Відгуки

  1. Натали Кузьменко ★★★☆☆

    Жахливе взуття,прав клієнтів взагалі немає,обмін 14 днв ,вони взагалі не чули,браковане взуття це не їх справа,далі буду вирішувати через суд і адвокатів,не розумію як вони продають взуття по чеку але ручкою пишуть розмір взуття інший напевно в їхньому магазині првернення більше чім продажів,і я не впенена зо мож взуття також првернули і я наступна жертва цого,не рекомендую цей магазин, жахливе азуття як і директор

  2. Олена Токарчук ★☆☆☆☆

    Якість взуття жахлива. Раніше було набагато краще. У моєму випадку: купила шкіряні кеди зі вставкою сітки з боків. Так от, там де сітка, постійно відклеюються (з усіх боків). Принесла. Залишила на ремонт, тому що гроші повертати не хотіли (гарантія вийшла). Зробили. Сказали якщо будуть знов проблеми, приносьте, відремонтуємо. Забрала. Не минуло й пів року (як то кажуть) і знову та сама проблема. Поїхала знову до магазину. Чек із собою не взяла (навіть не знаю де він). У зв'язку із ситуацією в нашій країні, коли постійного якісь переїзди та т.д. і т.п., мені відмовили у ремонті. Сказали приносьте чек. У мене немає бажання повертатись в цей магазин. Я розчарована. Хоча до цієї ситуації купувала взуття лише тут.

  3. Cкрипка Виталий ★☆☆☆☆

    На початку жовтня придбав чоловічі шкіряні кросівки зі знижкою за 2999, носив навіть не кожен день, через півтора місяця почала тріскатися та облушуватися фарба, додзвонитися за вказаним номером на сайті не зміг, звернувся до магазину, залишив кросівки на розгляд, сказали, що гарантія діє 30 діб, взуття повернули без коментаріїв. Купувати більше нічого не буду. Магазин не рекомендую.

  1. Алексей Д ★☆☆☆☆

    Придбав 16 вересня дві пари взуття в магазині у Харкові. Обидві виявилися з досить серйозним браком. Носити почав не відразу після покупки, тому помітив брак після закінчення 30-денного терміну гарантії. Перша і остання покупка цієї марки. Взуття не дешева, але якість отстой. Китай є Китай. Треба було читати відгуки перед покупкою.

  2. Наталья Якивец ★☆☆☆☆

    Я просто дуже розчарована.Купувала не одну пару взуття у вашому магазині та вже більш точно не буду цього робити.Кросівки за ціною 3600 із знижкою - почала облущуватися фарба,але це ще не найгірше.Босоніжки ,також не найдешевші ,після місяця носіння просто переломилася підошва навпіл на обох.Звичайно у жодному разі не порекомендую ваш магазин жодному своєму знайомому і сама купувати більше нічого не буду.Соромно за таку якість вашої компанії.

  3. Taisiya Osyka ★★★★★

    Гарний магазин, гарний вибір. Сподобалася продавець-консультант Євгенія, покупку було зроблено 21.10.2021

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ditto?

ditto знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 2а, Харків, Харківська область, Україна, 61057

Який номер телефону ditto?

Зв'язатися з ditto можна за номером телефону +38 (098) 946-83-50

Як можна дістатися до ditto?

Дістатися до ditto можна за посиланням

Advertisements