Відгуки

  1. Инесса Борищак ★☆☆☆☆

    Замовила 4 пари взуття в інтернет-магазині, хотіла сплатити відразу, але функція онлайн-оплати відсутня, можна тільки накладений платіж новою поштою, звичайно не хотілося переплачувати 2% за послуги, але оскільки обрала взуття, то вирішила погодитись. Замовлення було благопоуково сформоване. На наступний день зателефонували з магазину і сказали, що 4 пари відправити не можуть, так як оплата післяплати, я природно попередила дати мені реквізити для передоплати, на що дівчина сказала, що така функція відсутня і можна тільки післяплатою. Розрив мозку, хочу сплатити заздалегідь, але не можна, але при цьому це називають причиною неможливості відправити моє замовлення). За підсумком мені запропонували відмовитися від кількох пар. Ну дивно. Ніякої зацікавленості у продажах можна було запропонувати наприклад відправити кількома посилками або надіслати товар на магазин. Загалом, телефоністи працюють на відвалі, і більше природно бажання купувати щось у цьому магазині немає.

  2. Anna Aleinikova ★★☆☆☆

    Взуття натерла в день покупки, я вирішила її повернути. Мені відмовили, так як на підошві були фабричні мікросчёси. Ми порівняли прямо в торговому залі мою пару і нову - вони були ідентичні. Загалом, в магазині "Estro" намагаються вичавити з відвідувачів максимум грошей, і репутація їх не турбує.

  3. Anna A. ★★☆☆☆

    Взуття натерло в день покупки, я вирішила його повернути. Мені відмовили, бо на підошві були фабричні мікролічильники. Ми порівняли прямо в торговому залі мою пару та нову – вони були ідентичні. Загалом, у магазині "Estro" намагаються вичавити з відвідувачів максимум грошей і репутація їх не турбує.

  1. Olena Baluta ★★★★★

    Брала зимове та літнє взуття. Літню носила два сезони не знімала майже. А зимові черевики 3 зими, підошва та шкіра впорядку, трохи стерлося декоративне хутро. Мої улюблені були :)

  2. Sergey Dobrovolskiy ★★☆☆☆

    Дуже важливий консультант в магазині Дмитро. Величезний мінус немає одноразових «слідів» для примірки, це говорить про рівень магазину.

  3. Helen VaLendorf ★☆☆☆☆

    Якість взуття жахливе. На вигляд все добре, м'які, зручні. Через півтора місяці протерлася підошва. Термін гарантії вийшов. Гроші витрачені, взуття з дірками в підошві. На ринку взуття носиться і то довше і дешевше. Більше не підемо туди.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Estro?

Estro знаходиться за адресою вул. Нескорених, 9, Харків, Харківська область, Україна, 61168

Який номер телефону Estro?

Зв'язатися з Estro можна за номером телефону +38 (080) 033-07-70

Як можна дістатися до Estro?

Дістатися до Estro можна за посиланням

Advertisements