23.12.2025 о 20:40 я був на 2 поверсі Супермаркету і чув (це було чутно на всі три поверхи) як на 3 поверсі де знаходиться Вилка лунала російська музика, зокрема Рукі Ввєрх. Не знаю що там за корпоратив проходив чи що це був за треш, але прошу адміністрацію звернути увагу на виконання законодавства. Наступного разу буде доцільно викликати поліцію.
Фотогалерея
Відгуки
-
Влад Правденко ★☆☆☆☆
-
Ирина Бондаренко ★☆☆☆☆
Доброго дня. Була сьогодні в Київському Рості, 3 поверх, кафе Вилка. Купила каву лате. В кавомашині закінчилося молоко. Підходжу на касу сплачувати, повідомляю, що скінчилось молоко, прошу або долити молока в стакан, або в кавомашину і зробити нормальну каву. На що чую відповідь-а я одна, я не встигаю, не буду цим займатися. Тобто оплату по повній вартості норм брати, а молоко вона не встигає долити. Це як, норм??? Кава без молока вартує вдвічі дешевше. Дістаю платинову бонусну картку Роста. На що чую відповідь - а я вже пробила без карти, все рівно там знижка не йде, нащо вона вам. В сенсі не йде???? З яких пір у вас не нараховуються знижки по бонусній картці??? Зазвичай на каву в мене знижка була відсотків 20. Це що за обслуговування???? Прокоментуйте, будь ласка, дії Вашого співробітника. Перша каса, 29.11.2025, час близько 18 години вечора. Ім'я на бейджику не запам'ятала, була трохи в шоці від нахабства.
-
Маша Будар ★☆☆☆☆
Добрий день. Дуже розчарована з дитиною рестораном Vilka. Чекали 40 хвилин замовлення, замовляли Комбо чікен бургер за 220 грн, винесли тільки бургер. Довго виясняли чому так, спочатку сказали що такого замовлення не може бути ,бо немає інгредієнтів на нього, потім все таки донесли все остальне. Спробувала картоплю фрі, вона настільки солона,що я навіть не дала спробувати дитині. Покликала дівчат, вони погодились і замінили її. Але з таким відношенням і таким обуренням, що просто немає слів.
-
Iryna Managers.SchoolStaffa ★★★★★
Була з дитиною на майстер класі по приготуванню піци на вихідних. Потрапили туди зовсім випадково, але додому пішли в повному захваті. Сподобалось все, особливо ведуча Інна. У дівчини просто талант для роботи з дітьми. Вперше бачу, щоб людина змогла найти підхід практично до кожної дитини. При тому, що бажаючих на майстер класі було дуже багато, видно, що організатори не очікуали такої кількості дітей. Через це були затримки. А це ж діти, одне не хоче чекати, другому набридло, третє поїло начинку, поки чекало...))) Всі із своїм характером. А ведучій вдалось зробити так, що задоволені були всі. Я, як мама 2-х дітей, можу запевнити, що це було практично неможливо) Обовязково ще прийдемо до вас на майстер класи)
-
Игорь Колесник ★☆☆☆☆
Супермаркет дурить своїх клієнтів. Ціни на вітрині не відповідають вартості при розрахунку. Прикро що супермаркет вдається до шахрайських методів у рекламі порушуючи законодавство у сфері захисту прав споживачів. Загальна якість продукції задовільна.
-
Людське Створіння (I'm nothing) ★★★★☆
Доволі таки хороший ТРЦ, персонал файний. Товар також хороший, в самому продуктовому дуже багатий вибір й часто проводяться акції. Доречі ціни і без акцій хороші, на більшості продуктів не завищені, але це при умові якщо зрівняти з іншими ТЦ\ТРЦ магазинами з центру. І також коментар на рахунок «Vilka», як я розумію це можно назвать їдальнеюїдальнею, там жахливе кофє й при слабкому шлунку крайнє не рекомендую їжу, моя подруга декілька раз травилася від їжі в цій їдальні, коли в той самий день вона могла з'їсти торт, салат, піцу і тощо. з іншого закладу але при цьому з нею все було нормально.
-
Віктор Ворота Харків ★☆☆☆☆
Гадюшник. Тиснява, брудно. Персонал переважно без засобів захисту, або ж маски на підборідді, під носом, на шиї тощо. Про покупців годі і казати - у масках добре якщо чверть
-
Ольга Ракитина-Маринчук ★★★★★
Часто робимо тут покупки. Гарний вибір товарів, чудова можливість придбати все необхідне в одному місці
-
МотоПокатушки і не тільки! ★★★★★
Якісні продукти, безліч речей окрім продуктів, одежа, іграшки, канцтовари, посуд. Все в одному місці.
-
Artem Shevchuk ★★☆☆☆
Якщо коротко - скурвились. Як тількі відкрились, було все добре, і ціни помірні, і якість хороша, але з роками щось трапилось. Чи то начальство змінилось, чи то така політика РОСТів, чи то за відсутністю конкуренції, якість продуктів впала. Особливо хочу відзначити рибний відділ і відділ готових страв. Оселедець, скумбрія та навіть сьомга та форель дуже часто вже зіпсована лежить на прилавку. Повертають грощі за таке дуже неохоче. Торгова зала затісна, бокси з акційною продукцією іноді заважають пройти навіть без візочка. З позитивного лишились лише каси самообслуговування.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Рост Київський?
Рост Київський знаходиться за адресою вулиця Шевченка, 142А, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Рост Київський?
Зв'язатися з Рост Київський можна за номером телефону +38 (057) 730-65-20
Як можна дістатися до Рост Київський?
Дістатися до Рост Київський можна за посиланням