Відгуки

  1. Олександр ЛЕБЕДЄВ ★★★★★

    Найкраще обслуговування. Вирішення питань швидко та професійно

  2. ArtemStar91 ★★★★★

    Обслуговування на вищому рівні, приємні люди, завжди чисто у відділенні. Але термінал самообслуговування потрібно довести до ладу!

  3. Polli Nice ★★★★★

    Сподобалось обслуговування у даному відділенні. Чемні та привітні співробітники каси і операційного залу. Швидко зробила оплати і отримала професійну консультацію. Дякую!

  1. Владимир Сохань ★★★★★

    Обслуговування на вищому рівні, що не зовсім характерно для Ощадбанку. Фахівці: від начальника відділеня до економіста та касира - вічливі та компетентні.

  2. Мария Шарапова ★☆☆☆☆

    Менеджери відмовляються виконувати свою роботу, керівника відділення немає або менеджер бреше, що його немає. Ніякої поваги до ветерана війни та інваліда. Не рекомендую це відділення

  3. Александр Македонский ★★☆☆☆

    Потрібно було зняти гроші. Мало того, що думає банкомат, видає за раз 1000, так більше 3000 в сумі зняти не можна. Кому потрібно зняти більше 3000 не рекомендую. Даремно витрачений час.

  1. Albina Albina ★☆☆☆☆

    Живу в сусідньому під'їзді, за цілий день не змогла сплатити комунальні послуги. Нескінченні черги, працює одна касирка. Яка дуже повільно обслуговує, ще й хамить. Каже, щоб йшла туди, там де більше касирів. Це нормально? Що це за сервіс? За таку комісію, яку бере Ощадбанк, вони повинні як мінімум поводитися ввічливо і чемно. Огидна робота, не рекомендую. Прізвище хамки - Калашнікова Христина Сергіївна. З роботою не справляється.

  2. Дарья В ★☆☆☆☆

    Нав'язують пенсіонерам на пенсійні картки кредити, які неможливо заблокувати, неможливо їх через додаток закрити, при випадковому зняття "зайвих" коштів немає можливості зрозуміти скільки, за що і як перекрити. Загалом, як на мене, повне кидалово. Бідні пенсіонери потрапляють на бабки, і кидають їх державний банк ... Напевно таке можливо тільки в нашій демократичній країні ...

  3. Александр Бордюков ★☆☆☆☆

    Недостає персоналу! Черга одна година, не меньше!

  1. Марія Мордкович ★★★★★

    Найкраще відділення:-)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Ощадбанк?

Ощадбанк знаходиться за адресою просп. Льва Ландау, 16, літ. "А-9, Харків, Харківська область, Україна, 61080

Який номер телефону Ощадбанк?

Зв'язатися з Ощадбанк можна за номером телефону +38 (057) 297-70-40

Як можна дістатися до Ощадбанк?

Дістатися до Ощадбанк можна за посиланням

Advertisements