Відгуки

  1. Мария Наливайко ★★★★★

    Гарний парк для прогулянок, багато казкових скульптур, чудова атмосфера

  2. Moments from my life ★★★★★

    Дуже гарний, чистий та охайний парк. Його назва повністю відповідає його енергетиці та експозиціям які в ньому розміщені. Також приємно, що багато пакетів для сміття, що в свою чергу зручно і підвищує шанси на більш довготриваліше збереження чистоти. Парк, по якому приємно прогулюватися або ж присісти на перепочинок.

  3. Тарас Омельчук ★★★★★

    Казкове місце, найкраще місце по ілюмінації. Я в захваті, велика подяка всім, хто приймав участь в цьому проекті. Здивувало, що вхід на територію безкоштовний!

  1. Vasyl Zubkov ★★★★★

    Нереально гарне місце зі своєю атмосферою, рекомендую всім охочим відвідати дане місце оскільки воно підходить як для дорослих так и для малечі. Також приємно вразили, що вхід на територію парку був безкоштовний. На кожній локації грала своя музика. Одним словом, якщо у вас є можливість відвідати дане місце то потрібно обов'язково сюди завітати ввечері.

  2. Ruslan ★★★★☆

    Варто відвідати це місце особливо цікаво буде дітям. Знаходиться локація неподалік станції метро Спортивна. Десяток тематичних локацій з світловими та звуковими ефектами, казкові персонажі, геометричні інсталяції, тварини. Цікава локація "сфера з луною" у лівій частині парку, має акустичний ефект луни та світлові ефекти які реагують на звуки.

  3. МотоПокатушки і не тільки! ★★★★★

    Красиво, атмосферно, дуже гарно попрацювали зі світлом, також додає настрій музика і звуки біля кожної інсталяції. Дуже сподобалося, краще їхати перед закриттям щоб спокійно, без людей, пофотографувати і роздивитись.

  1. Екатерина Тимофеева ★★★★★

    Місце просто дивовижне! В парку безліч різних, цікавих, неймовірно гарних дотацій. Кожна локація має свої спецефекти. Освітлення, звуковий супровід. Що додає казково атмосфери. На жаль на території парку та поруч з ним незнайшла киоски з кавою, чи глінтвейном, чи якимись смаколиками. Хочя вже прохолодна пора року і була субота. Є охорона на території парку, є з десяток лавок. Чисто, гарно, затишно. Цікаво як для дорослих, так і для дітей. Є багато цікавих локація для фото. Була у парку в темний час доби - неймовірне відчуття. Браво за ідею, за втілення.

  2. Arsen Shapoval ★★★★☆

    Були увечорі - сам парк дуже сподобався. Казковий ліс, пташки співають, чудернацькі фігури, гра світла і музики! Є лавки щоб посидіти посеред цих інсталяцій і насолодитися ще більше. Але це позитивна частина. Є ще і інший бік. На вході кілометрова черга (це я не перебільшую) пускають частинами: скільки вийшло - стільки і зайшло. То ж сидіти на лавці і насолоджуватись якось совість не дозволила, бо люди ж чекають. Дуже багато з дітьми, і якщо вони повністю вистояли чергу, а не притулялись на морозі до когось ближче до входу, то респкт їм великий. Бо справді терпіння треба мати залізне. Може це через те що парк нещодавно відкрили і далі буде краще - не знаю. Доречі на теріторії є туалети але там також черга велика. Ще з мінусів - транспорт. Ну чому у нашій країні плануючи якісь масові заходи (постійні чи тимчасові) не беруть до уваги кількість автівок на душу населення.. ну багато ж хто приєджає на авто.. з дітьми.. ну чому мають шукати де б це авто лишити.. А місцевим?! Уявляю як вони "зраділи" появі цієї новинки! :) Але людині що приїхала до Харкова погуляти і попала у цю казку - сподобалось :)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Fantasy Park?

Fantasy Park знаходиться за адресою вулиця Георгія Тарасенка, 77, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Як можна дістатися до Fantasy Park?

Дістатися до Fantasy Park можна за посиланням

Advertisements