Відгуки

  1. юлія твердохліб ★★★★★

    Класна кава, також смачні десерти та сендвічі!

  2. Mila Stepanenko ★☆☆☆☆

    На місці даної кав"ярні кілька років була наливайка, де "звільняли" свій день від ранку неблагополучні елементи, потім перукарня, яка швидко закрилась. І коли з"явилось кав"ярня на розі Бальзака і Лисківської, яка позиціонувала себе як місце смачної кави і відпочинку мешканці сусідніх будинків були цьому дуже раді. Наразі кав"ярня сама почала сприяти порушенню порядку, ПДР, парковки і перетворює місце , на якому знаходиться, на помийку. Мешканці сусідніх будинків роками відвойовували посадку дерев і облагородження придорожньої території у Зеленбуду, писали запити і просили фінансування. І коли нарешті робота проведена, дерева висаджені, грунт засіяний травою - клієнти кав"ярні влаштували на газоні постійну парковку. На це боляче дивитись. Сучасний бізнес - має бути соціально свідомим, невже не можна просити клієнтів не паркуватись на газоні?

  3. ip cctv ★★★★★

    Тепер співпрацюємо з фахівцем з реклами сайтів, він керує підприємством починаючи з 2006 року створює і просуває сайти під ключ. Під ключ це – телефонія + сайт з дизайном + контекстна реклама + звіт.  Клієнт оплачує:  3000 грн в місяць абонплата + 15% від рекламного бюджету. Мінімальний бюджет на рекламу – 10000 грн на місяць. Ціна створення сайту під ключ – 30000 грн. Команда: програміст, дизайнер, верстальник, копірайтер і smm-щик. “Коли мінімальний бюджет на рекламу відсутня – сайт не потрібен.” наприклад: клієнт з бюджетом 50000 грн на місяць замовляє створення і рекламу сайту, в перший місяць платить 30000 грн за сайт, 3000 грн в місяць підтримка і на рекламу залишається 17000 з яких 15% агентська комісія.

  1. Tetiana Sosidko ★☆☆☆☆

    Замовила середне какао. Отримала просто підігріте молоко :( Наврядчи ще раз завітаю

  2. Анастасія Галич ★★★☆☆

    Кава на 4, смачна. Але персонал непривітний і дуже зверхньо до тебе відноситься. Раніше з подругою постійно там сиділи:( Знайшли місце краще за цю кав‘ярню, і дешевше до того ж:)

  3. A. Halych ★★★☆☆

    Кава на 4, смачна. Але персонал непривітний і дуже зверхньо до тебе відноситься. Раніше з подругою постійно там сиділи:( Знайшли місце краще за цю кав‘ярню, і дешевше до того ж:)

  1. Петро Дмитриченко ★★★★★

    Чудове місце для тих хто обожнює смачно випити кави в колі друзів!

  2. Viktoriya Bardyk ★★★★★

    Чудове місце. Власник та офіціанти дуже привітні та позитивні, кава дуже смачна, також можна взяти до кави щось смачненьке солодке чи бутерброд з круасаном та м'ясом.

  3. Ruslan Zashchypas ★★★★☆

    Відносно, непогана кав'ярня як для спального району. Замовляв звичайне еспрессо, різницю в якості від автокав'ярень не помітив. Ціни дорожчі на пару гривень ніж у тих же автокав'ярнях, але напевно то за сервіс та дах над головою)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Coffee lamp?

Coffee lamp знаходиться за адресою Д.Н Кебаб й кофе Владимира, проспект Червоної Калини, 89Б/1, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Coffee lamp?

Дістатися до Coffee lamp можна за посиланням

Advertisements