Доброго дня!Святкували день народження дитини і сильно розчарувалася в кафе. 1.Світло вимкнули в +-17.00 сиділи наші гості в темряві, ніхто з персоналу не запустив генератор, і нам прийшлось піти раніше з кафе.(вибачаюсь навіть небуло як сходити у вбиральню ).Персонал даже не переживав що немає світла. (Я розумію що буває фосмажор но це кафе повинен бути генератор я заплатила не маленьку симу щоб прийти посилити в темряві)) 2. Ми прийшли на святкування і в залі сиділи другі відвідувачі, нас не попередили що в одному залі може бути два банкетна . Персонал себе спокійно поводив, навіть не вибачились . Є дуже багато мілкіх мінусів.Кафе не рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Таміла Баранова ★☆☆☆☆
-
Evgen Maximov ★★☆☆☆
Замовили піцу на ДН. Дуже гарна, смачна і поживна піца! Реально класна! Але обставина, яка перекреслила все - ВОЛОССЯ!!! Знайшли першу волосину, подумали: ну ладно, все буває. Коли знайшли другу, вже не до жартів. Після третьої - ну взагалі ні в які рамки. Голова на кухні має бути накрита - це базове правило для громадських закладів! Одразу напрошуються питання: чи миють тут руки після туалету? А в якому стані кухня, склад, холодильник? Висновок: в Ан-2 повар талановитий, але не чистоплотний. Вирішили більше не замовляти тут.
-
Лена Брацлавская ★★★★★
Божественний борщ і смачне капучіно! Однозначно рекомендую.
-
Татьяна Зуева ★★★★★
Дуже гарне та затишне місце, смачнюча піцца та п'ядіна. Привітний персонал. Рекомендую!
-
Марина Вернигора ★★★★★
У Вас дуже затишно, комфортно і спокійно, а ще дуже смачно, замовлення доставки завчасне. Дуже смачні кава і напої власного приготування. Святкували день народження синочка, все сподобалося, персонал і обслуговування на високому рівні. Дуже дякуємо що є таке кафе АН-2 в нашому Гостомелі.
-
Марина Сидорук ★★★★★
У Вас дуже затишно, комфортно і спокійно, а ще дуже смачно, замовлення доставки завчасне. Дуже смачні кава і напої власного приготування. Святкували день народження синочка, все сподобалося, персонал і обслуговування на високому рівні. Дуже дякуємо що є таке кафе АН-2 в нашому Гостомелі.
-
Olena Berichenko ★★★★★
Все дуже смачно)❤️
-
Дарина Горбань ★★★★☆
Їжа смачна, ціни теж ок. Але ця музика! Всю годину грала російська попса, та ще й так голосно. Думаю для такого кафе варто змінити репертуар для атмосфери. Літак вражає поряд. Ще купа граматичних помилок у меню. Загалом враження непогані, але очікувала більшого від цього кафе.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Pilot Pizza Ан-2?
Pilot Pizza Ан-2 знаходиться за адресою Гостомель, Київська область, Україна, 08289
Який номер телефону Pilot Pizza Ан-2?
Зв'язатися з Pilot Pizza Ан-2 можна за номером телефону +38 (096) 111-22-06
Як можна дістатися до Pilot Pizza Ан-2?
Дістатися до Pilot Pizza Ан-2 можна за посиланням