Гарний вибір їжі Можна дешево поїсти
Фотогалерея
Відгуки
-
Никита Танаев ★★★★☆
-
Александр Шейко ★★★★★
Смачно, недорого. Краще ніж у найближчому Чуді.
-
Оксана Богдан ★☆☆☆☆
Дуже довге обслуговування, стояла 3 у черзі, 20 хв чекала, щоб обслужили...прискорюйте час обслуговування клієнтів....
-
Тарас Головчанський ★★★★★
Дуже смачна їжа. Прийнятні ціни
-
Евгений Александров ★☆☆☆☆
Шановне керівництво магазину "Смак". Прошу звернути Вас увагу на свій персонал. Продавці на деяких відділах (одна з них на фото), постійно хамлять, створюють конфліктну ситуацію на рівному місці (вдаватися в подробиці не буду). Це відбувається систематично, що і змусило написати цей відгук. Ваш магазин знаходиться поруч з парком який відвідують як мешканці так і гості нашого міста і відповідно скупляемся у вас. Це ганебно так ставиться до клієнтів. Адже думка про місто в цілому складається з таких дрібниць ... Я сподіваюся ви просто про це ще не знали і виходячи з написаного прийміть відповідні заходи. Дякуємо. Буду радий змінити оцінку якщо ставлення до клієнтів в магазині зміниться.
-
Сергей Веретенников ★★★★★
Є кулінарія, великий вибір салатів, м'ясних страв. Можна недорого та швидко пообідати. Також чудова випічка.
-
Александр ★★★★☆
Завжди нормальна їжа. Є вибір. Ціни прийнятні. Єдине сьогодні цвітна капуста пройшла прямо на смітник (була зникла). В обідню перерву великі черги, іноді чекаєш по 20-30хв.
-
Vladimir Fioletov ★★★★★
Хлопці роблять реально смачну випічку та кондитерські вироби. Все завжди свіже та дуже смачне. Дуже сподобався зефір на яблучному пюре. Прямо їв і насолоджувався цим неймовірним смаком. Ще класне морозиво, домашнє. Рекомендую відвідати та перекусити смакотами від пуза! ))
-
trishev rinat ★★★★★
Швидко перекусити, випити каву з випічкою Вам тут вдасться. Торти та десерти, готові та на замовлення. Нове місце, свіжий ремонт – приємно.
-
Анастасія Хмельницька ★★★☆☆
Більше вони не заслуговують. Завжди величезна черга на обід. Продавці відпускають повільно. Є смачна їжа, але деякі товари явно не варто брати. Нещодавно захотілося спробувати в них окрошку, і це було явно помилкою. 35 грн за незрозуміло що. Баночка з чимось розбавленим білого кольору, солоне і з одним мікро шматочком м'яса. Таке відчуття, що залишки туди залили і норм буде. А що, 1 шматок м'яса, 3 картоплі, чому б і ні? Краще в Буфеті купити собі цю страву. У рази смачніше та дешевше. І так, трапляються і зажурені салати, тому будьте обережні :)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Смак?
Смак знаходиться за адресою проспект Героїв Харкова, 62, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Смак?
Зв'язатися з Смак можна за номером телефону +38 (095) 215-65-15
Як можна дістатися до Смак?
Дістатися до Смак можна за посиланням