ★★☆☆☆
Усі без виключення працівники без масок. Менеджерка без маски кашляє поряд зі стійкою з їжею. Я роблю зауваження. Натягує маску і бреше: я у масці! Одна з офіцанток мені: а ви теж без маски! Так, БО Я ЇМ. А ще я тут не працюю і не контактую з їжею сотень людей. Розрахувався і вкрай ввічливо пояснив менеджерці, що мене обурює. Вже сам на сам вона визнала, що так, дійсно була без маски, просто в цей момент вона "приймала товар", і визнала, що офіціантка неправа. Зрештою вибачилась, запропонувала десерт, я відмовився і пішов. У підсумку: зіпсований настрій і кілька хвилин неприємних розмов. Не повернусь точно, і в першу чергу із-за хамства.
-
Mariana Mochulska ★★★☆☆
Персонал ходить в футболках, на яких написані негативні відгуки відвідувачів - типу «про хороше обслуговування тут навіть не чули..», «не поняла всеобщего ажиотажа..» і тд. Спочатку мене це так веселило, сиділа читала надписи і хіхікала))) поки сама з цим не зіштовхнулась )) Я замовила комплекс і мені його подали не зі звичайним шматком хліба, який у них на фотографіях, а з курагою і журавлиною (я не їм такий хліб). Я дуже засмутилась і позвала офіціантку. На моє запитання чому тут такий хліб, відповідь «іншого немає» і після цього вона РОЗВЕРТАЄТЬСЯ І ЙДЕ… Я знову гукаю її і запитую чи точно немає іншого хліба і пояснюю, що я такий хліб не їм (при тому, що на вітрині інший хліб є і моїй подрузі принесли також інший). Пропонує шматок гречаного, я погоджуюсь. Але мене дуже обурила ця ситуація, чому одразу не можна було поцікавитись який би хліб я хотіла і попередити, що звичайний закінчився. Чому ця тарілка ставиться мені мовчки, а офіціантка просто уникає запитань і йде. Це дуже зіпсувало загальне враження. Але! в кінці мені все таки принесли той нещасний шматок хліба, який і мав бути)) типу привезли свіжий) От надпис на одній із футболок офіціантів «не поняла всеобщего ажиотажа» прямо 10/10 описує це місце)) я його також не зрозуміла. Не зрозуміла чому в кафе в якому концепція «хліб та вино» лише три види хліба. Плюс столи дуже близько один до одного та і хліб на смак не дуже) в сільпо смачніший) З плюсів) пропонують водичку в черзі) хоч і столи близько, але стільчики зручні) атмосферно, але заклад на один раз) більше повертатись не хочеться)
-
Victoria ★★★★★
Стільки негативних відгуків, ніби все там дуже погано Насправді, ні!!! Дайте трошки часу , щоб рест розкрутився і знайшов кваліфікованих працівників. Хост - зустріла, посадила і за проханням пересадила(в залі був біток) Офіціант- крута і мила дівчина(забула ім‘я, сипатична кучерява дівчинка, з рукавом) ) яка розказала, підказала і підтримувала бесіду. Принесли швидко їжу і смачно. Зелений салат- яскравий , легкий і смачний. Те що треба Намазки на цей божественний хліб (авокадо та сирна з буряком) просто бомба-ракета Beck pink(вино) - one love Три молока з фісташкою і капуч - ідеальна парочка Тому все там гуд, йдіть сміливо. Мені здається як ви налаштовані то таке і враження у вас складеться.
-
Євгенія Кривенко ★★★★☆
надзвичайно класний заклад. зручне розташування. так дійсно, поки обслуговування тут не швидке, але про це гостя попереджають і озвучують час очікування. черга є, але якщо ви поспішаєте, то можете взяти з собою випічку і каву. Воно того вартує. їжа й вино смачнючі і поза конкуренцією випічка. смачні круасани, гарно підібрані вина. глазуровані сирки дивовижні. і дуже класний Київський торт (з фісташкою). щодо торту: попався невеликий шматочок лушпиння з-під фісташок. Заклад прекрасно підходить для лінивого сніданку вихідного дня. Зручно, що чайові можна залишити безготівковим способом оплати.
-
olga yarmola ★★★☆☆
Меню закладу дійсно цікаве, все хочеться скуштувати. Тарілка з хлібом і різними доповненнями просто ідеальний варіант для сніданку. Сам заклад також стильний, з великими вікнами. Декілька пунктів, що зіпсували враження: 1. Замовили тарілку з додатками - індичка і яйце, круасан Бенедикт з лососем. Переплутали і принесли тарілку з лососем (потім замінили на правильний варіант), а круасан з індичкою. Все б нічого, поки дівчина не почала сперечатись щодо правильності замовлення і намагалась нас переконати, що все принесли правильно. Ріллі? 2. Час очікування - дуже довго, майже півгодини. Розумію, що людей було багато, але чекати стільки страви типу тарілки з хлібом (де всі стандартні інгредієнти не треба готувати) занадто. 3. Брала випічку з собою, вже вдома побачила, що в пакет не доклали найбажанішу позицію з чеку, - ягідний мафін( Спеціально їхати сюди вдруге не стала б.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Завертайло?
Завертайло знаходиться за адресою вулиця Межигірська, 7, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Завертайло?
Зв'язатися з Завертайло можна за номером телефону +38 (098) 310-88-19
Як можна дістатися до Завертайло?
Дістатися до Завертайло можна за посиланням