Вже 3 разів намагався купити бургер тут, але то піч не працює, то м'яса немає, то булок. Вже смішно від такого
Фотогалерея
Відгуки
-
Winni Pyx ★★★☆☆
-
Влад Ткачук ★★★★★
Відмінний магазин з великою кількістю акцій
-
trishev rinat ★★★★★
Зручний, компактний маркет. Є можливість купити кави з собою. Своя випічка. Перший поверх з мінімальною кількістю сходинок. Можливий розрахунок карткою і готівкою. Ведеться відео спостереження, є столи і стільці під відкритим небом.
-
Дмитрий Мосалёв ★☆☆☆☆
Попросив зварити пельмені. Мало того що не поклали ні грама масла. Так ще й запропонували вилку за 1,5грн. Пельмені в результаті не дуже смачні
-
Елена Хмизенко ★★★★★
Хліб власного виробництва, своя кулінарія, все дуже смачно, дуже сподобалося кави та слойки Постійні знижки, акції з подарунками Все супер
-
Tania Mirgorod ★★☆☆☆
Вчора зайшла сюди з сестрою, бо не хотілося йти аж до Таврії. На жаль, чорного хліба в магазині не було, тож довелося йти ні з чим. В спину собі почули ругань і незадоволення продавчині, мовляв «Зашлі патапталісь і пашлі». Зауважу, що хоча в магазині і не була занадто чиста підлога, ми суттєво затримались на вході, щоб струсити зі взуття сніг. В будь-якому разі, це було дуже не привітно і максимально не професійно. Людям з таким ставленням до клієнтів (наче вони їм щось повинні) взагалі не можна працювати у сфері обслуговування. Це місце не раджу, бо тут саме такі люди працюють. Краще вже йти в великі супермаркети на каси самообслуговування і не надавати хамам навіть змоги вам виказувати своє пусте незадоволення. Та й хліб там буде.
-
Tania Myrhorod ★★☆☆☆
Вчора зайшла сюди з сестрою, бо не хотілося йти аж до Таврії. На жаль, чорного хліба в магазині не було, тож довелося йти ні з чим. В спину собі почули ругань і незадоволення продавчині, мовляв «Зашлі патапталісь і пашлі». Зауважу, що хоча в магазині і не була занадто чиста підлога, ми суттєво затримались на вході, щоб струсити зі взуття сніг. В будь-якому разі, це було дуже не привітно і максимально не професійно. Людям з таким ставленням до клієнтів (наче вони їм щось повинні) взагалі не можна працювати у сфері обслуговування. Це місце не раджу, бо тут саме такі люди працюють. Краще вже йти в великі супермаркети на каси самообслуговування і не надавати хамам навіть змоги вам виказувати своє пусте незадоволення. Та й хліб там буде.
-
Олександр Олегович ★★★★★
Дуже смачна випічка та досить приємні ціни на інші товари. І обов'язково спробуйте каву.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Мак Маркет?
Мак Маркет знаходиться за адресою Аерокосмічний проспект, 26, Харків, Харківська область, Україна, 61001
Як можна дістатися до Мак Маркет?
Дістатися до Мак Маркет можна за посиланням