Відгуки

  1. Никита Танаев ★★★★☆

    Гарний вибір їжі Можна дешево поїсти

  2. Александр Шейко ★★★★★

    Смачно, недорого. Краще ніж у найближчому Чуді.

  3. Оксана Богдан ★☆☆☆☆

    Дуже довге обслуговування, стояла 3 у черзі, 20 хв чекала, щоб обслужили...прискорюйте час обслуговування клієнтів....

  1. Тарас Головчанський ★★★★★

    Дуже смачна їжа. Прийнятні ціни

  2. Евгений Александров ★☆☆☆☆

    Шановне керівництво магазину "Смак". Прошу звернути Вас увагу на свій персонал. Продавці на деяких відділах (одна з них на фото), постійно хамлять, створюють конфліктну ситуацію на рівному місці (вдаватися в подробиці не буду). Це відбувається систематично, що і змусило написати цей відгук. Ваш магазин знаходиться поруч з парком який відвідують як мешканці так і гості нашого міста і відповідно скупляемся у вас. Це ганебно так ставиться до клієнтів. Адже думка про місто в цілому складається з таких дрібниць ... Я сподіваюся ви просто про це ще не знали і виходячи з написаного прийміть відповідні заходи. Дякуємо. Буду радий змінити оцінку якщо ставлення до клієнтів в магазині зміниться.

  3. Сергей Веретенников ★★★★★

    Є кулінарія, великий вибір салатів, м'ясних страв. Можна недорого та швидко пообідати. Також чудова випічка.

  1. Александр ★★★★☆

    Завжди нормальна їжа. Є вибір. Ціни прийнятні. Єдине сьогодні цвітна капуста пройшла прямо на смітник (була зникла). В обідню перерву великі черги, іноді чекаєш по 20-30хв.

  2. Vladimir Fioletov ★★★★★

    Хлопці роблять реально смачну випічку та кондитерські вироби. Все завжди свіже та дуже смачне. Дуже сподобався зефір на яблучному пюре. Прямо їв і насолоджувався цим неймовірним смаком. Ще класне морозиво, домашнє. Рекомендую відвідати та перекусити смакотами від пуза! ))

  3. trishev rinat ★★★★★

    Швидко перекусити, випити каву з випічкою Вам тут вдасться. Торти та десерти, готові та на замовлення. Нове місце, свіжий ремонт – приємно.

  1. Анастасія Хмельницька ★★★☆☆

    Більше вони не заслуговують. Завжди величезна черга на обід. Продавці відпускають повільно. Є смачна їжа, але деякі товари явно не варто брати. Нещодавно захотілося спробувати в них окрошку, і це було явно помилкою. 35 грн за незрозуміло що. Баночка з чимось розбавленим білого кольору, солоне і з одним мікро шматочком м'яса. Таке відчуття, що залишки туди залили і норм буде. А що, 1 шматок м'яса, 3 картоплі, чому б і ні? Краще в Буфеті купити собі цю страву. У рази смачніше та дешевше. І так, трапляються і зажурені салати, тому будьте обережні :)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Смак?

Смак знаходиться за адресою проспект Героїв Харкова, 62, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Смак?

Зв'язатися з Смак можна за номером телефону +38 (095) 215-65-15

Як можна дістатися до Смак?

Дістатися до Смак можна за посиланням

Advertisements