Найкраще обслуговування. Вирішення питань швидко та професійно
Фотогалерея
Відгуки
-
Олександр ЛЕБЕДЄВ ★★★★★
-
ArtemStar91 ★★★★★
Обслуговування на вищому рівні, приємні люди, завжди чисто у відділенні. Але термінал самообслуговування потрібно довести до ладу!
-
Polli Nice ★★★★★
Сподобалось обслуговування у даному відділенні. Чемні та привітні співробітники каси і операційного залу. Швидко зробила оплати і отримала професійну консультацію. Дякую!
-
Владимир Сохань ★★★★★
Обслуговування на вищому рівні, що не зовсім характерно для Ощадбанку. Фахівці: від начальника відділеня до економіста та касира - вічливі та компетентні.
-
Мария Шарапова ★☆☆☆☆
Менеджери відмовляються виконувати свою роботу, керівника відділення немає або менеджер бреше, що його немає. Ніякої поваги до ветерана війни та інваліда. Не рекомендую це відділення
-
Александр Македонский ★★☆☆☆
Потрібно було зняти гроші. Мало того, що думає банкомат, видає за раз 1000, так більше 3000 в сумі зняти не можна. Кому потрібно зняти більше 3000 не рекомендую. Даремно витрачений час.
-
Albina Albina ★☆☆☆☆
Живу в сусідньому під'їзді, за цілий день не змогла сплатити комунальні послуги. Нескінченні черги, працює одна касирка. Яка дуже повільно обслуговує, ще й хамить. Каже, щоб йшла туди, там де більше касирів. Це нормально? Що це за сервіс? За таку комісію, яку бере Ощадбанк, вони повинні як мінімум поводитися ввічливо і чемно. Огидна робота, не рекомендую. Прізвище хамки - Калашнікова Христина Сергіївна. З роботою не справляється.
-
Дарья В ★☆☆☆☆
Нав'язують пенсіонерам на пенсійні картки кредити, які неможливо заблокувати, неможливо їх через додаток закрити, при випадковому зняття "зайвих" коштів немає можливості зрозуміти скільки, за що і як перекрити. Загалом, як на мене, повне кидалово. Бідні пенсіонери потрапляють на бабки, і кидають їх державний банк ... Напевно таке можливо тільки в нашій демократичній країні ...
-
Александр Бордюков ★☆☆☆☆
Недостає персоналу! Черга одна година, не меньше!
-
Марія Мордкович ★★★★★
Найкраще відділення:-)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ощадбанк?
Ощадбанк знаходиться за адресою просп. Льва Ландау, 16, літ. "А-9, Харків, Харківська область, Україна, 61080
Який номер телефону Ощадбанк?
Зв'язатися з Ощадбанк можна за номером телефону +38 (057) 297-70-40
Як можна дістатися до Ощадбанк?
Дістатися до Ощадбанк можна за посиланням