Крім смачної кави (кращої в околицях) особливо сьогодні дякую за "Стіл пам'яті" Дякую за людську і громадянську позицію власникам і працівникам закладу!
Фотогалерея
Відгуки
-
Надія Карпович ★★★★★
-
Злата Лукашкова ★★★★★
Дуже затишне місце. Смачна кава і сніданки, а також привітний персонал.
-
Совет 2015 ★☆☆☆☆
Позор вам. В нас в Білій Церкві всі кафе пускають безкоштовно в вбиральню. Надіюсь ви скоро закриєтесь!!!
-
Oleksandr Levytskyi ★★★☆☆
В кав'ярні кавою і не пахне. На смак кислюча , на аромат взагалі не схожий на кавовий ще й кислий. Якщо замовити з молоком капучіно або латте, то коли кава трохи стине таке враження, що на прокисшому молоці приготована. Це мої особисті смакові враження. Але атмосфера приємна, ціни трохи високі, як на мене ще й зважаючи на каву в дешевій упаковці...
-
Марія Янюк ★★★★★
Затишне маленьке кафе. Всього декілька столиків. Смачні кава та тістечка, а от чай не дуже раджу
-
Dmitry Shcholokov ★★★★★
Дуже затишно, привітний басиста, місце, де можна вільно бавитись дітям)
-
Ілона Жовта ★★★★☆
Кава смачна. Однак, коли прийшла не було вибору десертів.
-
Даяна Кулай ★★★★★
Дуже гарна кав'ярня, смачна кава, приємна атмосфера .
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса at HOME?
at HOME знаходиться за адресою вулиця Вишгородська, 45-Г, Київ, Україна, 04114
Як можна дістатися до at HOME?
Дістатися до at HOME можна за посиланням