Відгуки

  1. Игорь Копелюк ★★★★★

    Сьогодні отримав товар: толстовку і футболку, поки задоволений, так як в пранні ще не була)

  2. Khrystyna Grytsyna ★☆☆☆☆

    не рекомендую робити передплату і взагалі щось купувати в даної компанії. постачальник недобросовісний. 10 числа зробила передплату за відправлення. була ціла біліберда із сумою - до цін із сайту накидували комісію платіжної системи. коли сказала, що скасую замовлення, вирішили таки продати за цінами сайту. а далі - найцікавіше. декілька днів поспіль писала у вайбер нагадування з проханням скинути номер відправлення, щоб можна було прослідкувати за ним. у відповідь - мовчання. пройшов тиждень : ні відповіді, ні номера відправлення, ні самого відправлення.

  3. SmileNow CryLater ★☆☆☆☆

    Перше замовлення у них зробив ще в 2012 році, після того стабільно замовляв раз другий на рік по декілька футболок (і з принтом і без). Надій сильних не покладав, так як чудово розумів, що маю справу з дешевеньким магазином, який торгує недорогими, але непоганої якості на свою ціну футболками. Так було до тепер, коли магазин зробив усе можливе, аби внести корективи у моє до них відношення. Замовлень більше робити у вас не буду!

  1. Anie GD ★☆☆☆☆

    Огидний магазин з огидним сервісом. Сплатила замовлення на картку - оформили відправку післяплатою. Дзвонила на всі телефони, писала на вайбер ніякої відповіді. Після того, як 15 разів зателефонувала у вайбері – відповіла менеджер, яка просто почала кричати у слухавку та не хотіла вислухати мою проблему. Сказали вирішать протягом години - ніхто так і не змінив суму Наступного дня історія повторилася і тільки тоді зробили ласку змінити суму замовлення. Прийшла футболка з зовсім іншим принтом.

  2. Гончаров Вячеслав ★☆☆☆☆

    Замовили футболку. Сплатили заздалегідь. Приїхала посилка на Нову Пошту, а там накладений платіж. Пообіцяли виправити ситуацію. Але за день так ніхто і не скасував накладеного платежу. Телефони не працюють, додзвонитися не можна. По вайбер додзвонилися, менеджер нагрубив.

  3. Ксения Володченкова ★★★☆☆

    Футболки високої якості, але відправили мені їх чомусь на інше прізвище. Звернулася - проігнорувала. На пошті ледве вдалося забрати.

  1. Iryna Samoilova ★★★★★

    Товари високої якості, приємні менеджери, оперативна доставка - все це ви знайдете в компанії "Футбоголік"! Дякую за моє замовлення і за приємну акцію! Успіху і до нових зустрічей!

  2. Akiv Akiv ★★★☆☆

    Рівно рік тому замовляла футболку синові, якість тканини була чудова. Позавчора замовила 3 футболки чоловікові та розчарована! Біла та чорна непогані, але щільність тканини не та, трохи тонша, ніж торішня. А сірий меланж – це якась тоненька ганчірочка! Хлопці, ви не маєте рації. Ціна такої футболки 60грн, а не 170грн!!!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Futboholic?

Futboholic знаходиться за адресою вулиця Зернова, 53, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Futboholic?

Зв'язатися з Futboholic можна за номером телефону +38 (057) 759-11-57

Як можна дістатися до Futboholic?

Дістатися до Futboholic можна за посиланням

Advertisements