Рекомендую курси MarafetExpert на Сумській. Все доступно, багато практики. Дружній колектив. Окреме Дякую хочу сказати Вікторії !!! Справжній професіонал своєї справи !!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Инна Семёнова ★★★★★
-
Люда Слипенская ★★★★★
Місце де можна добре постригтися за безкоштовно. Навчальний центр. Викладач Олена, досвідчений викладач з умінням доступно пояснювати перукарська справа.
-
Романова Настя ★★★★★
Найкращі курси в місті, дуже уважні та кваліфіковані викладачі Олена та Оля! Дуже рада, що потрапила до них на навчання! Практика на кожному занятті! Стрижки, фарбування, спа процедури для волосся, семінари з колористики, а після закінчення курсу, мені допомогли влаштуватися на роботу в салон, дякую великому навчальному центру за кваліфіковане навчання! Хто має бажання навчитися нової професії, приходьте тільки сюди!
-
Ирина Майдан ★★★★★
Я дуже вдячна Олі та Олені за знання, які я отримала під час навчання. Це було для мене порятунком. I graduated five years ago, and after a year of practical training, I was able to start working for myself in Slovakia because the basic knowledge is so strong, and the girls put their heart and soul into it! The bottom line is: anyone who truly wants to learn hairdressing will learn and write a really good review, and those who aren't interested can just pass on by... Olya and Alena, I miss you so much and LOVE you! Ви чудові!
-
Камил Шуаев ★★★★★
Кілька років ходжу в якості "моделі", ще до того, як переїхав "Марафет" на Сумську 1. Адже на комусь повинні вчитися і набивати руку перукарі. Так, довше ніж зазвичай, але завжди дуже ретельно, а викладачі підкажуть, в разі чого і підправлять. Результат завжди хороший. І це все БЕЗКОШТОВНО! (Для клієнтів мається на увазі). Ледве умовив дружину прийти спробувати профілювати і підкоротити кінці волосся (вона періодично це робить). Рік умовляв. Боялася. Тепер і вона "модель" для дослідів. Все відбувається дуже акуратно, дбайливо і ретельно. Дуже сподобалось. Зустрів тут дочка своїх приятелів (економіст і бухгалтер). Розговорилися, зізналася що завжди мріяла бути перукарем. Чи не кидаючи роботи (близько), пішла на курси. А на роботі до неї черги! Подобається людині цю справу. Не знаю, як буде далі, але зараз людина щаслива. Займається тепер улюбленою справою. Так тримати! Ця фірма і майстри-викладачі не одноденка, а з історією та досвідом! Випадково потрапив на "Барбер". Дружині дуже сподобався трохи видозміненим. Рекомендую. Єдиний нюанс, запасіться часом і терпінням! Удачі всім!
-
натали лысак ★★★★★
Добрий день.Я в шоці! Як можна таке пісать.У мене особисто є досвід, по навчанню в цій школе. Вас напевно немає ,, з чим сравнівать.А у мене Є. вчилася в Світі Краси, де з мене і з інших дівчаток викачали, дуже енну суму, перші заняття, це тижні, в яких ВЗАГАЛІ не зрозуміло, з чого викладач починала заняття, АЛЕ не з перукарського іскусства.Я вчилася на Стандарті, а дівчатка деякі переходили на Елітний курс, в якому не передбачалося, то, що їм обещалі.Все вийшли одінаковимі.К кінця навчання, ми навіть не вміли стригти чоловічу стрижку, навіть жодного разу не попровав стригти, зате машинку пропонували купити відразу дорогущую, на що я повелася, .На іспиті, мені було стидно.Ета навчання загнала мене в такий депресняк, що я згадала, як палити і випивати за одно.Пішу правду як Є. не залишала відкликання про їхній школі, так як ставлюся до Людям з уваж і Любовью.Но гле не дали знань, це в Світі Краси.Узнав про марафет, ми з подругою, прийшли туди на навчання, де лействітельно, заняття прлходят, під чуйним руководс твом викладачів, є можливість, стригти моделей, відразу усваівпть техніки стрижок і чоловічих і женскіх.Технікі покрасок.Разрешалі навіть залишатися на іншу зміну, щоб відпрацювати, ліьо фарбування або меллірованіе.Преаюподавателі Оля і Олена, залишалися до останнього клієнта, поки не відробиш до кінця, а яке відношення до теоріі.Все розповідається і расжовивается.Решаются завдання, дається домашнє завдання, яке потім розбирається, від і ДО.Постоянно Альоною і Олею нагадується, що не забути, що іметь.Даются додаткові дні, абсолютно безкоштовні, які Ти НЕ отработал.Мне ДУЖЕ прикро, за школу.Конечно, знаходяться люди, які будуть недовольни.Нужно в навчанні докладати зусиль і самому, взагалі то.Другое річ, не всі талановиті в цьому вопросе.Условія викладання, комфортні, і для клієнтів, які приходять БЕЗКОШТОВНО підстригтися ТАКЖЕ.Я багато ще можу писати, прямо порив душевний.І навіть зараз, есое що то цікавить, і не виходить, завжди дзвоню, на що реально все пояснюють, і помогают.НЕ ЗНАЮ КРАЩЕ школи, ніж МАРАФЕТ.Советую, всім початківцям саме відразу йти, в цю школу.Базу дають имеено прекрасную.Конечно групи не два людини і всіх охопити, не завжди вистачає рук, але до кожного, підходять, і навіть есле Ти не просиш, тебе на відстані бачать і дають свої рекомендаціі.Просто КРАЩА школа.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Марафет?
Марафет знаходиться за адресою вулиця Сумська 1,м.Історичний Музей Харків, Харківська область, 61000, ул. Сумская, 1, Харьков, Харьковская область, Украина, 61000, вулиця Сумська, 1, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Марафет?
Зв'язатися з Марафет можна за номером телефону +38 (066) 005-40-34
Як можна дістатися до Марафет?
Дістатися до Марафет можна за посиланням