Відгуки

  1. Dar ★★★★★

    Неймовірна книгарня, в яку хочеться повертатись знову і знову, завдяки дуже приємній і професійній Марії !!!)) За 5 хвилин з величезного списку знайшла всі книжки і розрахувала!!) Тепер буду ходити тільки сюди!

  2. Margaret ★★★★★

    Вперше прийшла до їхньої книгарні, це дуже гарне та доброзичливе місце. Мені одразу запропонували допомогу, але я відмовилася. Там дуже багато книжок, і є такі які в інтернеті знайти незвичайно важко. Ще хочу наголосити на тому що консультант добре знається в осортименті, сама теж полюбляє книжки і з таким же інтузіазмом пропунує вам схожі, якщо вашого заохочення немає в наявності! Консунтальт не засуджувала за вибір та жанр книжок, і якщо він специфічний, вона всім посміхається та створює гарне враження на магазин. Про сам магазин я вже розповіла про багатий осортимент, але там є і книжки на різних мовах також і ціла полиця з Агатою Крісті(це взагалі "вау"), багато манги/манхви/маньхуа/ронобе/коміксів різних жанрів. А ще є з котиками!! Коли ще буду поруч з радістю піду сюди і куплю книгу

  3. Veronika Medonchak ★★★★★

    Книгарня хоч і невеличка, але дуже затишна і має великий асортимент на будь-який смак. Продавчині дуже милі, підкажуть й допоможуть, комфортні й абсолютно ненав'язливі! Ще не один раз заходитиму до цієї книгарні.

  1. Inna Vasuljivna ★★★★★

    Ось наче й площа маленька, а книжок на будь-який смак. От мені треба було альбом для малюка, і той знайшовся. Поговорили з продавчинею про моє улюблене фентезі. Дізналася про нову книгу невідомого мені автора. Суперова!!

  2. Екатерина Ткаченко ★★★★★

    Неймовірно світла та атмосферна книгарня, часто заходжу саме сюди. Приємні дівчата працюють. Зараз дуже багато негативних відгуків через їх сайт, якщо вам дуже треба то приходьте до книгарні тут вам і порадять, що обрати і знижку по дисконтній карті зроблять.

  3. Olha Sydorenko ★☆☆☆☆

    Два дні тому здійснила оплату в магазині. Касирка помилилась. Сьогодні я звернулась по телефону, але замість виправити свою помилку кинули слухавку. НЕ РАДЖУ заходити в цей магазин: натуплять, гроші візьмуть, нахамлять. ВІДПОВІДЬ на відповідь власника: прикро, що я вирішила до вас зайти! Якби ви мали совість, то хоча б спробували розібратись, замість того, щоб ігнорувати всі звернення. Помилка касира могла б бути легко виправлена, могли б просто принести вибачення. Це рівень дешевої забігайлівки, а не великої мережі магазинів. Прозорище!!!

  1. Ярослав Якось ★☆☆☆☆

    7 днів відколи сплатив замовлення. Не дзвонять, не пишуть, на мої листи з питанням, коли відправите, не відповідають. Зате з тих пір отримав з десяток спам-листів про акції і знижки.

  2. Iryna Ruchko ★☆☆☆☆

    Книгарня БУЛА гарним місцем, щоб придбати потрібну книжку. А от від сьогодні це місце для мене більше не Книгарня, а так...просто місце з грубими правилами, продавцями та більше я не буду їхнім клієнтом. Так як поводить себе персонал - це все наслідок правил, які встановлює керівництво. Раніше ви цінували клієнтів, а зараз нажаль - НІ. Я віддала продавчині свою картку клієнта цього магазина, а вона її просто взяла і нагло викинула при мені до смітника. Оцей вчинок мене дуже вразив. І тепер я туди не піду. І нікому не раджу. Бажаю вам і надалі втрачати клієнтів.

  3. Oleksandra Bakalo ★☆☆☆☆

    Все по порядку. Дуже любила цю крамницю і була постійним клієнтом. Але тепер це схоже у минулому. Історія про те, як одна НЕ клієнтоорієнтована людина, в даному випадку, продавець Анастасія може зіпсувати репутацію крамниці напрацювань роками. Сьогодні я намагалась зайти в магазин купити книжку у подарунок дитині, але мене не пустили, бо я не маю "зеленого" сертифікату про вакцинацію, а маю лише "жовтий" тобто одну дозу, (ще не пройшло 3 тижні щоб робити 2гу дозу), і я була впевнена, що я маю право відвідувати магазин з "жовтим" сертифікатом, що і намагалась довести Анастасії. І насправді, як я потім вияснила, я була неправа, бо наш закон просто беглуздий, але з однією дозою я і правда не маю права заходити в крамницю. Тобто тут до працівника Анастасії немає питань, але є питання до її тону, характеру розмови і поведінки під час відмови мені в доступі. Вона мені хамила, дєрзіла і була явно ворожою, хоча я навіть на вході у крамницю залишаюсь клієнтом! Так можливо, клієнтом який погано вичитав закон, але тим не менш, неповага в її тоні і явне хамство мене просто пригнічили, тим паче в ситуації напруги з цією ситуацію в країні. Прохання до керівництва, проведіть тренінг своїм працівникам, як спілкуватись з клієнтом, навіть коли клієнт неправий. Буде корисно і не будете губити клієнтів, а разом з цим і прибутки.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Книгарня Є?

Книгарня Є знаходиться за адресою вулиця Євгена Сверстюка, 2А, Київ, Україна, 02002

Який номер телефону Книгарня Є?

Зв'язатися з Книгарня Є можна за номером телефону +38 (063) 373-94-83

Як можна дістатися до Книгарня Є?

Дістатися до Книгарня Є можна за посиланням

Advertisements