Відгуки

  1. Анна Хлус ★☆☆☆☆

    Навчанням це назвати не можна. Просто розлучення на гроші!

  2. Petri Riekki ★☆☆☆☆

    не рекомендую. Наші гроші були витрачені даремно, не було узгодженої ставки і не було моделі, не було повернення грошей.

  3. Iana Akimova ★☆☆☆☆

    Переконливо не рекомендую зв'язуватися із цією конторою. Шарлатани справжнісінькі! Я живу в іншій країні. Спеціально розпланувала свою відпустку, щоб прилетіти до Харкова та пройти курси з контурної пластики. Написала їм заздалегідь у Вайбер щоб записатися, але мені ніхто не відповів. Довелося попросити родичів, які живуть в Україні, зателефонувати до цієї так званої «школи». Мене записали, запросивши передоплату 50%, хоча на сайті написано 30%. У результаті в день навчання я приїхала одна. Молода дівчина років 25-ти ( моніторинг її діяльності показав, що досвіду роботи у неї немає, це була Марго) протягом однієї години прочитала мені по слайдах на моніторі короткий курс будови обличчя та старіння шкіри. А насамкінець сказала, що на жаль з технічних причин моделі у нас сьогодні не буде. Але переконливо стверджувала, що модель школа обов'язково знайде протягом тижня. Я, звичайно, до такого повороту подій готова не була, квитки на літак вже були куплені, відлітати через день. Я міняю квитки, звичайно втрачаю гроші, але що тут зробити подумала я, адже без моделі сенсу в цьому навчанні по слайдах точно ніякого. Мені призначають час через тиждень на практичне заняття на живих моделях. За цей час я отримую від школи відповідь на те повідомлення у вайбері, на яке раніше вони не відповіли, цитую: «Здрастуйте! Вибачте з технічних причин не могли вам відповісти відразу (На 27 число місця були зайняті відразу, тому можемо вам запропонувати практикум 20 грудня, або у зручну для вас дату на індивідуальну форму навчання.») Це мене звичайно дуже розсмішило. Ну як не соромно брехати? Я ж на курсі була єдина із сумнівним викладачем. Зрештою, за день до призначеного практичного заняття, викладач написала мені, що з технічних причин заняття завтра не буде. Я дуже засмутилась. Попросила школу повернути передоплату, але гроші мені ніхто не повернув! Якщо вирішили зв'язатися з цією конторою, ні в якому разі не платіть аванс! А краще взагалі не зв'язуйтесь! Це лохотрон!

  1. Юлия Бабкина ★★★★★

    Дуже задоволена, завжди приймають добре, процедури роблять уважно, акуратно з турботою, спасибі їм величезне! Викладачі добрі, уважні.

  2. Елена Покидченко ★★★★★

    Проходила індивідуальне навчання з масажу обличчя в студії. Дуже професійне ставлення з боку персоналу. Затишно. Комфортно. працюють профі

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Cream&Caramel - Beauty?

Cream&Caramel - Beauty знаходиться за адресою вулиця Євгенія Єніна, 9/13, Харків, Харківська область, Україна, 61166

Який номер телефону Cream&Caramel - Beauty?

Зв'язатися з Cream&Caramel - Beauty можна за номером телефону +38 (067) 713-85-65

Як можна дістатися до Cream&Caramel - Beauty?

Дістатися до Cream&Caramel - Beauty можна за посиланням

Advertisements