Відгуки

  1. Оксана Дедяєва ★★★★★

    Рекомендую!! Дуже смачно все. Обслуговування завжди на вищому рівні. Альона чудова, привітна бариста)

  2. Polina ★☆☆☆☆

    Хотіла замовити каву в закладі. Дівчина працівниця курила на вулиці, попросила хвилинку зачекати. Я сиділа 7 хв, поки вона розмовляла з чоловіком на вулиці за цигаркою, і так і не підійшла прийняти замовлення. Я вийшла, і на моє питання скільки ще чекати, вона сказала «ну щас». Дякую, я краще витрачу гроші в іншому місці, ніж умовляти ваших працівників виконувати їх роботу, а не курити на вулиці.

  3. Алексей Сидоренко ★☆☆☆☆

    Замовив карбонару. По перше для мене стало відкриттям, що карбонара подається з цибулею та й ще з такою кількістю, шматки сантиметрові. На смак не сподобалось взагалі, був дуже голодний тому відкидаючи цибулю майже все з’їв. Майже відразу відчув дискомфорт в животі, а в ночі на мене чекала феєрія емоцій від харчового отруєння. Весь наступний день погане самопочуття та всі супроводжуючі фактори харчового отруєння. Нікому не раджу там харчуватись !!!

  1. Yulia Gritsai ★☆☆☆☆

    Враження про заклад жахливі. Офіціант не привітний, я б сказала навіть грубий. Відмовив обсмажити яйце на 2 сторони, сказав не можливо). Ну і ми відмовилися від замовлення, бачу проблеми з персоналом не новина для закладу. Шкода.

  2. Галина Книш ★★★★★

    Колись давно їла тут піцу. Не вразила. Але загалом, заклад хороший. Кава смачна, більше нічого не пробувала.

  3. Дмитро ★★☆☆☆

    Перший візит: Смачна піца. Чисто. Є літня тераса на другому поверсі та можливість розрахунку карткою. Взяли піцу на винос. Другий візит: знижую з 5 до 2-х зірок, в туалеті дуже сильний запах. Не дуже прибрано на літній терасі. Чекали піцу на терасі, коли закінчилось пиво, спустились вниз, а піца чекає там. Тому знайте: піцу потрібно забирати самостійно, якщо чекаєте на вулиці, персонал вас не повідомить. Хоча б при замовлені про це повідомили: що це політика закладу, або ж обмеження у зв'язку із карантином. Бармен-офіціантка двічі пройшла повз порожні пивні келихи та порожню коробку з-під піци залишивши їх без уваги(( Але піца смачна і альтернативи закладу немає. Побажання: тримайте у спеку келихи для пива у холодильнику. Так як ваше пиво не дуже холодне, при переливі з банки у келих воно миттєво стає тепле ((( Зробіть можливість виклику офіціанта і з тераси також. Хоча б дві кнопки на всю терасу. Якщо є попит, то додати пиво на розлив, крафтове звичайно

  1. Андрей Емельянов ★★★★★

    Замовляв торт "Наполеон". Дуже смачний та по справжній рецептурі. Недешево, та якість на високому рівні. Дякую

  2. Віра Іващук ★★★☆☆

    Кухня смачна но, як для такого закладу ціни вище середнього. І будьте готові, що до піци вам просто не принесуть прибори

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Coffee Boss?

Coffee Boss знаходиться за адресою вулиця Райдужна, 50, Київ, Україна, 02218

Який номер телефону Coffee Boss?

Зв'язатися з Coffee Boss можна за номером телефону +38 (098) 317-70-53

Як можна дістатися до Coffee Boss?

Дістатися до Coffee Boss можна за посиланням

Advertisements