Максимально неприємне місце. Столи брудні, бариста непривітна. Замовили чай, два десерти й карбонару. Чай подали без ложки, цукру та серветки. На прохання принести цукор — відправили самостійно шукати його в іншу частину залу. Якщо робите на виніс, будь ласка, забезпечуйте базовий сервіс. Фіскальний чек чекали понад 5 хвилин, другий взагалі не принесли. На десертах відсутні ціни. Враження вкрай негативне, не рекомендую. Єдиний плюс — карбонара була смачна.
Фотогалерея
Відгуки
-
Славик Грищенко ★★☆☆☆
-
Angelina Sapytska ★☆☆☆☆
Були з подругою на сніданку, але залишилися дуже розчаровані. Замовлення чекали надто довго. Подрузі подали сніданок із лососем, який виявився абсолютно несмачним: риба мала смак ніби несвіжої. Ми повернули страву та сказали офіціантці, що вона неякісна. Вона лише уточнила, що саме не сподобалося, але жодного рішення проблеми так і не було запропоновано. сервіс і якість страв мають бути значно кращими. Сподіваюся, адміністрація зверне увагу на обслуговування та контроль за якістю продуктів.
-
Настя Воскресенська ★★★★★
Підкупили мене найсмачнішим капучино з класними малюнками) тепер як тільки зʼявляється можливість одразу сюди. Крок мадам то є любов, всім рекомендую спробувати
-
Ruslan Voloboev ★★★★★
Неймовірно потужне кафе. Я майстер-критик з карбонарного мистецтва. Цей шлях йшов дуже довго, перебирав різні варіанти, класичні, європейські. Але! Одного сонячного дня, я вийшов без настрою після роботи та завітав у Елевен! Чесно не можу собі уявити яке це було співпадіння, адже саме тут я закохався в найсмачнішу карбонару країни! Це на мій професійний розсуд критика! Дякую. Пончики нереально смачні, купа начинки, пухке тісто. Ви прочитали? Тож спробуйте! Там замовляти їх треба заздалегідь бо я беру всій сімї 482! 482 barbershop рекомендує цей заклад, власник мій друг але відгук не купив за пиріг з вишнею. Це співпадіння. Чесно. Обняв
-
Anastasia Yar ★★★★☆
Іноді заходимо сюди поснідати або пообідати. В цілому все смачно, але бувають моменти підв'яла м'ята у лимонаді чи інші моменти, яких хотілось би не бачити.
-
Павел Сивковский ★★★★★
Дуже приємне місце, рекомендую до відвідування! Був тут тричі, кожного разу кава відмінна при різних баристах. Круасан з хамоном - дуже смачно, хоч трошки кусається ціна. Але те що сам круасан печуть прямо в закладі і начинки там навіть трохи забагато - вам сподобається! Дизайн легкий та комфортний, місце підходить для роботи за чашкою кави, оскільки майже біля кожного столика є розетка та є вайфай. Є дуже комфортні місця на вулиці. Заклад також підходить для песиків та їх господарів) є водичка для вашого улюбленця Персонал - ввічливий та професійний.
-
Oleksandr Dardalan ★★★★★
Очень теплое уютное место. Каждое утро пьем там вкусный кофе. Pet friendly☝️
-
Dr Otto Stoyka ★★★★★
Гарна кава, елітна арабіка, є фільтр кава, свіжі десерти. Супер інтер'єр!
-
Іра Цісар ★★★★★
Відмінна кав'ярня, грамотний і доброзичливий бариста, дизайн для людей приємний і зручний. спасибі
-
SPC ★★★★★
Затишна кав'ярня з приголомшливим кави і десертами. Працюють дуже ввічливі і доброзичливі люди. Хочеться приходити ще і ще. Можна випити кави і на вулиці в всередині
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Eleven coffee?
Eleven coffee знаходиться за адресою вулиця Олександра Олеся, 6а, Київ, Україна, 04203
Який номер телефону Eleven coffee?
Зв'язатися з Eleven coffee можна за номером телефону +38 (093) 914-17-26
Як можна дістатися до Eleven coffee?
Дістатися до Eleven coffee можна за посиланням