Відгуки

  1. оксана варварова ★★★★★

    Спасибо большое Линочка за мілірованіе, дуже сподобалося, відчувається рука Професіонал

  2. Мария Френис ★★★★★

    Відмінний салон, чудові фахівці, чистота, сучасний ремонт. Чудовий косметолог, манікюр, майстер по віям і майстер з перманентного макіяжу.

  3. Мария Ганжа ★★★★★

    Мені подобається це місце. Красивий і затишний салон з хорошими майстрами

  1. Мария Дунаева ★☆☆☆☆

    Добрий день! Є клієнтом вже років 5. Останню фарбування 07.03.2020 року забути неможливо! Попросила промелювати волосся, освітлити чорний корінь і протонувати волосся. тяп ляп навалили на волосся і протонували 10 хвилин, дуже вже хотілося святкувати 8 березня ... На мою скаргу і прохання компенсації-відповідь господині вразив ... А Я НЕ БАЧУ ПРОБЛЕМИ !!! Красила майстер Рубаха Олена. клієнти-перед тим як піти у BEATY BAR на вулиці Культури 15 гарненько подумайте!!!Бережіть свій час та гроші!!!Вкладаю фото ПІСЛЯ!!!!!!!! фарбування та 2 останні з салону куди пішла перефарбовуватися після Beaty Bara!!!

  2. Рената Эдуардовна ★★★★★

    Хороший салон, адміністратори завжди на робочому місці, обслуговування хороше. Майстер манікюру профі. Лампи в солярії на 4

  3. Кристина Попова ★★★★★

    Ходжу в цей салон вже другий рік до майстра манікюру Надії та до перукаря Ольги, які не лише чудові майстри, а й чудові та приємні у спілкуванні дівчата. Для мене дуже важливо, що я почуваюся комфортно і невимушено: завжди можна замовити філіжанку кави, поспілкуватися в процесі роботи, отримати рекомендації щодо догляду. Ціни на мою думку відповідають рівню послуг, що надаються. Загалом, я, звичайно, не ревізор, але однозначно рекомендую ;)

  1. Julia Roma ★☆☆☆☆

    Потрапила до майстра Ліля. Просила подовжене каре. Показала фото для впевненості. Вона запропонувала "креотіва" і зробила мені стрижку-боб, тому-що їй так захотілося або їй просто не вмоготу було зробити те, що я просила. Вистригла і виголила купу волосся і залишила жахливі дві пасма попереду. І це називається каре? !! Мамі довелося виправляти це неподобство. Вона тата стриже 25 років і трохи краще майстер ніж ця Ліля. Хотілося плакати. Не очікувала такого жаху. Минулий раз прислухалася до того, що я прошу. Цього разу зробила по своєму. Так ще нила, що у мене волосся густий і багато мороки. Чи не кому не раджу до неї. Благо, за 8 місяців, волосся не погано отрос. Мама мені потихеньку виправляє цей "креатив". Салон на вигляд не поганий, але майстри не дуже. Ще була у Аліни. Майстер хороший, але робила класичне каре. Знову по своєму, але хоча б красиво. На бажання клієнтів плювати. Роблять що хочуть і не радяться з клієнтом. Була там 3 рази і більше не ногою.

  2. Oleh Vasyliev ★★★★☆

    Є тут перукар Тетяна, завдяки якій я сюди й ходжу, намагався знайти варіант дешевше, але зрозумів, що Тетяна вартує своїх грошей. У приміщенні приємний ремонт. Мінус зірка за огидну музику яка тут грає, коли вже заклади навчаться включати нейтральний лаундж

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Neos?

Neos знаходиться за адресою вулиця Львівська, 13, Харків, Харківська область, Україна, 61064

Який номер телефону Neos?

Зв'язатися з Neos можна за номером телефону +38 (099) 914-77-72

Як можна дістатися до Neos?

Дістатися до Neos можна за посиланням

Advertisements