Дуже гучна музика, велика черга на кухню (будь-яка страва 1,5 години) Домовлялися за 4-5 дні на велику компанію з 15-20 людей, з людини мінімальна сума 500 грн. Прийшли в п'ятницю в зазначений час, нас розташували, розсілися, замовили напої, сказали, що кухню чекати 1.5 години. За 10 хв сказали, що кухня зачинена і нас не обслуговуватиме. Збиралися зі знайомими з різних міст, жодних вибачень, жодних дій адміністратора. Не рекомендую. Довелося о 23-й годині шукати інший заклад.
Фотогалерея
Відгуки
-
Taras “MisterBond” Syniuk ★☆☆☆☆
-
Юлія Сапота ★★★★★
Класне місце! Персонал профі - привітні та знаючі асортимент! Нарешті знайшли толкового кальянщика - допомагає швидко обрати! Смачні суші - якісні, не розвалюються, а ще бургери - просто бомба! Нам з подругами дуже подобається, були там не один раз!
-
Olena Koshovska ★☆☆☆☆
Заклад, який труїть своїх відвідувачів. Були втрьох з подругами (25.10.19), пили ром Havana Club 3 Anos, колу, яблучний сік, їли картоплю фрі та нагетси. Десь через три години після старту нашої вечірки всім трьом з нас стало зле. Почалася сильна блювота. На ранок почалася ще й діарея. У всіх трьох з нас. Розлад шлунку в мене тривав ще тиждень. Адміністратор переконував нас у тому, що ми самі винні: забагато випили і мало їли. Такий підхід у всьому вважаю непрофесійним, ганебним і небезпечним для здоров’я. Ніколи більше не завітаю до цього закладу. І нікому не раджу. Застерігаю! Вкрай низька проба закладу. Суцільне недбальство. Цікавий ще той факт, що мої подібні відгуки в акаунті цього закладу в Інстаграм регулярно видаляються. Що ще раз свідчить про відповідний низький статус закладу.
-
аня кулахезян ★☆☆☆☆
Дуже неприємне місце! 25.10.10 отруїлися ромом. Нас було 3є, симптоми у всіх однакові. Алкоголь приносили в прозорих пляшках без маркування. Заклад спочатку запронував безкоштовний кальян, щоб ми забули про цей випадок, а після нашої відмови, зробив висновок, що ми просто дуже багато випили. Наші Коментарі в соц.мережах видаляють. Не рекомендую заклад.
-
Олена Кошовська ★☆☆☆☆
Заклад, який труїть своїх відвідувачів. Були втрьох з подругами (25.10.19), пили ром Havana Club 3 Anos, колу, яблучний сік, їли картоплю фрі та нагетси. Десь через три години після старту нашої вечірки всім трьом з нас стало зле. Почалася сильна блювота. На ранок почалася ще й діарея. У всіх трьох з нас. Розлад шлунку в мене триває й досі (29.10.19). Адміністратор переконував нас у тому, що ми самі винні: забагато випили і мало їли. Такий підхід у всьому вважаю непрофесійним, ганебним і небезпечним для здоров’я. Ніколи більше не завітаю до цього закладу. І нікому не раджу. Застерігаю! Хоча, коли полегшає, навідаюся, щоб залишити запис у книзі скарг та пропозицій. Вкрай низька проба закладу. Суцільне недбальство. Цікавий ще той факт, що мої подібні відгуки в акаунті цього закладу в Інстаграм регулярно видаляються. Що ще раз свідчить про відповідний низький статус закладу.
-
Ольга Моргалюк ★★★★★
Заклад зачьотний! Приємна атмосфера..музика..смачна кухня. Декілька залів. Персонал молодий і привітний. Розуміються у своїй справі, можуть порадити та підібрати щось смачненьке. Хороший кальян..і сподобався сет із бутербродів. Раджу відвідати)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Yellow Lounge Bar?
Yellow Lounge Bar знаходиться за адресою Павлівський майдан, 20, Харків, Харківська область, Україна, 61145
Який номер телефону Yellow Lounge Bar?
Зв'язатися з Yellow Lounge Bar можна за номером телефону +38 (068) 066-20-20
Як можна дістатися до Yellow Lounge Bar?
Дістатися до Yellow Lounge Bar можна за посиланням