У вас сьогодні на зміні не людина, а якась овчарка, кидається на людей, може їй краще в зоопарку працювати?
Фотогалерея
Відгуки
-
ТОВ Скайбілдинг ЛТД ★☆☆☆☆
-
Ira I. ★☆☆☆☆
Обслуговуючий персонал просто хами і обізлені люди… страшно туди заходити )))
-
Віка Ковалевска ★☆☆☆☆
Ми зайшли туди просто спробувати шаурму , попросили подвійну з куркою але без луку , нам добавили лук потім вибирали його . І вибрали не все у мого чоловіка алергія на лук , персонал не дуже , розмовляють не з повторю до клієнтів , вцілому шаурма була смачна , але було дуже багато шкіри з курки , та суха , в закладі було добре але жарко .Сам заклад сподобався, але якщо прибрати цих двох жіночок та щоб було мʼясо без шкірки
-
Коля Мартыненко ★☆☆☆☆
Раніше була дуже смачна шаурма, а зараз противна на смак, не рекомендую
-
Світлана Шевченко ★☆☆☆☆
Придбали шаурму з собою, в шаурмі були куски скла , один проковтнула , інший виплюнула, далі що не знаю , але це дуже не приємно
-
shumik 汉 mackenzie ★☆☆☆☆
Шаурма откровенно говоря полный кал
-
Andrei Gri. ★☆☆☆☆
Перегляньте своє ставлення до приготування їжі для людей. Замовляв шаурму собі і дівчині - ми не стали продовжувати їсти після того як тільки спробували і довелося просто викинути. М'ясо без перебільшення огидне на смак.
-
Eugene Pantsa ★☆☆☆☆
Просто жесть. Коли забігав ніяких завищених очікувань не було, просто забігти перекусити і втекти. Але можна хоча б протирати столи, вони реально були немов политі цукровим сиропом. Та й сама шаурма не надто смачна була. Однозначно рекомендую обходити стороною !!!
-
Оксана Харьков ★★★★★
Мені нравіться.Постоянно піцу тут беремо і шаурму.Вкусно, швидко.
-
Серега Салтовский ★☆☆☆☆
Купив шаурму. Будучи голодним, не зміг доїсти і викинув. Такий рідкісної х *** ой шаурми я не їв, напевно, ніколи. Будучи в інших місцях, в тому числі і на автостанціях, роблять смачно, а тут - суха, позбавлена смаку, соусу зажлобілі, і це за ту, що 80грн варто ... коротше кол.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Бистро "Metro"?
Бистро "Metro" знаходиться за адресою вулиця Полтавський Шлях, 153, 1 этаж, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до Бистро "Metro"?
Дістатися до Бистро "Metro" можна за посиланням