Відгуки

  1. Maryna Azhazh ★☆☆☆☆

    А як це у вас так виходить що немає туалету? Прийшла попроситись у туалет, тому що вагітна і мені дуже потрібно, сказали що туалету немає, почитайте закон

  2. Андрій Максіменко ★☆☆☆☆

    Ціни на одну і туж саму позицію різні (вчора ввечері 73, сьогодні зранку 81). Кава з собою в грозному стакані. На запитання чи можна скористатись туалетом отримана відповідь, що туалету немає.

  3. Alena Pysanets ★☆☆☆☆

    Ось такий сендвіч мені продали в цій кавʼярні Смердить пліснявою та прокислими овочами

  1. Max S ★★★☆☆

    Арома кава, то напевне не скільки про смачну каву(взагалі ні), стільки про студентські роки та цілодобову роботу закладу. Вцілому, є своя романтика. Ну і суб‘єктивно мені смачний чизкейк) Плюсик та повага за те, що відповідаєте на відгуки і намагаєтесь працювати з фідбеком!

  2. Vadym Ubizkyi ★★☆☆☆

    Кава не смачна, сендвічі не розігріли, програма з додатком не працює , як і туалет, замовлення чекати прийшлося більше 25 хвилин

  3. Sergiy Fedorenko ★★★☆☆

    Щойно вигнали людей, які зайшли сховатись від дощу, бо в них із собою була їжа. Точніше, вони самі пішли після того, як на них наїхали

  1. Alina Halchynska ★★☆☆☆

    Американо з молоком - це просто вода, молоко і щось, що ледь нагадує каву. А ще дуже не привітний і не уважний персонал

  2. anton grigin ★☆☆☆☆

    Сомнительное заведение. Очередь в 5 человек, 1 сотрудник никуда не спеша, копаясь в телефоне одной рукой, другой делает кофе... остальные видя очередь стоят в стороне и разговаривают о своем... половина сотрудников в зале без масок...видимо вас давно не штрафовали ребята P.S. звісно дуже добре, що Ви хоча б якось реагуєте на відгуки. . але, я не маю ані часу, ані бажання щось кудись писати та кріпити... у Вас є камери спостереження і Ви можете самостійно подивитися що роблять Ваші працівники на робочому місці - принаймі баристу з телефоном в руках і співробітників без масок (або з масками на підборідді) Ви точно побачите... явно це відбувається постійно, а не тільки коли я був в закладі. А з приводу зворотнього зв'язку - повірьте, окрім Вашої кав'ярні поруч безліч місць, де готують як мінімум не гіршу каву, а обслуговування та ціни набагато приємніші... так Ви губите постійних клієнтів.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AROMA KAVA?

AROMA KAVA знаходиться за адресою вулиця Спаська, 5, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону AROMA KAVA?

Зв'язатися з AROMA KAVA можна за номером телефону +38 (095) 576-71-71

Як можна дістатися до AROMA KAVA?

Дістатися до AROMA KAVA можна за посиланням

Advertisements