Відгуки

  1. ТОВ Скайбілдинг ЛТД ★☆☆☆☆

    У вас сьогодні на зміні не людина, а якась овчарка, кидається на людей, може їй краще в зоопарку працювати?

  2. Ira I. ★☆☆☆☆

    Обслуговуючий персонал просто хами і обізлені люди… страшно туди заходити )))

  3. Віка Ковалевска ★☆☆☆☆

    Ми зайшли туди просто спробувати шаурму , попросили подвійну з куркою але без луку , нам добавили лук потім вибирали його . І вибрали не все у мого чоловіка алергія на лук , персонал не дуже , розмовляють не з повторю до клієнтів , вцілому шаурма була смачна , але було дуже багато шкіри з курки , та суха , в закладі було добре але жарко .Сам заклад сподобався, але якщо прибрати цих двох жіночок та щоб було мʼясо без шкірки

  1. Коля Мартыненко ★☆☆☆☆

    Раніше була дуже смачна шаурма, а зараз противна на смак, не рекомендую

  2. Світлана Шевченко ★☆☆☆☆

    Придбали шаурму з собою, в шаурмі були куски скла , один проковтнула , інший виплюнула, далі що не знаю , але це дуже не приємно

  3. shumik 汉 mackenzie ★☆☆☆☆

    Шаурма откровенно говоря полный кал

  1. Andrei Gri. ★☆☆☆☆

    Перегляньте своє ставлення до приготування їжі для людей. Замовляв шаурму собі і дівчині - ми не стали продовжувати їсти після того як тільки спробували і довелося просто викинути. М'ясо без перебільшення огидне на смак.

  2. Eugene Pantsa ★☆☆☆☆

    Просто жесть. Коли забігав ніяких завищених очікувань не було, просто забігти перекусити і втекти. Але можна хоча б протирати столи, вони реально були немов политі цукровим сиропом. Та й сама шаурма не надто смачна була. Однозначно рекомендую обходити стороною !!!

  3. Оксана Харьков ★★★★★

    Мені нравіться.Постоянно піцу тут беремо і шаурму.Вкусно, швидко.

  1. Серега Салтовский ★☆☆☆☆

    Купив шаурму. Будучи голодним, не зміг доїсти і викинув. Такий рідкісної х *** ой шаурми я не їв, напевно, ніколи. Будучи в інших місцях, в тому числі і на автостанціях, роблять смачно, а тут - суха, позбавлена ​​смаку, соусу зажлобілі, і це за ту, що 80грн варто ... коротше кол.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Бистро "Metro"?

Бистро "Metro" знаходиться за адресою вулиця Полтавський Шлях, 153, 1 этаж, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Як можна дістатися до Бистро "Metro"?

Дістатися до Бистро "Metro" можна за посиланням

Advertisements