Я живу біля цієї точки «Кулиничі». Вже кілька років час від часу приходжу туди, щоб замовити улюблену випічку і свіжу каву. Завжди за прилавком стояли ввічливі продавці. Та сьогодні мені дуже зіпсували настрій, каву я не випила, бо вона була не смачна. Сьогодні о пів на третю я зайшла до «Кулиничі» з гарним настроєм, я замовила каву еспресо макʼято, після чого зловила на собі дуже неприємний погляд від продавця Андрія ( хлопець з чорнявим кудрявим волоссям). І так, я розуміла, що у них немає цієї позиції у меню, але минулого разу я питала чи можуть мені зробити цю каву у пані продавчині і вона мені зробила її без проблем, і кава була смачна. Коли Андрій почав говорити, що в меню такого немає, я пояснила, що мені минулого разу пані зробила і це еспресо з молоком. На що він вже в дуже агресивно почав тикати мені на другу працівницю (яку не бачила), чи та чи не та. Мені вже було якось не по собі від цього. Продавчиня пояснила йому, що це за кава, як, те, що я йому сказала раніше. Мій чоловік заплатив за каву і Андрій почав робити каву. Я, шокована від Анрієвих випадів, повернулась до чоловіка і спитала, чи нормально я звернулася до Андрія, бо не розуміла чому була така реакція. Чоловік теж, трохи шокований від цього всього, підтвердив, що Андрій не коректно себе вів по відношенню до мене. Після того, як Андрій зробив каву, він різко поставив її переді мною. Я подивилась на каву і спитала: «Ви просто добавили молока не вбиваючи його?». Андрій подивився на мене з агресією в очах і підтвердив, що просто добавив. З його реакції, я зрозуміла, що щось стояти йому говорити, тільки час втрачати. Мені прикро, що моєму улюбленому місці працюють такі люди. Не хочу більше заходити туди. Є надія, що мій коментар не проегнорує кирівництво цієї точки і хочаб проведе бесіду з цим працівником.
Фотогалерея
Відгуки
-
Маргарита Хованская ★☆☆☆☆
-
Yulia (Yulcha) ★☆☆☆☆
Купляли випечку з дитиною, та попросились до туалету. Нас не пустили, вже не однарозово виникає така ситуація. На зміні була жіночка, яка відповідає що до туалету не можна, а що робити, то вона не місцева. А ні вимити руки, а ні сходити до туалету. Чи може в загалі так працювати кафе? Санепідем станція в курсі?
-
Кукурудза в клярі ★☆☆☆☆
Я намагався зробити замовлення, і мене нахабно ігнорували, зверталися до наступних у черзі. Окрім того, тут вічно не працює термінал. Більше ніколи сюди не піду
-
Сергій Корепанов ★★★★★
Відмінні кулінічі на районі, тут навіть більше, ніж можна собі уявити!))
-
игорь княжинский ★☆☆☆☆
Просто все огидно випічка кави
-
alejandro aguilera ★★★★★
Якби тут був ще й туалет - було б чудово
-
Мария Чуркина ★★★★★
Ресторан Кулиничи))
-
Антон Акулов ★★★★★
Норм
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Кулиничі?
Кулиничі знаходиться за адресою вулиця Близнюківська, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до Кулиничі?
Дістатися до Кулиничі можна за посиланням