Відгуки

  1. TANITA De ★☆☆☆☆

    Не рекомендую цей магазин. Замовила куртку, проплатила. Менеджери тижнями не відповідають у інстаграм, поводять себе зверхньо і ігноруючи всі повідомлення. 2.5 тижні після оплати і немає товару. Сервіс найгірший, що є в Україні. Не рекомендую замовляти тут нічого з таким відношенням. Беруть гроші і повний ігнор. Шахраї. Такими мають займатися правоохоронні органи

  2. Dmitrij Gapula ★☆☆☆☆

    Категорично не рекомендую! Це найгірший досвід взаємодії з продавцем за весь час онлайн покупок. Enneli – це обман покупців та повна неповага до клієнтів. Мені продали товар неналежної якості, і, незважаючи на те, що на сторінці магазину прямо вказана можливість обміну чи повернення, на практиці це виявилося брехнею. Після звернення на підтримку почався справжній кошмар: мені відверто грубіянили, звинувачували в спробі шахрайства і всіляко намагалися «перевести стрілки» на мене. Співробітники дозволяли собі хамський та принизливий тон спілкування, постійно перебивали, відмовлялися відповідати на прямі питання, затягували листування тижнями, ігнорували аргументи та надані фото/відео-докази. Поведінка вкрай некоректна та непрофесійна. Обміну товару мені так і не надали, а гроші повертати відмовилися. Все спілкування звелося до постійних спроб «відфутболити» відповідальність і уникнути вирішення проблеми. Купівля тут — це ризик не лише втратити гроші, а й отримати масу негативу, витрачений час та зіпсовані нерви. Дуже шкодую, що зв'язався із цим магазином. Сподіваюся, мій відгук убереже інших від подібних ситуацій.

  3. Анастасия Юрьевна ★☆☆☆☆

    Ааа, ну читаючи відгуки нижче стає все ясно. Господиня безвідповідальна, і відповідно бізнес не налаштований нормально Замовила на пошиття комбез, сплатила 9000 грн І вони забули про нього Я поїхала у зимову відпустку без комбінезону На зв'язок ніхто не виходив Ігнорували у всіх месенджерах Надіслали його у день коли я від'їжджала додому. Нікому не рекомендую

  1. Д Анастасия ★☆☆☆☆

    Замовляла по опту три сукні, в описі було вказано, що сукні з «важкого шовку», я замовила два розміри: S і M. Приїхали сукні з звичайної костюмки, і обидва розміри абсолютно однакові, просто пришиті різні бірки. На моє звернення до продавця обміняти сукні на інший товар, оскільки тканина не відповідає опису, і два розміри однакові - постачальник відмовив, з фразою «извините это опт, у каждого свое представление о тяжелом шёлке». Але по факту вона просто називає так звичайну костюмку. Я попросила хоча б розміри обміняти, оскільки прислали однакові - на це теж відмова))) тобто по факту вони присилають розміри рандомно, які зовсім не відповідають розмірній сітці, і вирішувати проблему ніяк не хочуть, і те, що товар клієнту не підійде, бо розмір не той - це буде Ваша проблема. За 5 років роботи з українськими постачальниками такий неадекватний підхід до роботи зустрічаю вперше.

  2. Світлана В ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс, майбуть найгірший досвід. Намагалась замовити костюм через інстаграм але в ході консультації відповідь отримувала раз в 3-4 дні) набрала на номер який вказаний в телеграм, жінка (звичайно не представившись просто альо) поінформувала що це особистий номер а менеджер в інстаграмі не відповідає бо в Харкові прильоти, дуже дивно виходить: бо читати повідомлення і викладати сторіси менеджеру ракети не заважали; і сьогодні знову у неділю отримала відповідь на питання яке написала в четвер, без елементарно вітання, уточнення деталей замовлення і тд, просто тупо реквізит для оплати, що наводить на певні думки, думаю добре що почитала відгуки) Максимально неприємний бізнес, на від*бись, нікому не рекомендую

  3. Оксана ★★★★★

    Відмінна якість пошиття одягу і тканини супер.Едінственное, що шиють тільки на досить високих дівчат, а хотілося б, щоб така краса була і на дівчат 1,60. Затримки з відшиваючи бувають.

  1. Дарина Мельникова ★☆☆☆☆

    За Дропшиппінг! У телеграм каналі, Еннелі виставляють свої моделі (каталог) в коментарях до одного з виробів, вони підтвердили що шиють на замовлення хл і ХХЛ. Після мого звернення в приватні повідомлення, мені так само повідомило що відшиють у великих розмірах. Через деякий час, у мене клієнт зробив замовлення на їх костюм в розмірі ХХЛ, після третього ПІДТВЕРДЖЕННЯ їх співробітником про точне відшиваючи костюма, клієнт з іншої країни перевів мені гроші, і вони прийняли замовлення, пройшов тиждень, сьогодні вранці представник цього «бренду» сказав що потрібно трохи почекати і буде готовий костюм. Через годину вона відмовила мені у виготовленні вироби, посилаючись на заморочлівость в викрійці (просто лінь) За 8 років роботи і з Одесою і з Харковом я такого ні разу не зустрічала, це жахливо по-жлобськи і абсолютно не професійно

  2. Катерина Князева ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. На зв'язок не виходять. Жахлива комунікація!

  3. Светлана Лобода ★☆☆☆☆

    категорично не рекомендую! замовлення оплатила відразу - у відповідь повний ігнор! шахраї!

  1. Юлия Горлач ★☆☆☆☆

    Хочу поділитися своїм негативним досвідом покупки в магазині Enneli. Замовила костюм, продавець попросив оплатити повністю за товар, перерахувала гроші, продавець на зв'язок не вийшов. Минуло три дні, я написала щоб уточнити з приводу замовлення, продавець мені відповів, що товар відправлений. На моє прохання відправити номер накладної, продавець на зв'язок більше не вийшов. Не рекомендую даний магазин.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Enneli Official?

Enneli Official знаходиться за адресою вулиця Сумська, 102, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Як можна дістатися до Enneli Official?

Дістатися до Enneli Official можна за посиланням

Advertisements