Відгуки

  1. Flynn21 ★★★★★

    Дуже смачна кава, з коханою беремо айс лате з орео і воно кожен раз просто фантастік) Бариста Каміла - майстер своєї справи ☕️

  2. Алла Міщенко ★☆☆☆☆

    Завжди любила вашу каву, але сьогодні зайшли в кав'ярню за цією адресою, і були вкрай розчаровані. Замовили каву з молоком і сиропом, молока і сиропу не знайшли в ній. Дуже неприємно.

  3. Александр Кураков ★★★★★

    Почнемо з того, що я слабкий (дякую короні), і ця кав'ярня прекрасна тим, що тут до мене поставилися нормально і повторювали те, що я не почув. Без нервів та доброзичливо. На цьому місці я передаю привіт светру з його баристами-оленями. І це одне з м'яких порівнянь. Харків, Одеса – нічого не змінюється, ставлення як до бидла. Але не тут. Тут раді бачити, допомогти та підказати, і все це з усмішкою. Особливо сподобався баріста Олександр – чудова робота, мої смакові рецептори на небесах. Знімаю шляпу. Щиро кажучи, здивований такими низькими оцінками. Мені все сподобалося. Тепер незмінний клієнт.

  1. Маргарита Чунихина ★☆☆☆☆

    Дуже повільно, я розумію, що стажери тільки вчаться, і притензія не до хлопця стажера, а до панянки, яка стояла осторонь, з обуреним виглядом ніби до неї додому прийшли. І бачачи, що стажер не справляється, можна було допомогти, 10 хвилин чекали американо і маленький капучино, при тому що більше нікого не було. За підсумком отримали півсклянки капучіно, нові порції? І американо з молоком хоч замовляли без молока. Питання, навіщо дві людини? Якщо один копається, а друга плескає очима...

  2. Val Vronsky ★☆☆☆☆

    Попросив стаканчик води до кави так як на вулиці було дуже жарко. Відповідь була, "ми не можемо налити води так як у нас немає зайвих стаканчиків." Попросив включити в вартість стаканчик. Відповідь "платите вартість чашки кави і ми наллємо Вам туди води. Сервіс одним словом не дуже саме в цьому місці

  3. Igor Timchenko ★☆☆☆☆

    Не володіють українською мовою. Додаток не можливо відсканувати.

  1. Ms. Pepper ★☆☆☆☆

    Мамі різко стало погано, терміново потрібно було випити таблетку. Забігла в арома каву, попросила стаканчик води. Вони сказали, що вода тільки за вартістю кави !!!! Мені то не шкода, але при собі реально нічого не було. Гей, хлопців, людині погано !!! У сенсі, стакан води за вартістю кави ?? Ви взагалі в собі чи ні? З таким ставленням і померти можна. В першу чергу залишайтеся людьми, від цього може залежати чиєсь життя !!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AROMA KAVA?

AROMA KAVA знаходиться за адресою Ярмарковий провулок, 3, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону AROMA KAVA?

Зв'язатися з AROMA KAVA можна за номером телефону +38 (067) 238-45-38

Як можна дістатися до AROMA KAVA?

Дістатися до AROMA KAVA можна за посиланням

Advertisements