Чесно? Кавʼярня, яка готує каву смачніше, ніж усі розпіарені кавʼярні в центрі. Найсмачніший еспресо тонік? У вас. Приємні бариста, з якими можна потеревенити, які зорієнтують і порадять. Люблю до вас повертатися і приводити друзів, які теж оцінюють смак і погоджуються, що у вас класно. Дякую. (o^^o)
Фотогалерея
Відгуки
-
Valeriia Slietkova ★★★★★
-
УЛ-51мп Анна Геннадіївна Максимова ★★☆☆☆
Дуже змішані відчуття після відвідування. Кава непогана, але як для такої локації, ціни зависокі. Але основна проблема полягала в обслуговуванні. Дівчина бариста була максимально неввічливою у спілкуванні. Зайшовши до кавʼярні у доволі прохолодний день, я поцікавилася чи готують ще вони холодні напої, на що отримала у відповідь: «ну якщо айс-меню лежить на столі, то напевно ж готуємо», подальша комунікація відбувалася у такі же манері і супроводжувалася закочуванням очей з боку співробітниці. Така манера спілкування не є допустимою при комунікації з клієнтами. Місце непогане, але персонал зіпсував настрій.
-
Юлия Журба ★★☆☆☆
Дивне враження після відвідування. На вулиці столики стоять дуже близько один до одного, що спокійно поговорити не вийде. В середині сіли, дуже брудні дивани. Ціни на коктейлі високі, але пити в закладі з пластикового стакана ну якось не те...бо просто закінчились бокали, хоча на вулиці і з того що повертали їх всього 2. Смак коктейлю так, але знову ж таки, за 250 грн огризок льоду на весь стакан і мл 100 напою. Оновіть посуд, тому що зрозуміло скло б'ється. Якби сказали до розрахунку що пити будете з пластику напій за таку вартість, то ми б і не замовляли. Погодьтесь враження і смак напою зі скляного посуду інший. Відвідувачів багато. Чому не ясно. Ціни завищені.
-
Аліна К ★★★★★
Затишне симпатичне місце, смачні десерти. Є вбиральня та багато місця щоб перекусити, великий холодильник з комбучою та лимонадами, готують чай та каву. Крім десертів є салати та сендвічі. Хоч в мене наплутали з розрахунком, та все швидко виправили
-
Anastasiia Palama ★☆☆☆☆
Шкода, що в даному закладі туалет працює лише для "своїх", а всіх інших відправляють в ТЦ "Smart Plaza". Сам по собі заклад хороший, але ця ситуація зіпсувала все враження.
-
Ольга Загоруйко ★★★★★
Смачна кава та круасани. Дуже привітний персонал, дівчата підняли настрій! Дякую їм)
-
Mary Horielova ★★★★★
Найулюбленіша кав'ярня на Мінській. Великий вибір кави, дуже смачно! Можете перевірити ;) Ціна відповідає вартості і не завищена. Атмосфера дружня та весела. Дівчата-баристи дуже привітні і професіонали своєї справи, підходять до процесу дійсно по творчому!
-
Анастасия Голяка ★★★★★
Дуууже шкода, що є ще "великі знавці українських справ і виробників " , ті, хто сидячи вдома, оцінює заклади та їх роботу, використавши для цього одну, єдину ситуацію - зерно зарубіжного виробника . Демонстрація свого рівня де ? Принесіть аналог, покажуть приклад вихованості та толерантності, і не говорю про національні масштаби, а власне про заклад , який працює для вас, щоб кожного дня вам було комфортно та приємно випити кави І більше, ніж на 100 % впевнена, що зерно цікавить в останню чергу, куди ж ДОСТОЙНІШЕ обісрати заклад. Ходжу сюди вже не перший рік, і чомусь жодного разу мені не спадало на думку писати погані відгуки - бо заклад оцінювався за нормами споживача. Мені комфортно, бо про це дбає заклад. Про смак, атмосферу і так далі. Соромно, що через такі відгуки (читати нижче) і справді вважають, що українці - людожери. Один заклад стільки шуму наробив , точніше, заклад то супер, а от ваша реакція- пережиток минулого . Гучні заяви сприймають на майдані, а в кав'ярні відпочивають. Не робіть нерви, зберігайте спокій, шановні. Пс. Один фіговий коментар не робить з вас "експєртів "
-
Андрей Владимирович ★★★★★
Найкраща кав'ярня на Оболоні і одна з кращих в Києві і навіть в країні! Професійні та привітні бариста, сучасний інтер'єр, гарна підбірка музики, приємна затишна атмосфера і, для мене це дуже-дуже важливо, по-справжньому якісна specialty кава! А від кави російського обсмажувальника зі світовим ім'ям «Сварщица Екатерина» я взагалі в захваті! На жаль, наші вітчизняні виробники поки такого не роблять. Сподіваюся, скоро «наздоженуть і переженуть»)) Благо, є на кого рівнятися! Рекомендую! Вищий рівень!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Art Coffee?
Art Coffee знаходиться за адресою вулиця Левка Лук'яненка, 21К2, Київ, Україна, 04205
Який номер телефону Art Coffee?
Зв'язатися з Art Coffee можна за номером телефону +38 (093) 652-46-88
Як можна дістатися до Art Coffee?
Дістатися до Art Coffee можна за посиланням